Zestaw dwóch obiektywów Canon EOS Rebel T6 o wartości 300 $ wyprzedza Prime Day


aparat canon eos rebel t6 dslr z zestawem drukarek z obiektywami 18 55mm i 75 300mm

Jeśli szukasz aparatu klasy podstawowej, który pozwoli Ci przenieść się z kompaktowego aparatu lub smartfona, Canon EOS Rebel T6 może być dla Ciebie. Ta cyfrowa lustrzanka DSLR oferuje solidną jakość obrazu w przystępnej cenie.

Co więcej, Amazon oferuje posiadaną jednostkę w pakiecie z dwoma obiektywami po obniżonej cenie 428 USD. Zestaw zwykle sprzedawany jest za 749 USD, w tym zarówno obiektywy 18–55 mm, jak i 70–300 mm. To 300 dolarów oszczędności w porównaniu do zakupu wszystkiego nowego. Ta promocja jest częścią wczesnych ofert Amazon Day Prime.

Nie pomylij EOS Rebel T6 z podstawowym aparatem pomimo niewielkich rozmiarów i podstawowego poziomu. Posiada funkcje, z którymi każdy początkujący profesjonalny fotograf może pracować. Aparat jest zbudowany na 18-megapikselowym czujniku APS-C (Advanced Photo System typu C) o formacie 25,1 × 16,7 mm i współczynniku proporcji 3: 2. Może nagrywać materiał wideo w rozdzielczości Full HD 1080p. Natywna czułość wynosi ISO100-6,400 i można ją rozszerzyć do 12 800. Jest to pełnowymiarowa lustrzanka cyfrowa, ale jest kompaktowa i lekka, o ergonomicznym kształcie, dzięki czemu jest wygodna w trzymaniu.

EOS Rebel T6 jest wyposażony w łączność Wi-Fi i NFC (komunikacja bliskiego pola). Brakuje jednak łączności Bluetooth w niektórych nowszych modelach. Przesyłanie zdjęć z aparatu bezpośrednio na smartfon jest możliwe dzięki aplikacji iOS lub Android firmy Canon. Możesz także udostępniać zdjęcia bezpośrednio w mediach społecznościowych za pomocą aplikacji. W przypadku połączeń przewodowych używa starszego (i wolniejszego) portu USB 2.0, natomiast port mini HDMI umożliwia wyświetlanie obrazów i filmów na telewizorze.

Dwa towarzyszące obiektywy zmiennoogniskowe zapewniają dodatkową elastyczność w tworzonych obrazach. 18-55 mm to umiarkowany obiektyw szerokokątny, który doskonale nadaje się do fotografowania krajobrazów, architektury i środowiska, podczas gdy 75-300 mm jest idealny do robienia portretów.

Ponieważ fotografia żywności odgrywa istotną rolę w codziennej rutynie większości ludzi, Canon dodał w aparacie tryb żywności. Ten tryb automatycznej ekspozycji zwiększa jasność, żywiołowość i dodaje chłodniejszego odcienia do obrazu żywności, ponieważ oświetlenie restauracji jest zwykle cieplejsze i celowo przyciemnione.

Żywotność baterii utrzymuje się na wysokim poziomie 500 zdjęć, co jest więcej niż wystarczające, aby przejść przez typowy dzień bez konieczności ładowania.

Jeśli planujesz zabrać EOS Rebel T6 ze sobą na wycieczkę kempingową, aby zrobić zdjęcia natury, możesz sprawdzić tę stronę, aby znaleźć oferty Prime Day na kempingu.

Ale jeśli nie sprzedajesz kompletu dwóch zestawów EOS Rebel T6 z dwoma obiektywami (choć poważnie, za jedyne 449 USD to świetna okazja), odwiedź tę stronę, aby uzyskać najlepsze lustrzanki cyfrowe na rok 2019.

Sprawdź naszą stronę z ofertami kuratorskimi w przypadku niektórych ofert z okazji Dnia Pierwszego.

Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc naszym czytelnikom znaleźć najlepsze oferty na produkty i usługi wysokiej jakości, a my starannie i niezależnie wybieramy to, co obejmuje. Ceny, szczegóły i dostępność produktów i ofert w tym poście mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Przed dokonaniem zakupu upewnij się, że nadal obowiązują.

Digital Trends może otrzymywać prowizję od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.