Sotheby's: Dlaczego Instagram ma znaczenie<div _ngcontent-c14 = "" innerhtml = "

Sotheby's obchodzi w tym roku 275. rocznicę. Jako największa na świecie firma zajmująca się sztuką, Sotheby's jest brokerem dzieł sztuki wysokiej jakości, biżuterii, nieruchomości i przedmiotów kolekcjonerskich. & Nbsp;

Ponieważ ich sukces zależy od znalezienia globalnych nabywców w każdym pokoleniu, Sotheby's wykorzystuje moc Instagramu, aby połączyć się z tysiącletnim pokoleniem, a Gen Z. Instagram pozwala Sotheby's dzielić się szerokim zakresem sztuki i obiektów z publicznością, która jest chętna zobaczyć za kulisami w Sotheby's. & nbsp;

Ze względu na skupienie się na cyfrowym opowiadaniu historii, Sotheby's dotarł do miliona obserwatorów Instagram. Rozmawiałem z Lauren Gioią, ogólnoświatowym dyrektorem ds. Komunikacji w Sotheby, na temat ich strategii Instagram, która odsuwa zasłonę elitarnego świata i wprowadza go do mas.

Jaka jest ogólna istota konta Instagram Sotheby?

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy pracować w tak dynamicznym środowisku, a jest coś wyjątkowego w natknięciu się na nigdy wcześniej nie widziane arcydzieło lub rzadki niedawno odkryty obiekt w naszych biurach i galeriach.

Duchem naszego konta jest to, że jest to kanał twojego przyjaciela, który pracuje w Sotheby's – ktoś, kto każdego dnia zabiera cię za kulisy do jednej z wielu naszych lokalizacji na całym świecie. & nbsp; Naszym celem jest dzielenie się ekscytacją naszego świata z jak największą liczbą odbiorców – od uznanych kolekcjonerów po przypadkowych obserwatorów.

Jak udało ci się zgromadzić milion zwolenników?

& nbsp; Mamy szczęście, ponieważ pracujemy w miejscu, w którym możemy zobaczyć jedne z największych obiektów na świecie – ze zbiorów legendarnych nazwisk lub dzieł sztuki, które nie były widoczne od dziesięcioleci, takich jak kolekcje Davida Bowiego i Robin Williams lub arcydzieło Jeana-Michela Basquiata, które sprzedało się w 2017 roku za 110 milionów dolarów, ustanawiając rekord dla dzieła amerykańskiego artysty, dla grupy oszałamiających diamenty oferowane na niedawnej aukcji biżuterii.

Korzystanie z wakacji i wydarzeń kulturalnych to świetny sposób na zwiększenie zaangażowania i rozwoju: Halloween, Boże Narodzenie, Wielkanoc, Nowy Rok, Diwali i Duma.

Można śmiało powiedzieć, że najważniejszą rzeczą jest jakość naszych zdjęć – wyraźne zdjęcia przedstawiające dzieło lub obiekt na miejscu, z odniesieniem do skali. & Nbsp; Staramy się nadać każdemu obrazowi osobowość kryjącą się za kontem – organiczne, kreatywne obrazy, które nie są zbyt profesjonalne lub zainscenizowane. & Nbsp;

Osoby wywołujące są tak dużą częścią Instagramu, czy możesz porozmawiać z kilkoma specjalnymi współpracami? & Nbsp;

W marcu tego roku Oprah Winfrey i Agnes Gund podpisały jako charytatywne współprzewodniczące aukcji charytatywnej By Women, For Tomorrow's Women Miss Porter's School w Connecticut. Wydarzenie to było pierwszą w historii aukcją świadczeń dla kobiet-artystów w głównym domu aukcyjnym, z wpływami na wsparcie finansowe dla studentów w prestiżowej szkole dla dziewcząt. & Nbsp;

Po raz pierwszy współpracowaliśmy z Victorią Beckham na wspólnej wystawie najważniejszych wydarzeń z naszej lipcowej sprzedaży Old Master Paintings prezentowanej we współczesnym otoczeniu jej sklepu Mayfair w Londynie. & Nbsp; Jej pasja do sztuki i Old Masters uczyniły z niej idealnego partnera – i kto lepiej rozumie autoprezentację i portretowość niż jedna z najbardziej sfotografowanych kobiet na świecie, a na Instagramie śledzi ponad 25,7 mln osób? & Nbsp; & nbsp;

W jaki sposób Sotheby współpracował z autorami Instagram?

Trzydzieści pięć najbardziej wpływowych brytyjskich Instagrammerów przybyło na naszą wystawę David Bowie w Londynie w 2016 r. Na wystawie „po godzinach”, a ich posty przekroczyły 2,2 miliona użytkowników. Zoe Timmers, wybitny Instagrammer stojący za #empty wydarzeń w Tate i British Museum, określił to wydarzenie jako „najlepsze w swoim rodzaju”. Pod koniec wystawy przez nasze drzwi przybyło rekordowe 55.500 odwiedzających.

Jaki jest związek między aukcjami Sotheby a egzekucją na Instagramie?

Jako dom aukcyjny Sotheby's składa się z wielu różnych działów specjalistycznych, z których każdy ma swój własny hashtag. & Nbsp; Tak jak nasza działalność składa się z wielu mikrokosmosów aktywności i zainteresowania, tak nasze markowe hashtagi skutecznie łączą powiązane treści specjalistyczne i odzwierciedlają wielopłaszczyznową naturę świata aukcyjnego. Widzieć: #SothebysContemporary, #SothebysImpMod, #SothebysPhotographs, #SothebysMasters, #SothebysBooks, #SothebysDesign.

Nasi licytatorzy i specjaliści mają kluczowe znaczenie dla naszej działalności i często prezentujemy je w naszych historiach na Instagramie, aby dzielić się spostrzeżeniami z nadchodzących wystaw. Jeden z naszych najlepszych filmów pokazuje moment Pablo Picassa Femme au chien było wbity za 54,9 miliona dolarów przez licytatora Harry'ego Dalmeny w maju tego roku w Nowym Jorku.

Czy trudno było zintegrować media społecznościowe ze światem, który był postrzegany przede wszystkim jako elitarny?

Ani trochę. Jeśli już, to został przyjęty z zadowoleniem. Ważnym celem naszego konta na Instagramie jest udostępnienie wszystkim naszych dosłownych i cyfrowych drzwi. & Nbsp; Nie potrzebujesz 1 miliona dolarów na zakupy w Sotheby's, w rzeczywistości 60% przedmiotów sprzedanych w zeszłym roku zostało sprzedanych za mniej niż 10 000 USD. Wszystkie nasze wystawy są bezpłatne i otwarte dla publiczności. & Nbsp; & nbsp;

Nasi zwolennicy są pasjonatami sztuki i przedmiotów, z którymi mamy do czynienia, a jednym z naszych celów jest służenie jako źródło informacji. & Nbsp; Instagram to świetny sposób dla zapalonych kolekcjonerów i entuzjastów sztuki, aby poznać i podzielić się swoją miłością do sztuki, biżuterii, zegarków, wina, samochodów i innych.

Jakie były zabawne sposoby tworzenia artykułów na Instagramie?

Ponieważ opowieści pozostają tylko przez 24 godziny, okazuje się, że to świetny sposób na eksperymentowanie prezentuj sztukę na nowe sposoby – quizy, ankiety i wycieczki do galerii z naszymi specjalistami i tylko kilka sposobów, w jakie korzystamy z historii.

Pytanie i odpowiedź Instagramu, w którym podłoga jest otwarta dla naszych zwolenników, którzy mogą poprosić naszych specjalistów o wszystko, czego chcą, okazała się bardzo popularna. Prowadziliśmy pytania i odpowiedzi dotyczące takich tematów, jak wino, whisky, biżuteria i samochody. & Nbsp; Od „jaki jest właściwy sposób trzymania mojego kieliszka do wina?” Do „co to jest włączenie do diamentu?” – staramy się odpowiedzieć jak najwięcej.

Próbowaliśmy również zachęcać do tworzenia treści przez użytkowników. & Nbsp; W jednej z kampanii poproszono użytkowników o wysłanie najlepszej sztuki ulicznej, jaką widzieli z całego świata. Mieliśmy kilka świetnych zgłoszeń, a geotagowanie tych nowych lokalizacji pozwoliło nam wykorzystać publiczność poza naszymi fizycznymi lokalizacjami galerii, a także komunikować się z publicznością, która zazwyczaj nie myślała o współpracy z Sotheby’s.

& nbsp; Jaki wpływ wywarł Twój serwis społecznościowy na Instagramie?

Transmisja strumieniowa naszych dużych aukcji oznacza, że ​​każdy, bez względu na to, gdzie jest na świecie, może być w pokoju, gdy sztuka tworzy historię. & Nbsp; Nasze aukcje i galerie są otwarte dla publiczności każdego dnia, ale garstka naszych flagowych aukcji wieczornych jest biletowana, więc nie każdy ma szansę osobiście oglądać. & Nbsp; & nbsp;

Korzystamy z usług społecznościowych w połączeniu z głównymi ogłoszeniami. & Nbsp; W zeszłym roku korzystaliśmy z Facebooka i Instagramu Funkcja na żywo ogłosić sprzedaż Amedeo Modiglianiego Nu Couché – ważny obraz, który został ostatnio pokazany w Tate w Londynie – ze strumieniem na żywo. & Nbsp; Obraz został odsłonięty na imprezie w Hongkongu, ale udostępnianie go na żywo oznaczało, że wszyscy na świecie, niezależnie od ich lokalizacji, mogli dołączyć do emocji związanych z ogłoszeniem. & Nbsp; & nbsp;

& nbsp;

„>

Sotheby's obchodzi w tym roku 275. rocznicę. Będąc największym na świecie biznesem artystycznym, Sotheby's jest brokerem dzieł sztuki pięknej i dekoracyjnej, biżuterii, nieruchomości i przedmiotów kolekcjonerskich.

Ponieważ ich sukces zależy od znalezienia globalnych nabywców w każdym pokoleniu, Sotheby's wykorzystuje moc Instagramu, aby połączyć się z tysiącletnim pokoleniem, a Gen Z. Instagram pozwala Sotheby's dzielić się szerokim zakresem sztuki i obiektów z publicznością, która jest chętna zobaczyć za kulisami w Sotheby's.

Ze względu na skupienie się na cyfrowym opowiadaniu historii, Sotheby's dotarł do miliona obserwatorów Instagram. Rozmawiałem z Lauren Gioią, ogólnoświatowym dyrektorem ds. Komunikacji w Sotheby, na temat ich strategii Instagram, która odsuwa zasłonę elitarnego świata i wprowadza go do mas.

Jaka jest ogólna istota konta Instagram Sotheby?

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy pracować w tak dynamicznym środowisku, a jest coś wyjątkowego w natknięciu się na nigdy wcześniej nie widziane arcydzieło lub rzadki niedawno odkryty obiekt w naszych biurach i galeriach.

Duchem naszego konta jest to, że jest to kanał twojego przyjaciela, który pracuje w Sotheby's – ktoś, kto każdego dnia zabiera cię za kulisy do jednej z wielu naszych lokalizacji na całym świecie. Naszym celem jest dzielenie się ekscytacją naszego świata z jak największą liczbą odbiorców – od uznanych kolekcjonerów po przypadkowych obserwatorów.

Jak udało ci się zgromadzić milion zwolenników?

Mamy szczęście, ponieważ pracujemy w miejscu, w którym możemy zobaczyć jedne z największych obiektów na świecie – ze zbiorów legendarnych nazwisk lub dzieł sztuki, które nie były widoczne od dziesięcioleci, takich jak kolekcje Davida Bowiego i Robina Williamsa lub arcydzieło Jeana-Michela Basquiata, które sprzedało się w 2017 roku za 110 milionów dolarów, ustanawiając rekord dla dzieła amerykańskiego artysty, dla grupy oszałamiających diamentów oferowanych na niedawnej aukcji biżuterii.

Korzystanie z wakacji i wydarzeń kulturalnych to świetny sposób na zwiększenie zaangażowania i rozwoju: Halloween, Boże Narodzenie, Wielkanoc, Nowy Rok, Diwali i Duma.

Można śmiało powiedzieć, że najważniejsza jest jakość naszych zdjęć – przejrzyste zdjęcia przedstawiające dzieło lub obiekt na miejscu, z odniesieniem do skali. Staramy się nadać każdemu obrazowi osobowość kryjącą się za kontem – organiczne, kreatywne obrazy, które nie są zbyt profesjonalne lub zainscenizowane.

Osoby wpływające na rozwój są tak dużą częścią Instagramu, czy możesz porozmawiać z kilkoma specjalnymi partnerami?

W marcu tego roku Oprah Winfrey i Agnes Gund podpisały jako charytatywne współprzewodniczące By Women, For Tomorrow's Women, aukcję charytatywną na rzecz szkoły Miss Porter w Connecticut. Wydarzenie to było pierwszą w historii aukcją świadczeń dla kobiet-artystów w głównym domu aukcyjnym, z wpływami na wsparcie finansowe dla studentów w prestiżowej szkole dla dziewcząt.

Po raz pierwszy współpracowaliśmy z Victorią Beckham na wspólnej wystawie najważniejszych wydarzeń z naszej lipcowej sprzedaży Old Master Paintings prezentowanej we współczesnym otoczeniu jej sklepu Mayfair w Londynie. Jej pasja do sztuki i Old Masters uczyniły z niej idealnego partnera – i kto lepiej rozumie autoprezentację i portretowość niż jedna z najbardziej sfotografowanych kobiet na świecie, a na Instagramie obserwuje się ponad 25,7 mln osób?

W jaki sposób Sotheby współpracował z autorami Instagram?

Trzydzieści pięć najbardziej wpływowych brytyjskich Instagrammerów przybyło na naszą wystawę David Bowie w Londynie w 2016 r. Na wystawie „po godzinach”, a ich posty przekroczyły 2,2 miliona użytkowników. Zoe Timmers, wybitny Instagrammer stojący za #empty wydarzeń w Tate i British Museum, określił to wydarzenie jako „najlepsze w swoim rodzaju”. Pod koniec wystawy przez nasze drzwi przybyło rekordowe 55.500 odwiedzających.

Jaki jest związek między aukcjami Sotheby a egzekucją na Instagramie?

Jako dom aukcyjny Sotheby’s składa się z wielu różnych działów specjalistycznych, z których każdy ma swój własny hashtag. Tak jak nasza działalność składa się z wielu mikrokosmosów aktywności i zainteresowania, tak nasze markowe hashtagi skutecznie łączą powiązane treści specjalistyczne i odzwierciedlają wielopłaszczyznową naturę świata aukcyjnego. Patrz: #SothebysContemporary, #SothebysImpMod, #SothebysPhotographs, #SothebysMasters, #SothebysBooks, #SothebysDesign.

Nasi licytatorzy i specjaliści mają kluczowe znaczenie dla naszej działalności i często prezentujemy je w naszych historiach na Instagramie, aby dzielić się spostrzeżeniami z nadchodzących wystaw. Jeden z naszych najlepszych filmów pokazuje moment Pablo Picassa Femme au chien został sprzedany za 54,9 miliona dolarów przez licytatora Harry'ego Dalmeny w maju tego roku w Nowym Jorku.

Czy trudno było zintegrować media społecznościowe ze światem, który był postrzegany przede wszystkim jako elitarny?

Ani trochę. Jeśli już, to został przyjęty z zadowoleniem. Ważnym celem naszego konta na Instagramie jest udostępnienie wszystkim naszych dosłownych i cyfrowych drzwi. Nie potrzebujesz 1 miliona dolarów na zakupy w Sotheby's, w rzeczywistości 60% przedmiotów sprzedanych w zeszłym roku zostało sprzedanych za mniej niż 10 000 USD. Wszystkie nasze wystawy są bezpłatne i otwarte dla publiczności.

Nasi zwolennicy są pasjonatami sztuki i przedmiotów, z którymi mamy szczęście i jednym z naszych celów jest służenie jako źródło informacji. Instagram to świetny sposób dla zapalonych kolekcjonerów i entuzjastów sztuki, aby poznać i podzielić się swoją miłością do sztuki, biżuterii, zegarków, wina, samochodów i innych.

Jakie były zabawne sposoby tworzenia artykułów na Instagramie?

Ponieważ opowieści pozostają tylko przez 24 godziny, okazuje się, że to świetny sposób na eksperymentowanie i prezentowanie sztuki na nowe sposoby – quizy, ankiety i wycieczki do galerii z naszymi specjalistami oraz tylko kilka sposobów, w jakie używamy opowieści.

Bardzo popularna okazała się funkcja pytań i odpowiedzi Instagram, w której podłoga jest otwarta dla naszych zwolenników, którzy mogą poprosić o wszystko, czego chcą od naszych specjalistów. Gościliśmy pytania i odpowiedzi na takie tematy, jak wino, whisky, biżuteria i samochody. Od „jaki jest właściwy sposób trzymania mojego kieliszka do wina?” Do „co to jest włączenie do diamentu?” – staramy się odpowiedzieć jak najwięcej.

Staraliśmy się również zachęcać do tworzenia treści tworzonych przez użytkowników. W jednej z kampanii poproszono użytkowników o wysłanie najlepszej sztuki ulicznej, jaką widzieli z całego świata. Mieliśmy kilka świetnych zgłoszeń, a geotagowanie tych nowych lokalizacji pozwoliło nam wykorzystać publiczność poza naszymi fizycznymi lokalizacjami galerii, a także komunikować się z publicznością, która zazwyczaj nie myślała o współpracy z Sotheby’s.

Jaki wpływ wywarł dostęp do Twojej społeczności Instagram?

Transmisja strumieniowa naszych dużych aukcji oznacza, że ​​każdy, bez względu na to, gdzie jest na świecie, może być w pokoju, gdy sztuka tworzy historię. Nasze aukcje i galerie są otwarte dla publiczności każdego dnia, ale garstka naszych flagowych aukcji wieczornych jest biletowana, więc nie każdy ma szansę osobiście oglądać.

Korzystamy z usług społecznościowych w połączeniu z głównymi ogłoszeniami. W zeszłym roku użyliśmy funkcji Facebook i Instagram Live, aby ogłosić sprzedaż Amedeo Modigliani Nu Couché – ważny obraz, który został ostatnio pokazany w Tate w Londynie – ze strumieniem na żywo. Obraz został odsłonięty na imprezie w Hongkongu, ale dzielenie się nim na żywo oznaczało, że wszyscy na świecie, niezależnie od ich lokalizacji, mogli dołączyć do emocji związanych z ogłoszeniem.