Ta wolnostojąca, wolnostojąca kuchenka Crock-Pot pobiera obniżkę ceny o 41% od Amazon


crock pot sccpvl600s amazon deal

Od przekąsek po mikstury z potraw, powolne kuchenki mogą zrobić prawie wszystko. Proces gotowania może zająć trochę czasu, ale to jest dokładnie to, do czego został stworzony. Garnki pozwalają na wrzucenie wszystkich składników i pozostawienie ich do gotowania, podczas gdy robisz inne rzeczy na liście rzeczy do zrobienia. Ta niskotłuszczowa metoda gotowania jest idealna do zmiękczania i ekstrakcji smaku z niedrogich kawałków mięsa. Amazon ma obecnie gorącą ofertę na Ręczny, wolnostojący garnek Crock-Pot Cook & Carry (SCCPVL600S) to obniża cenę katalogową o 50 USD o 41%.

Za obniżoną cenę 30 USD możesz mieć wystarczającą ilość żywności gotowej do obsłużenia siedmiu lub więcej osób, co sprawia, że ​​ta sześciokilometrowa wolna kuchenka jest ekonomiczna i wygodna do krojenia, potluck lub do organizacji spotkań. Teraz możesz zabrać swój przepis, gdziekolwiek jesteś, ponieważ pokrywę uszczelki uzupełniają zawiasy na zawiasach, aby utrzymać urządzenie w szczelnej pozycji, umożliwiając podróż bez bałaganu, podczas gdy uchwyty są łatwo dostępne, aby poprawić jego funkcje przenośne. Ale jeśli szukasz czegoś nieco szybszego, powinieneś sprawdzić tę niską ofertę na szybkowary.

Częścią cieszenia się posiłkiem w jednym garnku jest mniej zmartwień, jeśli chodzi o sprzątanie. Szklaną pokrywę i kamionkę tej wolnostojącej kuchenki można myć pod gorącą wodą z mydłem lub można ją uruchomić w zmywarce. Ponadto wyjmowana kamionka pełni również funkcję naczynia do serwowania, więc nie musisz przechodzić przez kłopoty związane z przenoszeniem jedzenia lub zabrudzeniem nowego talerza.

W przypadku powolnych kuchenek, jedzenie jest lepiej pozostawione samo z pokrywką na miejscu przez cały proces gotowania. Trzy ustawienia temperatury mają zastosowanie, aby zapewnić gotowość do spożycia przy minimalnym wysiłku. Wysokie i niskie ustawienia sprawiają, że czas gotowania jest elastyczny, a utrzymywanie go w cieple pomaga utrzymać dobrą temperaturę serwowania, dzięki czemu jedzenie smakuje świeżo i wszędzie.

Jedynym minusem posiadania ręcznego garnka jest to, że ustawienia czasu i temperatury nie są programowalne. Może nie być wskazane, aby opuszczać tę jednostkę całkowicie bez nadzoru przez dłuższy czas, ale poza tym możesz uzyskać takie same rezultaty, jak to było przeznaczone. Pod koniec dnia nadal możesz pożreć w pełni przyprawiony posiłek ze wszystkimi nienaruszonymi składnikami odżywczymi.

The Ręczny, wolnostojący garnek Crock-Pot Cook & Carry (SCCPVL600S) stanowi zdrowszą alternatywę dla codziennego gotowania oraz możliwość zaoszczędzenia na kosztach składników, a także gazu i energii elektrycznej. Nie musisz czekać na Prime Day, aby to załatwić. Amazon obsługuje już obniżkę ceny na srebrnym talerzu, dzięki czemu można uzyskać gotowanie za niską cenę 30 USD i nadal zaoszczędzić 20 USD.

Szukasz więcej świetnych rzeczy? Sprawdź inne multicookers i więcej z naszej strony z ofertami kuratorskimi.

Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc naszym czytelnikom znaleźć najlepsze oferty na produkty i usługi wysokiej jakości, a my starannie i niezależnie wybieramy to, co obejmuje. Ceny, szczegóły i dostępność produktów i ofert w tym poście mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Przed dokonaniem zakupu upewnij się, że nadal obowiązują.

Digital Trends może otrzymywać prowizję od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.