Wreszcie oficjalna aplikacja Craigslist – TechCrunch


Pojawiają się i znikają fantazyjne strony internetowe i usługi, ale Craigslist wytrzymuje. A teraz jeden z jego głównych niedociągnięć został naprawiony: jest oficjalna aplikacja. Obecnie dostępna na iOS oraz w wersji beta na Androida, aplikacja zapewnia realistyczne wrażenia Craigslist: przydatne, niemądre i anonimowe.

Nie ma wiele do powiedzenia na temat aplikacji poza tym, że wiernie odwzorowuje stronę internetową, aż do kolorystyki. Wszystkie kategorie postów są dostępne do przeglądania lub wyszukiwania; możesz ulubione rzeczy, zapisywać wyszukiwania i zmieniać wygląd wyników. Różne kategorie mają swoje odpowiednie ustawienia, więc gdy szukasz samochodu, masz licznik kilometrów, rok modelowy i tak dalej, jak robisz to na stronie.

Żadne konto nie jest wcale wymagane do przeglądania ofert lub kontaktowania się ze sprzedawcami, a dogodnie wszystkie ich dane kontaktowe wyskakują łatwo, umożliwiając Ci wysyłanie e-mailem, SMS-ów lub dzwonienie według potrzeb.

Oczywiście aplikacja internetowa jest nadal w pełni sprawna, a niektórzy mogą ją nawet preferować. Ale miło jest mieć natywną aplikację, choćby po to, by odstraszać imitujące aplikacje Craigslist, które przywiązują wagę do popularności oryginalnych list bez fanaberii.

Aplikacja została wydana wczoraj i już wspina się na listach przebojów. Złap go już dziś i zacznij szukać bezpłatnych mebli!