Star Wars Galaxy Note 10 Plus Edycja specjalna już nie jest daleko, daleko

[ad_1]

Samsung Galaxy Note 10 Plus Star Wars News

Nowy ekscytujący smartfon Galaxy Note 10 Plus z motywem Star Wars nie jest już daleko. Jest już dostępny i można go zamówić w przedsprzedaży w sklepie internetowym Samsunga, a także wyprzedać go nieco wcześniej niż oczekiwano. Jeśli jesteś fanem Gwiezdnych wojen, który nie kupił nowego smartfona w 2019 roku, jest to świetna okazja, ponieważ zaspokaja mentalność każdego geekowego kolekcjonera Gwiezdnych Wojen, a także miłośników wspaniałego urządzenia mobilnego.

Krok wyżej niż niektóre bardziej leniwe powiązania z marką, które widzieliśmy, ten poważnie traktuje swoje referencje do Star Wars. Galaxy Note 10 Plus obejmuje ciemną stronę, więc jest czarny, z czerwonymi akcentami wokół obiektywów aparatu z tyłu i niestandardowymi grafikami na ciele, a rysik S Pen ma kolor jasnoczerwony z czarną końcówką. Czarne skórzane etui znajduje się w pudełku i ma wytłoczony wzór kasku Najwyższego Przywódcy.

Jeszcze lepsze jest włączenie doskonałych słuchawek Samsung Galaxy Buds, tym razem w ekskluzywnej czarno-czerwonej obudowie. Na koniec odznaka kolekcjonerska Star Wars uzupełnia pakiet edycji specjalnej, który jest prezentowany w pudełku o tematyce Kylo Ren. To jest strona sprzętowa kompletna, ale co z oprogramowaniem? Istnieje kilka niestandardowych tapet, tła i zestawów dźwiękowych, a także kilka świetnych dodatków, w tym niektóre efekty uruchamiania i wyłączania wideo, z efektem skoku światła po wyłączeniu telefonu, wyglądając wyjątkowo fajnie.

Samsung Galaxy Note 10 Plus zestaw wiadomości Star Wars

Sam Galaxy Note 10 Plus to model 256 GB, który ma 6,8-calowy ekran Super AMOLED, procesor Snapdragon 855 w USA lub procesor Exynos 9825 w Europie i Azji, a także 12 GB pamięci RAM i doskonały aparat z potrójnym obiektywem z tyłu. Jest to jeden z najlepiej wyglądających i działających smartfonów, jakie Samsung kiedykolwiek wyprodukował, a model Star Wars sprawia, że ​​jest jeszcze bardziej kuszący.

Samsung Galaxy Note 10 Plus Star Wars News przód tył

Samsung otworzył dziś zamówienia na telefon. Kosztuje 1 295 USD za pośrednictwem sklepu internetowego Samsung w USA i zostanie wysłany do 17 grudnia. To oznacza, że ​​będzie świetnie na Boże Narodzenie, prawda? Star Wars Galaxy Note 10 Plus będzie również sprzedawany na całym świecie – w tym w Wielkiej Brytanii, Hongkongu, Korei Południowej, Australii i wielu krajach europejskich, choć w chwili pisania tego tekstu nie jest jeszcze dostępny w przedsprzedaży. Wcześniej Samsung powiedział, że telefon będzie dostępny w przedsprzedaży w dniu 13 grudnia, więc wypatruj go poza Stanami Zjednoczonymi w tym czasie.

Jeśli chcesz jednego z tych wspaniałych telefonów specjalnych, nie musisz czekać. Samsung nie mówi o konkretnych liczbach, tylko że będzie sprzedawany w ograniczonych ilościach. Wydanie telefonu pokrywa się z nowym Star Wars: The Rise of Skywalker film, który ukaże się w kinach 19 grudnia.

Zalecenia redaktorów


[ad_2]