The Best Hurricane Trackers | Trendy cyfrowe
najlepsze tropiciele huraganu florencja
NOAA

Wybrzeże Zatoki Perskiej unika kuli z Barry Tropikalnej Burzy, która uformowała się zbyt blisko lądu, aby umożliwić burzy wzmocnienie się jeszcze bardziej, zanim wyląduje na wybrzeżu w Luizjanie w piątek wieczorem. Mimo to ilość deszczu, który może spaść w stanie i na południowym wschodzie Stanów Zjednoczonych, może być katastrofalna.

Znaczna część tego regionu doświadczyła ulewnych deszczów przez całą wiosnę, a rzeki płyną wysoko. Przy kolejnych 10 do nawet 20 caliach deszczu na szczycie już nasyconego gruntu oczekuje się, że powódź będzie powszechna. Oczekuje się, że najgorsze skutki będą ograniczone do wschodniej części Luizjany i zachodniej części Missisipi. Jednak miliony widzą bardzo intensywny deszcz w weekend i na początku przyszłego tygodnia.

Co zatem możesz zrobić, aby zachować bezpieczeństwo, jeśli jesteś w Barry lub innej burzy tropikalnej lub ścieżce huraganu? Na szczęście istnieje wiele urządzeń śledzących huragan, które pomogą Ci przygotować się na te potencjalnie śmiertelne zdarzenia. Niezależnie od tego, czy są to najbardziej zaawansowane modele predykcyjne NOAA, czy po prostu wskazówki dotyczące znalezienia schronienia awaryjnego, oto najlepsze aplikacje i strony internetowe do przygotowania się na najgorsze.

Aplikacje do śledzenia huraganów

Hurricane Tracker (4 USD)

najlepsze urządzenia śledzące huragan

Hurricane Tracker, wydany początkowo w 2009 r., Jest jednym z najpopularniejszych urządzeń do śledzenia huraganu od lat. Aplikacja wykorzystuje dane z National Hurricane Centre (NHC) do przekazywania informacji i map audio. Hurricane Tracker transmituje również wszystkie informacje i mapy NHC w czasie rzeczywistym, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami. Możesz dostosować aplikację do otrzymywania alertów, gdy pojawią się nowe burze i / lub istniejące systemy będą lądować.

Podobnie, funkcja Model Watch wykorzystuje modele predykcyjne, aby lepiej przygotować się na każdą zboczoną Matkę Naturę, która zdecyduje się wysłać twoją drogę. W przeciwieństwie do innych ofert na tej liście, ta aplikacja będzie Cię kosztować kilka dolców, ale jeśli chodzi o wypróbowane i dedykowane aplikacje huraganowe, Hurricane Tracker to nasz wybór.

iTunes GooglePlay

Hurricane – American Red Cross (za darmo)

American Red Cross stworzył aplikację Hurricane i jest to jeden z najlepszych darmowych trackerów huraganów na Androida i iOS. Hurricane pozwala monitorować warunki w najbliższej okolicy, a także lokalizacje znajdujące się obecnie w systemie sztormowym. Aplikacja zawiera oczywiście interaktywną mapę śledzenia burzy oraz modele predykcyjne, które pomogą Ci zaplanować najgorsze z wyprzedzeniem.

Podobnie jak inne aplikacje, Hurricane przekaże alerty i aktualizacje w czasie rzeczywistym, jednak jedną z funkcji wyróżniających jest funkcja komunikacji w aplikacji. Każdy, kto znajduje się na bezpośredniej drodze huraganu lub systemu burzowego, może wysyłać niestandardowe wiadomości lub wybierać aktualizacje statusu w aplikacji. Pozwala to łatwo komunikować się z bliskimi bez wychodzenia z samej aplikacji.

Czerwony Krzyż opracował serię przewodników krok po kroku, które mają pomóc osobom w przygotowaniu się na burzę, a także poradzić, jak zachować się podczas i po huraganie. Obejmuje to narzędzie do kierowania osób do najbliższego schroniska Czerwonego Krzyża, a także wskazówki dotyczące zarządzania wodą pitną, jeśli obszar został zalany przez nasze nękane przez przerwy w dostawie prądu. Ważne jest, aby pamiętać, że aplikacja Hurricane jest dostępna zarówno w języku angielskim, jak i hiszpańskim.

Jeśli skończy się utrata zasilania podczas burzy, najlepiej jest mieć pod ręką przenośne źródło zasilania na wszelki wypadek. Mimo to, oto niektóre z najlepszych przenośnych generatorów i elektrowni na rynku.

iTunes GooglePlay