Wiadomości o rolkach: „Ford v Ferrari”, „Honey Boy” i „Doctor SleepPotrzebujesz pomocy w ustaleniu, który film obejrzeć w ten weekend? Nie szukaj dalej! Dołącz do Erin Keeney i Riley Winn w naszym segmencie Reel News, którzy zanurzą się w największych filmach otwierających w ten weekend, aby dowiedzieć się, czy coś będzie warte twoich pieniędzy w kasie. W tym tygodniu przyjrzymy się Ford v Ferrari, Kochanie, i Doktor Sen.

Po pierwsze mamy Ford v Ferrariz udziałem Christiana Bale'a i Matta Damona. Oparte na jednej z najsłynniejszych rywalizacji wyścigowych w historii, dwie gwiazdy grają w kolorowe ikony wyścigowe z lat 60. XX wieku, które współpracują z Ford Motor Company, aby pokonać Enzo Ferrari w Le Mans, najstarszym wyścigowym samochodzie sportowym na świecie. Keeney zauważa, że ​​Damon dąży do dokładności w swoim występie: „10-galonowy kapelusz, gęsty akcent, maniery” są na wystawie. James Mangold (Walk the Line, Logan) reżyseruje i wszystko zostało nakręcone kamerą – nie użyto CGI. Ford v Ferrari zostanie otwarty w całym kraju 15 listopada.

Kochanie, debiut scenarzysty Shia Labeouf, to półautomatyczna opowieść o 12-letnim Otisie, dziecięcym aktorze usiłującym pogodzić się ze swoim niegodziwym ojcem. Labeouf gra w filmie swojego ojca, a „to surowe i nieopracowane spojrzenie na relacje Shii z tatą”, mówi Keeney. „Jest to dla niego rodzaj egzorcyzmów i bardzo swobodne, aby zdobyć jego historię” – dodaje. Winn notes: „Jestem podekscytowany tym filmem, ponieważ będzie on surowy i emocjonalny”. Kochanie otwiera się w wybranych kinach w ten weekend.

Wreszcie jest Doktor Sen, kontynuacja horroru Lśnienie. Ewan McGregor występuje jako dorosły Danny Torance, który stara się zbudować normalne życie w cieniu traumatycznych wydarzeń z pierwszego filmu. Keeney mówi: „Jest wiele emocjonalnych zwrotów akcji”, a niektórzy krytycy twierdzą, że to najlepszy film Stephena Kinga od skazani na Shawshank. „Jestem podekscytowany widząc Doktor Sen z powodu ilości szczegółów, które trafiły do ​​filmu ”, mówi Winn. „Posiadłość Stanleya Kubricka pozostawiła plany odtworzenia zestawów i to pokazuje”. Doctor Sleep opióra w kinach w całym kraju w ten weekend.

Riley podsumowuje ten tydzień, mówiąc „jeśli zamierzasz obejrzeć jeden film w ten weekend, zrób to W połowie drogi.

Wcześniejsze odcinki Reel News, odwiedź https://www.digitaltrends.com/topic/reel-news/

Zalecenia redaktorów