Snapchat Cameo edytuje twoją twarz w filmach – TechCrunch

[ad_1]

Snapchat przygotowuje się do wprowadzenia nowej, dużej funkcji, która wykorzystuje Twoje selfie do zastąpienia twarzy ludzi w filmach, które możesz następnie udostępnić. Jest to zasadniczo uproszczony sposób, w jaki Deepfake pozwala uzyskać pliki GIF. Kamee są alternatywą dla Bitmoji do szybkiego przekazywania emocji, reakcji lub głupich sytuacji w wiadomościach Snapchata.

Niektórzy francuscy użytkownicy otrzymali dziś testową wersję tej funkcji, co zauważy entuzjasta Snap @Mtatsis.

Snapchat Cameo sprawia, że ​​jesteś gwiazdą filmów

TechCrunch skontaktował się z firmą Snap, która potwierdziła istnienie Cameo i że obecnie testuje w ograniczonej dostępności na niektórych rynkach międzynarodowych. Firma oświadczyła: „Kamee nie są jeszcze gotowe na scenę, ale czekajcie wkrótce na ich globalny debiut!”

Dzięki Cameo zrobisz selfie, by nauczyć Snapchata, jak wyglądasz. Następnie wybierasz, czy chcesz mieć nieco męski lub żeński typ ciała (bez celowo androgenicznej opcji).

Cameo mieszka następnie w przycisku Bitmoji na klawiaturze komunikacyjnej Snapchat. Snapchat stworzył kilka krótkich zapętlonych klipów wideo z dźwiękiem do wyboru. Snapchat następnie rozciąga i przesuwa twoje selfie, aby wywoływać różne reakcje twarzy, które Cameo może zastosować do głów aktorów w filmach. Po prostu wybierz jeden z tych filmów, w których teraz jesteś gwiazdą, i wyślij go na czat.

Kamea może pomóc Snapchatowi w utrzymywaniu interesujących wiadomości, co jest niezwykle ważne, ponieważ pozostaje to najbardziej popularna i zróżnicowana funkcja. Ponieważ Instagram i WhatsApp skopiowały swoje Historie z wielkim sukcesem, musi być na czacie. Chociaż w tym przypadku Snap może zostać oskarżony o kopiowanie chińskiej aplikacji społecznościowej Zao, która pozwala użytkownikom bardziej realistycznie Deepfake twarz na wideo. Z drugiej strony JibJab wiele lat temu spopularyzował ten efekt, aby trzymać się twarzy na tańczących elfach.

Snap zaczyna zarabiać na skrzydle komunikacyjnym swojej aplikacji dzięki reklamom w grach społecznościowych. Snap może potencjalnie sprzedawać reklamowane, markowe klipy Cameo reklamodawcom podobnie do tego, w jaki sposób firma oferuje sponsorowane soczewki rzeczywistości rozszerzonej.

Cameo może sprawić, że technologia wszczepiania twarzy w filmy będzie bardziej zabawna. Deepfakes mogą być używane jako potężna broń dezinformacji lub nadużyć. Ale oferując tylko nieszkodliwe klipy zamiast oświadczeń polityków lub pornografii, Snapchat może zmienić technologię w komediowe medium.

(Źródło zdjęcia: Jeff Higgins)[ad_2]