Ta firma zajmująca się bezpośrednią sprzedażą biżuterii sprawia, że ​​obrączki ślubne z minimalistyczną konfiguracją zaczynają się od 179 USD – eliminując stres podczas zakupów


Zbyt łatwo można już zapytać, ile jeszcze chcesz obrączki po tym, jak weszłaś do szóstego sklepu jubilerskiego dnia i potwierdziłaś, że po raz kolejny zawiera unoszących się sprzedawców, przytłaczającą liczbę opcji i metki, zmusić cię do myślenia „naprawdę?”

Nie powinieneś się poddawać, ponieważ nowy startup internetowy Holden, który sprzedaje wysokiej jakości konfigurowalne obrączki już od 179 USD, może położyć kres tym niepotrzebnie stresującym poszukiwaniom.

Holden nie jest pierwszą firmą, ani też pierwszą na świecie biżuterią dla współzałożycieli Simona Zhanga i Andrew Lima. Po ukończeniu Dartmouth założyli MUJO, internetową markę biżuterii modowej, i spotkali niezliczone pary, które nie mogły znaleźć zespołów weselnych, które lubią. Kiedy już poczuli frustrację, pomagając bratu Lima w zakupie pierścienia, stało się jasne, że coś musi się zmienić.

Oferując niedrogie, jedyne w swoim rodzaju pierścienie na wygodnej platformie internetowej, Holden jest odpowiedzią na kosztowną i przytłaczającą próbę, jaką niestety stały się zakupy na obrączce.

Pary zainteresowane pierścieniami mogą zacząć od zestawu rozmiarów pierścienia, który firma wyśle ​​bezpłatnie. Następnie możesz wybrać spośród ośmiu różnych profili pierścieniowych i rozpocząć projektowanie swoich pierścieni w Holden Design Studio. Wszystkie funkcje są konfigurowalne:

  • Metal: Srebrny pallad, żółte złoto, różowe złoto, białe złoto lub platyna
  • Karat: 14-karatowy lub 18-karatowy
  • Szerokość: 1,5 mm, 3 mm, 4,5 mm lub 6 mm
  • Koniec: Matowy lub Lustrzany
  • Opcjonalne grawerowanie: Do 20 znaków

HOLDEN

Czytaj więcej: Uruchomienie online Vrai & Oro rzuca wyzwanie tradycyjnej branży jubilerskiej dzięki bezkonfliktowym diamentom i niestandardowym pierścionkom zaręczynowym

Profile Domed, Square i Triangle są najpopularniejszymi kształtami, podczas gdy 14-karatowe Yellow and White Gold są najpopularniejszymi metalami, ale nie czują presji, aby podążać za tłumem – jeśli masz na uwadze alternatywne projekty, możesz skontaktuj się bezpośrednio z Holden, aby Twoja wymarzona obrączka stała się rzeczywistością.

Wytworzenie pierścienia trwa do dwóch tygodni, które są wykonywane na zamówienie w Nowym Jorku. Projekt jest wydrukowany w 3D, odlany w bezkonfliktowe i poddane recyklingowi metale szlachetne i ręcznie polerowany, zanim trafi do domu.

Tradycyjne obrączki są zazwyczaj drogie ze względu na czasochłonność procesów projektowania i produkcji, ale Holden omija te przeszkody, czyniąc klienta projektantem i wykorzystując wydajną technologię druku 3D. Bezpłatna dostawa i 14-dniowe zwroty, bezpłatna zmiana rozmiaru na całe życie oraz ograniczona dożywotnia gwarancja to inne cechy odróżniające Holden od typowego sklepu z biżuterią.

Lim mówi, że przychody wzrosły dwukrotnie w porównaniu z miesiącem od rozpoczęcia działalności przez firmę w kwietniu 2018 r., A do końca 2018 r. Jest na dobrej drodze do osiągnięcia rocznych przychodów w milionach. w najbliższym czasie nie spowolni tego wzrostu.

Zaprojektuj obrączkę (179 $) w Holden tutaj