W ofercie znajdują się szkolenia podcastów, słuchawki i mikrofony


Aby poinformować Cię, jeśli kupisz coś opisanego tutaj, Mashable może zarobić prowizję partnerską.
Shure cię zapewnił.

Shure cię zapewnił.

Zdjęcie: umiejętności umiejętności

Od popularnych programów głównego nurtu, takich jak „Serial”, „The Joe Rogan Experience” i „Stuff You Should Know”, po niezwykle specyficzne programy niszowe, takie jak „Analyze Phish” i „The X-Files Files”, podcasty naprawdę zmieniły sposób konsumujemy informacje. Poważnie, wszyscy i ich mama słuchali co najmniej jednego podcastu (dosłownie ponad połowa ludzi w USA) i prawie jedna trzecia osób słucha co najmniej jednego podcastu miesięcznie. Szalony, prawda?

Jeśli masz własny pomysł na podcast, ale nie wiesz od czego zacząć, masz szczęście. Po pierwsze, nigdy nie było lepszego czasu na wejście do branży. A po drugie, jest to łatwiejsze niż myślisz. Potrzebujesz tylko odpowiedniego szkolenia i sprzętu, a my zgromadziliśmy wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć.

Po pierwsze, musisz poznać tajniki świata podcastów. Ten pakiet zawiera 10 kursów i ponad 35 godzin szkolenia w praktycznie każdym aspekcie, który musisz wiedzieć o podcastingu – od podstaw nagrywania audio / wideo i wyboru sprzętu, po znalezienie odbiorców i budowanie głosu poprzez techniki oddychania. Każdy indywidualny kurs kosztuje zwykle 199 USD, ale teraz możesz je połączyć za jedyne 29 USD.

Podłącz cyfrowy stereofoniczny mikrofon pojemnościowy MV88 do dowolnego urządzenia iOS wyposażonego w Lightning i natychmiast zamień swój telefon lub tablet w wysokiej jakości mikrofon. Wybierz tryb predefiniowany – Mowa, Śpiew, Płaski, Instrument akustyczny lub Głośny – i ustaw go pod odpowiednim kątem, aby uzyskać szczegółowy dźwięk stereo. Możesz łatwo dokonywać regulacji za pomocą pomiaru ekranowego i zintegrowanych kontroli aplikacji ShurePlus MOTIV. Pierwotnie 186 USD, odbierz MV88 za 149 USD w sprzedaży.

Słuchawki Shure SRH440, zoptymalizowane pod kątem monitorowania i dokładnego słuchania, oferują profesjonalne odtwarzanie dźwięku i wygodę podczas nagrywania w studio i w domu. Są wystarczająco wytrzymałe, aby wytrzymać codzienne użytkowanie, a impedancja, moc i czułość są skalibrowane specjalnie dla profesjonalnych urządzeń audio – takich jak miksery DJ, konsole mikserskie i wzmacniacze słuchawkowe. Początkowo 125 USD, możesz teraz odebrać te słuchawki studyjne za jedyne 99 USD.

Zoptymalizowane do nagrywania w studiu i krytycznego słuchania, profesjonalne słuchawki monitorujące SRH840 mają bogate basy, wyraźny średni zakres i wysokie tony wysokie. Idealnie nadają się dla profesjonalnych inżynierów dźwięku i muzyków, ponieważ oferują precyzyjnie pasmo przenoszenia w połączeniu z całkowitym komfortem i trwałością, zapewniając najwyższą jakość odsłuchu. Zazwyczaj 250 USD, ta para jest teraz dostępna za jedyne 199 USD.

Słuchawki SRH940, zaprojektowane dla profesjonalnych inżynierów dźwięku i utalentowanych w studio, zapewniają dokładną reakcję w całym spektrum audio, zapewniając płynne, wysokiej klasy rozszerzenie z mocnym basem. Ich doskonała reakcja przejściowa zapewnia minimalne zniekształcenia, a ich składana, lekka konstrukcja zapewnia najwyższą wygodę i przenośność. Zazwyczaj 375 USD, możesz teraz pobrać parę za 299 USD.

Słuchawki Shure SRH240A, idealne do ogólnego słuchania, oferują doskonałą reprodukcję dźwięku i komfort dzięki 40 mm dynamicznym przetwornikom neodymowym i kalibracji impedancji, obsługi mocy i czułości. Słuchaj muzyki i głosów tak, jak brzmią w słuchawkach, które wytrzymują trudy codziennego użytku. Zazwyczaj 75 USD, możesz przesunąć te profesjonalnej jakości słuchawki w sprzedaży za jedyne 59 USD.

Niezależnie od tego, czy chcesz nagrać podcast wideo, czy przechwycić dźwięk do odcinka wywiadu, MV88 + oferuje całą gamę kreatywnych opcji konfiguracji, które spełnią wszelkie wymagania. Zestaw zawiera statyw Manfrotto® PIXI, zacisk telefonu i uchwyt, a także kable Lightning i USB-C w celu zapewnienia kompatybilności i łączności na wyższym poziomie. Wystarczy dodać telefon i masz wszystko, czego potrzebujesz do kreatywnej konfiguracji. Zazwyczaj ten zestaw kosztuje 311 USD za 249 USD.