„Spider-Man: Daleko od domu” tylko pół miliarda dolarów


Witaj, witaj kolejna edycja The Monitor, podsumowania wiadomości rozrywkowych WIRED. Jak minął czwarty lipca? Dobrze, mamy nadzieję. Jednak bez względu na to, jak dobre było to, ryzykujemy, że nie był tak wspaniały jak świąteczny weekend Petera Parkera. Najnowszy film Spideya, Spider-Man: Daleko od domu, przyniósł ponad pół miliarda dolarów na całym świecie w ciągu zaledwie kilku dni, dzięki czemu web-slinger był największym sześciodniowym weekendem otwarcia filmu, który ukazał się we wtorek. Kto jeszcze miał dobry czwarty? Cóż, Mulan za jednego. Przeczytaj poniżej, aby dowiedzieć się więcej.

Spider-Man: Daleko od domu Ma weekend otwarcia o wartości 580 milionów dolarów

W środku ponurego letniego filmu, Spider-Man: Daleko od domu po prostu przeleciał przez kasę, przynosząc 185 milionów dolarów w kraju przez długi weekend czwartego lipca. W skali globalnej film zarobił ponad 580 milionów dolarów w ciągu sześciodniowego weekendu. Tak, Spidey właśnie zarobił ponad pół miliarda dolarów – nieźle jak na licealistę z Queens.

Po Nieznajome rzeczy, Netflix ślubuje wyciąć palenie na ekranie

Po niedawnym raporcie dotyczącym palenia w programach telewizyjnych Nieznajome rzeczy może narazić młodzież na ryzyko, Netflix obiecał zmniejszyć zużycie papierosów na ekranie. „Idąc dalej, wszystkie nowe projekty, które zlecamy z ocenami TV-14 lub niższymi dla serii lub PG-13 lub niżej dla filmów, będą palić i nie używać e-papierosów – z wyjątkiem przyczyn historycznych lub faktycznych”, strumieniowanie gigant powiedział w oświadczeniu dla CNN.

Disney upuszcza wszystkie rodzaje przyczep

Aby nie zostać zabłysniętym przez dziecko, firma macierzysta Marvel, Disney, właśnie porzuciła parę przyczep do własnych filmów. Zwiastun nowego remake'u live-action Mulan, który trafia do kin na wiosnę 2020 roku i do przyczepy dla Maleficent: Mistress of Evil, który spada 18 października, oba są poniżej.


Więcej świetnych opowiadań