Transakcja Amazon Pre-Prime Day: JBL Charge 3 Wodoodporny głośnik Bluetooth


naładuj 3 wodoodporne głośniki bluetooth 40 procent off

Wodoodporne głośniki to najlepszy sposób na przeżycie letniej ścieżki dźwiękowej w podróży. Dodaj łatwość technologii Bluetooth i przygotuj sobie idealny letni zestaw na imprezę. Prime Day może być jeszcze za kilka dni, ale jest już wiele ofert na Bose i inne oferty słuchawkowe od Amazon.

Już w przystępnej cenie w oryginalnym 149 dolarów Wodoodporny głośnik Bluetooth JBL Charge 3 ma teraz zaledwie 90 USD na Amazon. Pełne 40% zniżki na nieskazitelny przenośny głośnik jeszcze przed rozpoczęciem Prime Day? Brzmi dobrze dla nas.

Digital Trends dokonało przeglądu głośnika JBL Charge 3 po jego pierwszym wydaniu w 2016 r., A my znaleźliśmy wiele rzeczy, które mu się podobają. Za jedyne 1,8 funta Charge 3 jest doskonale przenośny, a jego wytrzymała, trwała konstrukcja gwarantuje, że wytrzyma niemal każdą przygodę. Klasa wodoodporności IPX7 pozwala Charge 3 wytrzymać do 3 stóp wody, dzięki czemu głośnik ten jest oczywistym wyborem na imprezy przy basenie lub uderzanie w uderzenia na plaży.

Ponieważ przewody i woda nie mieszają się dobrze, łączność Bluetooth pozwala kontrolować wszystkie działania bezprzewodowo, a możliwość podłączenia do trzech smartfonów jednocześnie oznacza, że ​​wszyscy aspirujący DJ-e w grupie przyjaciół mogą na zmianę dobierać melodie. Jeśli pojawią się jakieś połączenia (prawdopodobnie od twoich rodziców, ponieważ szczerze mówiąc, kto już do kogoś dzwoni?), Otrzymasz krystalicznie czysty dźwięk dzięki wbudowanej funkcji głośników JBL i funkcji redukcji szumów.

Inne wspaniałe funkcje obejmują przenośność parowania z wydajnością, JBL Charge 3 działa na akumulatorach o dużej pojemności 6 000 mAh, umożliwiając do 20 godzin odtwarzania, a także możliwość ładowania smartfonów i tabletów przez USB. Aby dodać jeszcze więcej dźwięku do swojej letniej sceny, możesz połączyć kilka głośników JBL Charge 3 i stworzyć wzmocnione wrażenia dźwiękowe.

Amazon Prime Day z pewnością odblokuje kilka innych ofert, a jeśli 90 USD jest nadal zbyt dużym plusem, aby można było je wykonać na przenośnym głośniku, rozważ dostępność JBL Flip 4 za jedyne 75 USD. Ale teraz, za mniej niż 100 USD, potężny JBL Charge 3 jest niewątpliwie wodoodpornym głośnikiem Bluetooth wartym obejrzenia, podczas gdy lato wciąż jest w pełnym rozkwicie.

Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc naszym czytelnikom znaleźć najlepsze oferty na produkty i usługi wysokiej jakości, a my starannie i niezależnie wybieramy to, co obejmuje. Ceny, szczegóły i dostępność produktów i ofert w tym poście mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Przed dokonaniem zakupu upewnij się, że nadal obowiązują.

Digital Trends może otrzymywać prowizję od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.