Spotify Wrapped: Jak zobaczyć swoje najlepsze utwory i muzykę na rok 2019


Podobnie jak w przeszłości, Spotify stworzyło Wrapped 2019, spersonalizowany sposób dla abonentów Premium, aby głęboko zanurzyć się w muzyce, która ukształtowała ich rok. Dzięki wglądowi w to, które utwory były najczęściej przesyłane strumieniowo, narzędzie wyróżnia również inne fajne statystyki, takie jak twoi ulubieni artyści, albumy, podcasty i czas spędzony na słuchaniu.

Poprzednio zapakowane funkcje były dostępne tylko w Internecie za pośrednictwem niestandardowej strony internetowej. Chociaż nadal jest dostępny w Internecie, w tym roku Spotify osadził statystyki Wrapped w aplikacji mobilnej Spotify, dzięki czemu łatwiej jest znaleźć i używać. Jest też nowa funkcja dla osób, które lubią się dzielić: Udostępnianie kart pozwala ci powiedzieć światu, w co się interesowałeś w 2019 roku za pośrednictwem Facebooka, Instagrama, Twittera i Snapchata.

Ale jak dotrzeć do wszystkich tych dobroci danych? Oto jak korzystać z Spotify Wrapped 2019.

Spotify Wrapped 2019 w sieci

jak znaleźć spotify owinięty web 2019

Spotify Wrapped 2019 w aplikacji mobilnej

jak znaleźć spotify owinięty telefonem 2019
  • Otwórz aplikację Spotify na smartfonie lub tablecie.
  • Skrót Zawijany 2019 znajdziesz na karcie głównej, a także na karcie wyszukiwania.
  • Przesuwaj po ekranach, aby wyświetlić wszystkie statystyki.
  • Na ostatnim ekranie zobaczysz opcję udostępniania statystyk Zawijanych w mediach społecznościowych.

Wszystkie spersonalizowane informacje są tylko dla członków Spotify Premium. Jeśli jednak nie jesteś subskrybentem Premium, nadal możesz cieszyć się pakietem Wrapped 2019. Nie wyświetli Ci spersonalizowanych wyników, ale powitają Cię playlisty poświęcone najpopularniejszym utworom, wykonawcom i grupom 2019 dla określonych kraj.

A ponieważ jesteśmy pod koniec dekady, a także pod koniec roku, Wrapped 2019 jest jeszcze bardziej dogłębne, umożliwiając wgląd w najpopularniejsze utwory i artystów z ostatnich 10 lat. Spotify przygotowało także zabawne, tematyczne playlisty z 10-letnim klimatem retrospektywnym Ci, na których spaliśmy, 10 lat bólu serca, hity imprezowe w 2010 roku, i 10 lat, których nie zapomnisz.

Nie jesteś członkiem Spotify Premium? Jeśli jesteś klientem AT&T, możesz go uzyskać za darmo.

Zalecenia redaktorów