Zarejestruj się w ESPN + i uzyskaj 25% zniżki UFC 245: Usman vs. Covington PPV

[ad_1]

UFC 245: Usman vs. Covington na ESPN +

Ultimate Fighting Championship leci w sobotę do Las Vegas. UFC 245: Usman vs. Covington oferuje trzy walki o mistrzostwo w jednym z największych pokazów MMA w 2019 roku. Pełna akcji karta główna pojawi się wyłącznie jako pay-per-view-event na ESPN +, więc jeśli szukasz sposobu na transmisję strumieniową online w ten weekend, będziesz potrzebować tej usługi przesyłania strumieniowego premium – a jeśli jej nie masz, to ta oferta pakietowa pozwala zdobyć roczny ESPN +, jednocześnie obniżając o 50% cenę pakietu UFC 245 PPV. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym wydarzeniu i jak możesz zaoszczędzić.

ESPN +, który został wprowadzony zeszłej wiosny, to usługa transmisji strumieniowej premium, która zapewnia fanom sportu łatwy dostęp online do oceanu treści na żywo, zasięgu przed i po wydarzeniu, analiz, ekskluzywnych programów i innych. ESPN + to także jedyne miejsce, w którym możesz transmitować w ten weekend wydarzenia UFC pay-per-view, takie jak UFC 245, ponieważ nadawca sportowy i promocja walki nawiązali ostatnio coraz bardziej przytulne relacje (i nie oczekujemy zerwania) w najbliższym czasie).

UFC 245: Usman vs. Covington jest szczególnie godnym uwagi wydarzeniem, ponieważ trzy z pięciu walk na głównej karcie to pojedynki o mistrzostwo. Headliner to walka w wadze półśredniej między broniącym mistrzem Kamaru Usmanem, wojownikiem, który pomimo swojego sukcesu w dużej mierze latał pod radarem, a pretendentem Colby Covington, rodzimą „piętą” UFC. Ta walka będzie pierwszą prawdziwą obroną tytułu Usmana jako mistrz wagi półśredniej. Warto również zauważyć, że obaj walczący mają ten sam rekord 15 zwycięstw i jedną stratę w tej walce.

W głównym turnieju UFC 245 mistrz wagi piórkowej Max Halloway (21-4) będzie bronił swojego tytułu przed Alexandrem Volkanovskim (20-1). Obaj są bardzo utalentowanymi artystami sztuk walki, którzy mogą pochwalić się profesjonalnymi rekordami. Australijski wojownik Volkanovski nie przegrał walki od 2013 roku (i nigdy nie przegrał walki od czasu dołączenia do UFC w 2016 roku). Wreszcie trzecia walka o tytuł UFC 245 to walka kobiet w wadze ciężkiej między mistrzynią Amandą Nunes (18-4) a słabszą pretendentką Germaine de Randamie (9-3).

UFC 245: Usman vs. Covington emituje w tę sobotę o 22:00 ET, a jako wydarzenie pay-per-view jedynym miejscem do transmisji strumieniowej online jest ESPN +. Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś, to ta oferta pakietu zapewnia roczną usługę przesyłania strumieniowego ESPN + wraz z pakietem pay-per-view UFC 245 za jedyne 110 USD, co pozwala zaoszczędzić 30 USD na cenie zakupu osobno.

Staramy się pomagać naszym czytelnikom w znajdowaniu najlepszych ofert na wysokiej jakości produkty i usługi, a my wybieramy to, co obejmujemy ostrożnie i niezależnie. Ceny, szczegóły oraz dostępność produktów i ofert w tym poście mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Przed dokonaniem zakupu sprawdź, czy nadal obowiązują.

Digital Trends może otrzymywać prowizję od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Zalecenia redaktorów


[ad_2]