TellmeGen Zestaw do testowania DNA dla zdrowia i pochodzenia Przejmuje ofertę Amazon Prime Day


DNA Poop Dog
vitstudio / Shutterstock

Zestawy testowe DNA stały się coraz popularniejszym zakupem dla konsumentów, którzy interesują się wszystkim, od historii zdrowia rodziny po pochodzenie, a nawet genetykę zwierząt. Podczas gdy 23andMe i AncestryDNA mogą być najbardziej rozpoznawalnymi nazwami wokół, istnieje szereg innych opcji dla wszelkiego rodzaju preferencji testowania DNA i zdrowia.

TellmeGen oferuje jeden z najbardziej wszechstronnych dostępnych zestawów testowych, a teraz przed Amazon Prime Day możesz uzyskać TellmeGen zdrowie i zestaw do badania DNA przodków za 139 USD, z oryginalnego 199 dolarów. Czego te zestawy testowe nie są w stanie powiedzieć, jak długo potrwa ta umowa, więc działaj teraz, aby zabezpieczyć te oszczędności.

Zestaw TellmeGen nie przypomina żadnego innego zestawu testowego DNA dostępnego na rynku, odblokowując informacje o predyspozycjach genetycznych dla ponad 175 schorzeń. Prosta próbka śliny pozwala analizie DNA TellmeGen ujawnić podatność na raka piersi, cukrzycę i inne. Ponadto analizuje się informacje o nosicielach ponad 75 dziedzicznych schorzeń, w tym hemochromatozy i mukowiscydozy, co może być szczególnie użyteczną informacją dla przyszłych rodziców.

Wśród bardziej interesujących funkcji zestawu testowego TellmeGen znajduje się raport o cechach osobowości, który pozwala użytkownikom odkryć, w jaki sposób ich DNA wpływa na takie rzeczy, jak inteligencja, wrażliwość na ból, pamięć i inne. Uwzględniono również wyniki oparte na dobrostanie, w tym ezoteryczne wskaźniki, takie jak sposób, w jaki picie kawy może wpływać na niepokój.

Oprócz wszystkich informacji o twoim zdrowiu i osobowości, test DNA TellmeGen obejmuje wyniki dotyczące przodków, pozwalając odkryć skład etniczności do jednej dziesiątej punktu procentowego. Głębsze zanurzenie w analizie DNA może nawet ujawnić, do jakich grup etnicznych przodkowie mogli należeć.

Podczas gdy niektóre inne testy DNA są tylko pojedynczymi transakcjami, zestaw TellmeGen zawiera bezpłatne comiesięczne aktualizacje, gdy pojawiają się nowe informacje, w istocie dostarczając ci dożywotniej analizy genetycznej. Ponad 550 000 jest zawartych w układzie Illumina Chipa TellmeGen i nie wiadomo, co odblokuje kolejna fala postępów naukowych.

Amazon Prime Day jest najbardziej znany ze swoich letnich oszczędności na elektronice, ale jest znacznie więcej w ofercie niż tylko laptopy i tablety. Testy DNA to zabawny, pouczający sposób, aby dowiedzieć się więcej o swojej przeszłości i przyszłości, a dzięki zestawowi testowemu TellmeGen już teraz 140 USD, jest to świetny czas, aby bliżej przyjrzeć się genetycznemu makijażowi.

Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc naszym czytelnikom znaleźć najlepsze oferty na produkty i usługi wysokiej jakości, a my starannie i niezależnie wybieramy to, co obejmuje. Ceny, szczegóły i dostępność produktów i ofert w tym poście mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Przed dokonaniem zakupu upewnij się, że nadal obowiązują.

Digital Trends może otrzymywać prowizję od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.