Uzyskaj przystępne cenowo ubezpieczenie na życie online


Bestow Life Insurance Review

Terminowe ubezpieczenie na życie jest kluczowe dla rodzin

Na tej stronie wielokrotnie pisałem o tym, jak ważne jest, aby rodziny miały dobre ubezpieczenie na życie na czas określony. W końcu, co zrobiłaby twoja rodzina, gdybyś niespodziewanie umarł?

Od momentu założenia tej strony usłyszałem sporo historii o ludziach, którzy niespodziewanie odeszli w wieku 30 i 40 lat, zostawiając swoje rodziny do walki, próbując wymyślić, jak trzymać głowę nad powierzchnią wody, ponieważ nie mieli ubezpieczenia na życie.

Nie jest fajnie myśleć, ale jeśli chcesz chronić swoją rodzinę, jest to bardzo ważny element dobrego planu finansowego.

Obdarz się łatwym w użyciu silnikiem wyceny

Bestow podjął proces uzyskania terminowego ubezpieczenia na życie i włączył go na głowę. Sprawili, że proces ten zajmuje zaledwie kilka minut, a nie dni lub tygodni.

Jak oni to robią? Ich zastrzeżona technologia gwarantowania emisji pomaga im robić to, co nazywają „przyspieszonym gwarantowaniem”.

Zamiast ręcznego procesu underwritingu, w którym często musisz osobiście przeprowadzić wywiad, badanie lekarskie, testy laboratoryjne i mnóstwo papierkowej roboty, Bestow po prostu zada ci kilka podstawowych pytań dotyczących Twojego zdrowia i stylu życia, a następnie skorzysta z dostępnych dane do weryfikacji Twojej historii.

Bestow Quote Engine

Kiedy zdecydujesz się przejść przez proces uzyskiwania polisy z Bestow, powinieneś być gotowy odpowiedzieć na pytania dotyczące takich rzeczy jak wzrost, waga, palenie tytoniu, sporty ekstremalne lub hobby, w których uczestniczysz, plany podróży, historia choroby i inne.

Proces aplikacji jest całkiem prosty, a ich strona sprawia, że ​​jest to świetna zabawa dzięki łatwym do odczytania formularzom, dziwacznym animacjom i pomocnym podpowiedziom.

Aby wykonać tę recenzję, przeszedłem cały proces i nie zajęło mi to więcej niż 10-15 minut, aby ją wypełnić.

Po wypełnieniu informacji Bestow użyje dostawców danych do weryfikacji wszystkich informacji, w tym tożsamości, historii recept, historii pojazdów silnikowych i danych finansowych.

W oparciu o informacje, które im podałeś, oraz informacje, które wyciągasz, zdecydują, na jakie ryzyko ryzykujesz. Na tej podstawie zdecydują, czy mogą zaoferować Ci politykę i za ile.

Zacznij korzystać z oferty ubezpieczenia Bestow

Bestow Quote

Najlepsze dostępne polisy ubezpieczeniowe na życie

Jakie polisy ubezpieczeniowe na życie oferuje oferta?

Ich oferta jest dość prosta, a ty masz tylko wybór, czy wybrać plan dwuletni, czy 10-letnią lub 20-letnią polisę na życie.

Ich polityka jest wspierana przez dwóch partnerów ubezpieczeniowych o ratingu finansowym A +, Munich Re Group i North American Company for Life and Health®. Są dwie z największych firm ubezpieczeniowych na świecie, więc możesz mieć pewność, że Twoja polisa jest w szanowanej firmie i nie zejdą z dnia na dzień.

Istnieją dwa główne typy terminowych planów ubezpieczeń na życie do wyboru:

  • 2-letnie ubezpieczenie na życie: Niniejsza polisa jest dwuletnią krótkoterminową polisą ubezpieczeniową na życie. Ma być używany przez osoby, które potrzebują krótkoterminowego ubezpieczenia. Na przykład, jeśli są w trakcie zmiany pracy, nowy właściciel firmy, uczeń lub coś podobnego. Zasady zaczynają się od zaledwie 3 USD / miesiąc i można uzyskać zasięg od 50 000 USD, aż do 500 000 USD.
  • 10/20-letnie ubezpieczenie na życie: Ta polityka może być zakupiona w terminach 10 lub 20 lat. Jest to bardziej typowa polisa ubezpieczeniowa na życie, a ubezpieczenie można uzyskać w dowolnym miejscu od 50 000 USD do 1 mln USD. Zasady zaczynają się od 8 USD miesięcznie, a stawki różnią się w zależności od sytuacji / wieku / zdrowia / stylu życia.

Uzyskaj zasady 2, 10 lub 20 lat z Bestow

Elastyczne płatności

Jednym z celów Bestow w zakresie terminowych polis ubezpieczeniowych na życie było utrzymanie niskich składek, ale chcą również upewnić się, że proces płacenia za polisę jest równie łatwy i bezbolesny, jak to możliwe.

Każda polisa ma 30-dniowy okres „darmowego wyglądu”, w którym możesz uzyskać pełny zwrot pieniędzy, jeśli uznasz, że zasada nie jest dla Ciebie. Po prostu anuluj polisę w ciągu 30 dni od dokonania zakupu.

Wiedzą również, że życie się zdarza i że może zdarzyć się, że przypadkowo zapomnisz dokonać płatności za polisę. Może po prostu zapomniałeś, a może zmieniłeś banki. Ale dzięki Bestow, jeśli przegapisz pojedynczą płatność, nie musisz się panikować, twoja polityka nie zostanie zakończona, tak jak w przypadku niektórych operatorów. Twoje zasady pozostaną w mocy przez następne 30 dni.

Dopóki Twoja płatność za następny miesiąc zostanie zrealizowana, Twoja polisa pozostanie w mocy.

Masz 60 dni na zapłacenie zaległej premii, aby utrzymać swój zasięg w dobrej kondycji. Jeśli zaniedbasz zadośćuczynienie, w 61. dniu twoja polityka zostanie zakończona.

Upewnij się, że nie masz żadnych problemów, konfigurując automatyczne rozliczanie!

Kto może otrzymać polisę z Bestow

Istnieją pewne ograniczenia przy zakupie polisy z Bestow, nie każdy jest uprawniony do uzyskania terminu życia za pośrednictwem swojej strony.

Po pierwsze, musisz być rezydentem USA, a mieszkańcy Nowego Jorku nie są obecnie uprawnieni do korzystania z witryny.

Po drugie, istnieją ograniczenia wiekowe. Musisz mieć ukończone 21 lat i mieć mniej niż 55 lat, aby otrzymać polisę na 2 lub 10 lat, a wiek 21 do 45 lat, aby otrzymać polisę na 20 lat. Jeśli jesteś poza tymi zasięgami, nie masz szczęścia.

Po trzecie, istnieją powody zdrowotne, zawodowe i hobby, które mogą uniemożliwić uzyskanie polisy. Jeśli masz pewne schorzenia, takie jak choroby serca, rak lub HIV, możesz nie kwalifikować się. Jeśli masz ryzykowne hobby, takie jak nurkowanie z akwalungiem lub nurkowanie w niebie, możesz nie być w stanie uzyskać polisy. Jeśli masz karierę z wysokim poziomem ryzyka, takim jak pilot lub sędzia liniowy, być może będziesz musiał szukać gdzie indziej.

Poza tymi rzeczami prawie każdy może uzyskać polisę odpowiadającą ich potrzebom.

Czy polecam Polecić?

Uwielbiam to, co Bestow próbuje zrobić ze swoim internetowym mechanizmem wyceny ubezpieczeń. To sprawia, że ​​proces uzyskiwania ubezpieczenia na życie jest łatwiejszy, mniej zastraszający i pozwala utrzymać koszty w przystępnej cenie.

Czy ich koszty zawsze będą najniższe w porównywalnej polityce 10 lub 20 lat? Niekoniecznie. Prawdopodobnie możesz znaleźć nieco tańszą politykę w innym miejscu, zwłaszcza jeśli jesteś starszy lub znajdujesz się w grupie podwyższonego ryzyka.

Z drugiej strony, jeśli fakt, że nie musisz przeprowadzać badania lekarskiego i możesz wykonać ten proces szybko i sprawnie, oznacza to, że faktycznie śledzisz i kupujesz terminowe ubezpieczenie na życie, to na pewno warto.

Polecam dać spróbować. W końcu jest to szybki i bezbolesny proces, a wszystko, co musisz stracić, to kilka minut twojego czasu!

Uzyskaj wycenę z Bestow