Transakcja Pre-Prime Day Amazon: Smartwatch Fossil Gen 4 Venture HR ma wartość 76 USD


fossil gen4 venture hr smartwatch Amazon sprzed dnia prime deal złota róża

Stajemy się coraz bardziej podekscytowani oficjalną premierą Amazon Prime Day 2019 w poniedziałek, 15 lipca. Szum osiąga najwyższy poziom w ten weekend z powodu rezygnacji z kilku wcześniejszych ofert na smartwatche Samsung, Apple Watch, Fitbit i inne urządzenia techniczne . Jedną z takich przekąsek przed wydarzeniem, które znaleźliśmy, jest słodki 28% zniżka na Smartwatch Fossil Women's Gen 4 Venture HR. Sprawdź, czy chcesz zaoszczędzić na eleganckim stroju jednego z najpopularniejszych zegarmistrzów.

Zdobądź smartwatch Rose Gold Venture HR na Amazon po obniżonej cenie 199 USD. Ta umowa pozwala zaoszczędzić 76 USD w stosunku do zwykłej ceny 275 USD. A ponieważ spadek cen ma miejsce przed długo oczekiwanym wydarzeniem Prime Day, nie wiemy, jak długo potrwają dostawy. Zamów swoje dzisiaj, gdy zapasy są pod ręką.

Po pierwsze, szybko przejrzyjmy, jak wygląda Smartwatch Fossil Women Gen 4 Venture HR. Ten elegancki zegarek z różowego złota jest świetnie wyglądającym, codziennym dodatkiem. Ma klasyczny design zegarka, który można dopasować do codziennych lub formalnych strojów. Przy 40 mm jest idealnym rozmiarem dla osób o mniejszych nadgarstkach.

Wiemy, że nie otrzymujesz smartwatcha tylko dla wyglądu, chcesz funkcjonalności – a Gen 4 Venture HR oferuje funkcje, których możesz oczekiwać od noszonego przez Google Wear OS. Podłącz go do smartfona przez Bluetooth, aby otrzymywać powiadomienia i powiadomienia o aplikacji, kontrolować muzykę, zarządzać kalendarzem, uzyskiwać dostęp do Google Pay i nie tylko. Jeśli jednak łączysz się z urządzeniem z systemem iOS, możesz napotkać ograniczone możliwości.

Jak sama nazwa wskazuje, Fossil Gen 4 Venture HR ma monitor pracy serca. Ta funkcja jest doskonale uzupełniona o możliwości GPS i wbudowaną aplikację Google Fit. Dzięki temu smartwatchowi możesz śledzić swoje wyniki podczas każdego treningu. A jeśli nie znajdziesz wygodnego paska różowego złota do ćwiczeń, zawsze możesz zmienić go na jeden z kompatybilnych wzorów 18 mm.

Mieszaj modę i funkcjonuj z Smartwatch Fossil Women Gen 4 Venture HR. Kup teraz z Amazon za jedyne 199 $ zamiast normalnego 275 $. Ta 28% zniżka może być dostępna tylko do czasu, gdy Prime Day będzie trwało, więc należy złożyć zamówienie już dziś.

Chcesz wiedzieć, co jeszcze czeka na Ciebie w ofertach smartwatch Amazon Prime Day? Znajdź wczesne oferty Prime Day na naszej stronie z kuracjami.

Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc naszym czytelnikom znaleźć najlepsze oferty na produkty i usługi wysokiej jakości, a my starannie i niezależnie wybieramy to, co obejmuje. Ceny, szczegóły i dostępność produktów i ofert w tym poście mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Przed dokonaniem zakupu upewnij się, że nadal obowiązują.

Digital Trends może otrzymywać prowizję od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.