Snapchat Cameos edytuje twarz w wideo – TechCrunch

[ad_1]

Snapchat przygotowuje się do wprowadzenia nowej, dużej funkcji, która wykorzystuje Twoje selfie do zastąpienia twarzy ludzi w filmach, które możesz następnie udostępnić. Jest to zasadniczo uproszczony sposób, w jaki Deepfake pozwala uzyskać pliki GIF. Snapchat Cameos to alternatywa dla Bitmoji do szybkiego przekazywania emocji, reakcji lub głupich sytuacji w wiadomościach Snapchat.

Snapchat Cameo sprawia, że ​​jesteś gwiazdą filmów

Niektórzy francuscy użytkownicy otrzymali dziś testową wersję tej funkcji, co zauważy entuzjasta Snap @Mtatsis. TechCrunch skontaktował się z firmą Snap, która potwierdziła istnienie Kamei i że ta funkcja jest obecnie testowana w ograniczonej dostępności na niektórych rynkach międzynarodowych. Firma oświadczyła: „Kamee nie są jeszcze gotowe na scenę, ale czekajcie wkrótce na ich globalny debiut!”

(Aktualizacja 12.09.19: Zgodnie z historią TechCruncha, Snap ogłosił dzisiaj, że uruchomi „SnapchaCameos” 18 grudnia, wprowadzając globalnie na iOS i Androida. Zaktualizowaliśmy ten artykuł o kilka dodatkowych szczegółów z Snap.)

Jak zrobić Snapchat Cameos

Dzięki Cameo zrobisz selfie, by nauczyć Snapchata, jak wyglądasz. Następnie wybierasz, czy chcesz mieć nieco męski lub żeński typ ciała (bez celowo androgenicznej opcji). Cameo mieszka następnie w przycisku Bitmoji na klawiaturze komunikacyjnej Snapchat.

Snapchat stworzył 150 krótkich klipów wideo z dźwiękiem, z którego możesz wybierać, a nowe będą pojawiać się co tydzień. Mogą pokazać, że obnosicie się z pieniędzmi, tańczycie jak szaleni, zasypiacie i wiele więcej. Snapchat następnie rozciąga i przesuwa twoje selfie, aby wywoływać różne reakcje twarzy, które Cameo może zastosować do głów aktorów w filmach.

Po prostu wybierz jeden z tych filmów, w których teraz jesteś gwiazdą, i wyślij go na czat. Użytkownicy mogą zdecydować się na włączenie Kamei z wieloma znajomymi, aby zobaczyć się z przyjaciółmi, przeglądać kategorie scen i wyszukiwać za pomocą haseł takich jak „hej” lub „lol”, aby znaleźć powiązane klipy. Zawsze możesz ponownie zrobić selfie, aby poprawić swój wygląd, lub dotknąć i przytrzymać Cameos, aby zapisać je na rolce aparatu i udostępnić w innym miejscu.

Kamea może pomóc Snapchatowi w utrzymywaniu interesujących wiadomości, co jest niezwykle ważne, ponieważ pozostaje to najbardziej popularna i zróżnicowana funkcja. Ponieważ Instagram i WhatsApp skopiowały swoje Historie z wielkim sukcesem, musi być na czacie.

Chociaż w tym przypadku Snap może zostać oskarżony o kopiowanie chińskiej aplikacji społecznościowej Zao, która pozwala użytkownikom bardziej realistycznie Deepfake twarz na wideo. Z drugiej strony JibJab wiele lat temu spopularyzował ten efekt, aby trzymać się twarzy na tańczących elfach. Nie jest jasne, czy Snap uzyskał startup, aby pomóc w tworzeniu Kamei. Bitmoji było nabytkiem, a Snap kupił Looksery, aby zasilić soczewki rzeczywistości rozszerzonej.

Snap zaczyna zarabiać na skrzydle komunikacyjnym swojej aplikacji dzięki reklamom w grach społecznościowych. Snap może potencjalnie sprzedawać reklamowane, markowe klipy Cameo reklamodawcom podobnie do tego, w jaki sposób firma oferuje sponsorowane soczewki rzeczywistości rozszerzonej.

Cameo może sprawić, że technologia wszczepiania twarzy w filmy będzie bardziej zabawna. Deepfakes mogą być używane jako potężna broń dezinformacji lub nadużyć. Ale oferując tylko nieszkodliwe klipy zamiast oświadczeń polityków lub pornografii, Snapchat może zmienić technologię w komediowe medium.

(Źródło zdjęcia: Jeff Higgins)[ad_2]