Wieści o Billie Eilish o Van Halen W tym tygodniu podsumowanie wiadomości w Internecie

[ad_1]

Ostatnie dni były trochę szalone, prawda? Gdy tylko Amerykanie wrócili do pracy po Święcie Dziękczynienia, ich rząd wrócił do pracy nad postępowaniem w sprawie impeachmentu przeciwko prezydentowi Trumpowi – i to był dopiero początek. W zeszłym tygodniu prezydent poleciał również do Wielkiej Brytanii, aby spotkać się z liderami NATO, którzy zostali przyłapani przed kamerą, jakby się z niego śmiali. Na arenie międzynarodowej Francja dosłownie przestała działać, podczas gdy kanadyjskie miasto Azbest w końcu zdało sobie sprawę, że może powinno zmienić nazwę. Tymczasem prawie 700 000 osób traci pomoc w postaci bonów żywnościowych. Mimo to Spotify przypomina wszystkim, jak kiepski jest ich gust muzyczny. Myślisz, że to wszystko? Och, jest więcej. Dużo więcej.

Billie Eilish nie wie, kim jest Van Halen

Co się stało: Najwyraźniej bardzo ważne jest, aby wszyscy wiedzieli, że jeden bardzo sławny 17-latek nie słyszał o rockerach Van Halen. Ten fakt nie jest jednak aż tak ważny dla członków Van Halen lub dla wspomnianego 17-latka.

Co Naprawdę Stało się: Mówi coś o 2019 roku, że stało się to nie tylko jedną z najczęściej dyskutowanych historii tygodnia, ale też nie wydaje się, aby było w tym coś szczególnie dziwnego. Ale tak. Billie Eilish nie wie, kim jest Van Halen. (Czy? Przejdźmy do liczby pojedynczej, nawet jeśli jest to zespół. Oni są zespół? To takie mylące.)

Niektórzy byli zaniepokojeni wiadomościami—

– podczas gdy inni… cóż, właśnie przygotowywali się do radzenia sobie z tymi, którzy byli zdenerwowani wiadomościami.

Odkładając na bok wspólny żart wielu ludzi na Twitterze –

– cała ta sprawa stała się czymś, o czym media donosiły, jakby miały znaczenie, co naprawdę wydaje się znakiem, że świat nieco stracił perspektywę. Zwłaszcza gdy zaangażowały się trutery Billie Eilish, które… co? Jak to w ogóle jest możliwe?

Dla tych, którzy byli tak ciekawi, ostatni raz Van Halen znalazł się na liście Top 40 w USA w 1995 roku lub 24 lata temu. Więc nawet jeśli Eilish jest w wieku około dwudziestu lat musiała pamiętać o quasi-rockowym zespole z czasów, gdy była dzieckiem, żeby wiedzieć o Van Halen. Gdy się liczyło, zwyciężyły przynajmniej spokojniejsze głowy.

Spójrzmy na to trochę z perspektywy, prawda?

Na wynos: Prawdziwym wnioskiem z tej historii może być pytanie, w jaki sposób wszyscy możemy wejść w tę nirwanę (zwróć uwagę na małe litery; nie wchodźmy w to, czy ona wie o Kurtu Cobainie).

Następna faza dochodzenia w sprawie nieszczęścia

[ad_2]