"Wszyscy myślą, że jesteśmy do bani, nie możemy wygrać żadnej gry"

Tom Brady i the New England Patriots dodali kolejną wygraną w historii playoff, w niedzielę pokonując Los Angeles Chargers 41-28.

Końcowy wynik sprawił, że gra wygląda bliżej, niż była w rzeczywistości. Patriots poszybowali w górę 35-7 po przerwie, przesuwając piłkę z łatwością, a ich obrona zadusiła Chargers. Trwało to w drugiej połowie aż do czasu, gdy Chargers zdobyli kilka desperackich przyłożeń w późnej fazie gry.

Po meczu, dyskutując o nadchodzącej grze AFC Championship przeciwko Kansas City Chiefs, Brady kpił z krytyków, którzy zastanawiali się, czy bieg Patriotów dobiegnie końca.

"Wiem, że wszyscy myślą, że jesteśmy do bani, nie możemy wygrać żadnych gier," powiedział Brady po uznaniu szefów. "Zobaczymy."

To rzadki moment przejrzystości od Brady'ego, który próbuje odejść od nagłówków.

Pomimo regularnego sezonu, który był poniżej normalnych standardów, Brady wyglądał jak zawsze ostry w niedzielę. Przerzucił 343 jardy na 34. z 44 podaniami, z jednym przyłożeniem, i poprowadził Patriotów w dół pola wiele razy, tylko po to, by jego ciosy były uderzone w piłkę.

Patrioci pokonali Chiefs w tygodniu 6 w tym sezonie, ale będą musieli wygrać na drodze do Super Bowl w tym sezonie. Wygląda na to, że Brady ma dużo motywacji w przyszłym tygodniu.