Ten asortyment produktów do pielęgnacji skóry jest przeznaczony specjalnie dla kobiet przechodzących menopauzę<div _ngcontent-c14 = "" innerhtml = "

Jane Atherton z & nbsp;Produkty fitomone & nbsp;

Phytomone Skincare

Kiedy Jane Atherton prowadziła własną praktykę menopauzalną w wieku 52 lat, podeszła do niej kilku klientów, pytając, jaki wpływ na ich skórę miałaby menopauza i utrata estrogenów.

Atherton również przechodził etapy menopauzy i doświadczał problemów ze skórą, więc postanowił odpowiednio ulepszyć swoje produkty do pielęgnacji skóry.

"Byłem zszokowany, gdy spośród setek produktów dostępnych na rynku żaden z nich nie został opracowany z myślą o skórze menopauzy,"& nbsp; ona& nbsp; przypomina.

W tym momencie & nbsp;Atherton zdał sobie sprawę, że istnieje luka na rynku.

"Kobiety przechodzące menopauzę zasłużyły na specjalistyczne produkty do pielęgnacji skóry, które dbają o ich potrzeby podczas tej zmiany życia, i które mogą oferować tylko specjalistyczne preparaty," Atherton wyjaśnia. "Menopauza może być bardzo burzliwym czasem dla wielu kobiet, zarówno fizycznie, jak i psychicznie."

I tak & nbsp; w 2014 r. Atherton uruchomił & nbsp;Fitomone, dedykowany dla & nbsp; dojrzałej skóry z niedoborem hormonów.

Debiutem firmy był krem ​​do twarzy o nazwie Pause Hydra Creme, chociaż Phytomone oferuje teraz olejki do ciała, środki czyszczące i inne produkty do pielęgnacji skóry.

"Wszystkie preparaty opracowano ze składnikami i specjalnymi substancjami aktywnymi, które są szczególnie ukierunkowane na starzenie się dojrzałej skóry u źródła, utratę estrogenów i umożliwienie dojrzałej skórze wyglądu młodzieńczego i promiennego,"& nbsp;Atherton mówi. & nbsp;

Po uruchomieniu firma była jedyną marką w Wielkiej Brytanii oferującą specjalistyczne fora dla skóry menopauzalnej. Mimo, że od tego czasu pojawiły się inne zakresy, Atherton twierdzi, że nie ma takich, które postrzegająby jako konkurencję.

"Niestety, wystarczy spojrzeć na ich listę składników, aby zobaczyć, co oferują, jest zwykłym przepakowanym kremem przeciwstarzeniowym. Phytomone potrzebował prawie czterech lat, aby opracować Pause Hydra Creme, współpracując z jednymi z czołowych naukowców zajmujących się kosmetykami, lekarzami i specjalistami w dziedzinie hormonów, aby upewnić się, że nasze preparaty kosmetyczne HRT rzeczywiście zajęły się wszystkimi problemami zdrowotnymi skóry spowodowanymi utratą estrogenów.

"Postanowiliśmy opracować najbardziej zaawansowane produkty do pielęgnacji skóry dla dojrzałej, hormonalnie starzejącej się skóry i stworzyliśmy coś niezwykłego, skupiając się całkowicie na tym, dlaczego skóra tak dramatycznie się pogarsza od wieku średniego."

Atherton mówi, że tak było "nieco" wyzwania, jakim jest edukacja społeczeństwa na temat ogromnego wpływu utraty hormonów na skórę, coś, co według niej nie jest zwykle związane z kosmetykami i pielęgnacją skóry. Efekty mogą obejmować wszystko, od zwiększonej suchości do utraty elastyczności skóry i utraty tłuszczu pod skórą, co może powodować zwiotczenie, zwłaszcza wokół szyi, linii szczęki i policzków.

"Utrudniliśmy to sobie," ona dodaje, "ale naprawdę wierzyliśmy, że kobiety zasługują na to, by wiedzieć, dlaczego ich skóra jest tak odmienna od skóry młodszej i dlaczego regularne stosowanie produktów przeciwstarzeniowych będzie miało tylko ograniczone wyniki, ze względu na brak wyspecjalizowanych składników w preparacie.

"Rozumiejąc naturę skóry menopauzalnej i dramatyczny wpływ spadku poziomu hormonów na zdrowie skóry, udało nam się stworzyć preparaty o imponujących, udowodnionych klinicznie wynikach, które poprawią skórę zarówno krótko, jak iw nadchodzących latach."

Atherton mówi, że największym zaskoczeniem dla niej był sukces obecności marki w Internecie; strona firmy na Facebooku "Sala Menopauzy" ma ponad 95 000 obserwujących.

"Posiadanie tej silnej i godnej zaufania obecności w mediach społecznościowych daje nam możliwość dotarcia do naszej grupy demograficznej i nawiązania z nią kontaktu, dzięki czemu czują się „przynależni” w czasach niepewności," Atherton dodaje. "Zachęcamy, motywujemy i inspirujemy kobiety do szukania i czucia się wspaniale, optymistycznie i pewnie.

"Nie jestem pewien żadnego innego domu kosmetycznego, który oferuje takie wsparcie, poza sprzedażą swoich produktów."

„>

Jane Atherton z Produkty fitomone

Phytomone Skincare

Kiedy Jane Atherton prowadziła własną praktykę menopauzalną w wieku 52 lat, podeszła do niej kilku klientów, pytając, jaki wpływ na ich skórę miałaby menopauza i utrata estrogenów.

Atherton również przechodził etapy menopauzy i doświadczał problemów ze skórą, więc postanowił odpowiednio ulepszyć swoje produkty do pielęgnacji skóry.

„Byłem zszokowany, gdy spośród setek produktów dostępnych na rynku żaden z nich nie został opracowany z myślą o skórze menopauzy”, powiedziała wspomina.

W tym momencie, Atherton zdał sobie sprawę, że istnieje luka na rynku.

„Kobiety przechodzące menopauzę zasłużyły na specjalistyczne produkty do pielęgnacji skóry, które zadbają o ich potrzeby podczas tej zmiany życia, i które mogą zaoferować tylko specjalistyczne preparaty” – wyjaśnia Atherton. „Menopauza może być bardzo burzliwym czasem dla wielu kobiet, zarówno fizycznie, jak i psychicznie”.

I tak w 2014 r. Ruszył Atherton Fitomone, dedykowane dla dojrzałej skóry z niedoborem hormonów.

Debiutem firmy był krem ​​do twarzy o nazwie Pause Hydra Creme, chociaż Phytomone oferuje teraz olejki do ciała, środki czyszczące i inne produkty do pielęgnacji skóry.

„Wszystkie preparaty opracowano ze składnikami i specjalnymi substancjami aktywnymi, które są szczególnie ukierunkowane na starzenie się dojrzałej skóry u źródła, utratę estrogenów i umożliwienie dojrzałej skórze wyglądu młodzieńczego i promiennego” Atherton mówi.

Po uruchomieniu firma była jedyną marką w Wielkiej Brytanii oferującą specjalistyczne fora dla skóry menopauzalnej. Mimo, że od tego czasu pojawiły się inne zakresy, Atherton twierdzi, że nie ma takich, które postrzegająby jako konkurencję.

Niestety, wystarczy spojrzeć na ich listę składników, aby zobaczyć, co oferują, jest zwykłym przepakowanym kremem przeciwstarzeniowym. Phytomone potrzebował prawie czterech lat, aby opracować Pause Hydra Creme, współpracując z jednymi z czołowych naukowców zajmujących się kosmetykami, lekarzami i specjalistami w dziedzinie hormonów, aby upewnić się, że nasze preparaty kosmetyczne HRT rzeczywiście zajęły się wszystkimi problemami zdrowotnymi skóry spowodowanymi utratą estrogenów.

Postanowiliśmy opracować najbardziej zaawansowane produkty do pielęgnacji skóry dla dojrzałej, starzejącej się skóry i stworzyliśmy coś niezwykłego, skupiając się całkowicie na tym, dlaczego skóra tak dramatycznie się pogarsza od wieku średniego. ”

Atherton twierdzi, że było to „trochę” wyzwanie polegające na edukacji społeczeństwa na temat ogromnego wpływu utraty hormonów na skórę, co, jak twierdzi, nie jest zwykle związane z kosmetykami i pielęgnacją skóry. Efekty mogą obejmować wszystko, od zwiększonej suchości do utraty elastyczności skóry i utraty tłuszczu pod skórą, co może powodować zwiotczenie, zwłaszcza wokół szyi, linii szczęki i policzków.

„Utrudniliśmy to sobie”, dodaje, „ale naprawdę wierzyliśmy, że kobiety zasługują na to, by wiedzieć, dlaczego ich skóra jest tak odmienna od skóry młodszej i dlaczego regularne stosowanie produktów przeciwstarzeniowych będzie miało tylko ograniczone wyniki, ze względu na brak wyspecjalizowanych składników w preparacie.

„Rozumiejąc naturę skóry menopauzalnej i dramatyczny wpływ spadku poziomu hormonów na zdrowie skóry, udało nam się stworzyć preparaty o imponujących, udowodnionych klinicznie wynikach, które poprawią skórę zarówno w krótkim, jak iw nadchodzących latach”.

Atherton mówi, że największym zaskoczeniem dla niej był sukces obecności marki w Internecie; strona na Facebooku firmy „The Menopause Room” ma ponad 95 000 obserwujących.

„Posiadanie tej silnej i godnej zaufania obecności w mediach społecznościowych daje nam możliwość dotarcia do naszej grupy demograficznej i nawiązania z nią kontaktu, dzięki czemu czują się„ przynależni ”w czasach niepewności” – dodaje Atherton. „Zachęcamy, motywujemy i inspirujemy kobiety, aby wyglądały i czuły się świetnie, optymistycznie i pewnie.

„Nie jestem pewien żadnego innego domu kosmetycznego, który oferuje takie wsparcie, poza sprzedażą swoich produktów”.