Sweet Flower ma na celu destygmatyzację zakupów konopi

[ad_1]

Ich najnowszy sklep w centrum LA jest jasny, otwarty i przyjazny.

grudzień
10, 2019

5 minut czytania

Opinie wyrażone przez Przedsiębiorca autorów są ich.


Nie jest tajemnicą, że marihuana ma długi i kolorowy związek z różnymi artystami, od Szekspira po Snoop Dogga. I czy uważasz, że palenie trawki sprawia, że ​​ludzie są kreatywni, czy kreatywni ludzie tacy jak palenie trawki (hej, czyż nie może być jedno i drugie?), Wyraźnie tutaj jest związek.

Dlatego wydaje się naturalne, że firmy konopne trafiają do LA Arts District. Najnowszym, który umieści flagę w centrum miasta, jest Sweet Flower, którego najnowszy ambulatorium otworzył 21 listopada – i może nie jest największy ani najbardziej zachlapany, ale z pewnością jest jednym z najładniejszych.

Powiązane: High Art: Stiiizy In Downtown LA na nowo definiuje Reefer Retail Experience

Siedząc obok Two Bit Circus, krytego parku rozrywki w wirtualnej rzeczywistości – och, możliwości! – Szklana fasada Sweet Flower zachęca z założenia. „Zaufany i przejrzysty”, mówi CEO Timothy Dodd. „Myślę:„ W co chciałbym wejść? ”Jeśli chcemy nieco podnieść poziom przemysłu, jednym ze sposobów jest uczynienie go bardzo jasnym, otwartym, nie ma nic do ukrycia, nie wstydzę się używania konopi indyjskich … Jest całkowicie zdestygmatyzowany. ”

Źródło zdjęcia: Sweet Flower

Zapalony rowerzysta, własne używanie Dodda przez konopie wzrosło po poważnym wypadku rowerowym w górach Santa Monica jakieś osiemnaście miesięcy temu, który złamał miednicę w sześciu miejscach. „Nawet teraz” – mówi – „Czuję, jak moje biodro chwyta się trochę od tego deszczu, więc dziś wieczorem chciałbym zacząć mówić na temat miejscowych i po prostu pozbyć się tego bólu”. Zatem dla Dodda konopie jak wszystko inne o jeździe, ładowaniu i regeneracji.

I jak się okazało, przeprowadzka. Pracując przez wiele lat w Technicolor, Dodd zauważył exodus twórczych typów do Arts District i przyłączył się do ruchu, przejmując stary rok temu opuszczony magazyn mebli. „Była jedna żarówka, bez podłóg, bez ścian…” wspomina. „Można było tu stać, a promienie słoneczne wpadałyby z zewnątrz, że było w nim tyle dziur.” Od kiedy przeprowadził się Słodki Kwiat, dołączyli w okolicy Spotify, Hyperloop i Lyft, by wymienić tylko kilku znanych sąsiadów.

Powiązane: Strategie te przyciągną więcej klientów do Twojego przychodni

Podobnie jak w przypadku lokalizacji Studio City i Melrose, sprzedaż w centrum miasta jest czysta i wolna, ale także ciepła i przyjazna, z blond wyświetlaczami z drewna i szkła prezentującymi imponująco szeroką gamę kwiatów, pre-rollów, artykułów spożywczych i nalewek i vapes. „To jest miękkie, to Kalifornia”, dodaje Dodd, „To nie jest klub nocny”. Drzewo pieniędzy zajmuje centralne miejsce, podkreślając poświęcenie firmy na kwitnienie, a nawet pracownicy nazywani są kwiaciarniami, a nie budowniczymi, a praca dodaje Dodd „ pięć lat temu. ”

Źródło zdjęcia: Sweet Flower

Ogólnie rzecz biorąc, to uczucie jest funkcjonalne, a nie fantazyjne, szczupłe, a nie głośne, i to pasuje do oferty Sweet Flower i ich bazy klientów. „Szczerze mówiąc, istnieje pewna jednostka rynku, która jest już dobrze obsługiwana, co stanowi największą THC dla twojego dolara i nie musimy tam być”, wyjaśnia Dodd. „Ludzie przychodzą tutaj z różnymi efektami: nie mogą spać lub są niespokojni, więc mówimy o stanie potrzeby. Będziemy mieć najlepsze marki, najlepsze produkty i będziemy konkurować na tym polu gry, a nie najtańszym 1/8. ”

Przy powierzchni handlowej wynoszącej 1500 stóp kwadratowych samo ambulatorium wcale nie jest przytłaczające, ale za tym obszarem znajduje się znacznie większy ślad dopuszczony do uprawy, wydobycia, produkcji i dystrybucji. Oczywiście skupiamy się na sprzedaży detalicznej i nawet wtedy Dodd ostrożnie wybiera swoje miejsca. „W dzielnicy sztuki ludzie lubią marihuanę. Ale to nie to samo pięć mil w całym mieście; nie jesteś korzyścią, jesteś ciężarem. Udowodnienie korzyści i praca ze społecznością jest naprawdę ważna ”.

Źródło zdjęcia: Sweet Flower

Z tego powodu plany ekspansji Sweet Flower pozostają dość lokalne. „Masz 88 miast w hrabstwie LA”. Dodd podkreśla. „Dwadzieścia jeden przyjęło przepisy dotyczące konopi indyjskich, a 67 nie, więc masz mnóstwo miejsca do biegania w hrabstwie LA. Los Angeles to największy legalny rynek marihuany na świecie, więc jest to świetne miejsce do robienia interesów. ”Tak więc, podczas gdy prawdopodobnie zobaczymy podwojenie ich lokalizacji w południowej Kalifornii w ciągu najbliższych dwóch do trzech lat – w Santa Barbara , San Diego, pustynia – Dodd nie jest zainteresowany byciem wszystkim dla wszystkich. „Pozwolę innym ludziom należeć do McDonalda” – mówi z uśmiechem. „Chciałbym być In’N’Out”.

[ad_2]