Walmart wycina 100 $ z Bieżni NordicTrack C500 na Prime Day


Bieganie nadal jest ćwiczeniem, które pomaga Ci spalić duże kalorie, a bieganie na zewnątrz zapewnia lepszy trening, a posiadanie własnej bieżni ma dodatkowe zalety. Pozwala ćwiczyć w zaciszu własnego domu, bez wpływu pogody, i oferuje więcej prywatności. Z tak wieloma opcjami dostępnymi obecnie na rynku znalezienie odpowiedniego dla Twojego domu może być trudne. Na szczęście Walmart hakuje ceny bieżni NordicTrack, aby konkurować z ofertami Prime Day Amazon.

Aby poradzić sobie z treningami, możesz również rozważyć fitness tracker. Amazon oferuje obecnie zniżki na Apple Watch i Fitbit Versa przed Prime Day.

BIEŻNIK NORDICTRACK C500 – 499 USD

walmart upuszcza zniżkę na bieżnię nordictrack c500

Prime Day jest dziełem Amazona, ale Walmart, nie chcąc siedzieć bezczynnie, również odrzucił niesamowite oferty na tysiące produktów, w tym bieżnię NordicTrack C500. Zwykle 599 USD, to urządzenie do ćwiczeń jest teraz dostępne tylko za 499 USD.

NordicTrack C500 ma 6-calowy, kolorowy monitor LCD, który umożliwia wyświetlanie na bieżąco aktualnych postępów i innych wskaźników sprawności. Posiada również dwa głośniki stereo, które umożliwiają podłączenie muzyki. Inne funkcje obejmują amortyzację FlexSelect, która chroni stawy przed skutkami biegania i EasyLift, który pozwala szybko złożyć platformę w celu zwartego przechowywania.

Najważniejszą cechą bieżni NordicTrack C500 jest jej kompatybilność z iFit, oprogramowaniem do śledzenia stanu zdrowia, które jest niedrogą alternatywą dla Peloton. To oprogramowanie zapewnia interaktywne szkolenia osobiste, profesjonalne szkolenia, sugestie treningowe, wskazówki żywieniowe i inne. Posiada stale powiększającą się bibliotekę treningów na żądanie prowadzonych przez trenerów z całego świata, dzięki czemu można wybrać zaprogramowane treningi zaprojektowane przez profesjonalnych sportowców.

Wbudowane oprogramowanie C500 pozwala także na korzystanie z wielu wirtualnych miejsc docelowych na całym świecie. Jego najnowocześniejsza technologia dopasowywania pochyłego cyfrowo dostosowuje twoją odporność do naśladowania rzeczywistego terenu, zapewniając w pełni wciągające wrażenia treningowe.

Kup Bieżnia NordicTrack C500 w Walmart za jedyne 499 USD i podnieś swój schemat ćwiczeń dzięki interaktywnemu treningowi osobistemu w swoim domu.

Walmart oferuje również rabaty na kilka opcji wyposażenia fitness budżetu: The Bieżnia Gold's Gym Trainer 430i spada tylko do 379 USD. Podobnie jak NordicTracK C500, Trener Gold's Gym Trainer jest również kompatybilny z iFit, zapewniając bardziej interaktywne ćwiczenia.

Szukasz więcej ofert Prime Day? Sprawdź te wspaniałe oferty na gadżety kuchenne, technologie i inne.