Słuchawki douszne Bang and Olufsen Beoplay E8 uzyskują 30% obniżkę ceny przed premierą


słuchawki douszne bo e8 obniżka cen amazonek dzień b

Amazon Prime Day jest tuż za rogiem, ale niektóre z najlepszych ofert są już do zgarnięcia. Jeśli chodzi o wkładki douszne, można bezpiecznie założyć, że większość z nas wybiera bardziej przystępną opcję lub parę uzupełniającą dołączoną do telefonu lub gadżetu. Z drugiej strony, z doskonałym dźwiękiem dochodzą świetne słuchawki douszne. Jeśli szukasz dźwięku wysokiej jakości bez dołączonych łańcuchów, Bang and Olufsen Beoplay E8 Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne są obecnie w sprzedaży za 210 USD na Amazon. Zwykle wyceniana na 299 USD, obniżka ceny o 30% daje dobry pierścień do wygody bez kabla.

Te słuchawki nie są jedynymi świetnymi ofertami słuchawek przed premierą. Znaleźliśmy 50 USD zniżki na bezprzewodowe słuchawki douszne Sony, 64 USD na bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów Plantronics i 200 USD na parę Beats Studio 3. Będziemy kurować najlepsze oferty Prime Day na słuchawki i słuchawki douszne podczas całej imprezy zakupowej.

Bang i Olufsen to przede wszystkim wybitny producent wysokiej klasy produktów audio, a Beoplay E8 wciąż się mierzy i zapewnia doskonałą jakość dźwięku. W przeciwieństwie do swoich konkurentów, E8 ma niskoprofilową i dyskretną konstrukcję, która pasuje do Twojego stylu życia w podróży. Te douszne wkładki douszne zapewniają doskonałą izolację akustyczną, ponieważ szczelnie przylegają do kanału słuchowego. Marka zapewnia najwyższy komfort na najwyższym poziomie dzięki piance pamięci Comply Sport i silikonowym wkładkom dousznym w różnych rozmiarach, dzięki czemu wkładki douszne pozostają idealnie na swoim miejscu.

Wyposażony w zaawansowaną technologię Bluetooth 4.2, E8 jest wyposażony w intuicyjny interfejs dotykowy, który zwija moc za pomocą palców. Na przykład proste dotknięcie umożliwi przełączanie ścieżek, odbieranie lub odrzucanie połączeń, a także regulację głośności. Funkcje te są wykorzystywane w pełni dzięki aplikacji mobilnej Bang and Olufsen. ToneTouch umożliwia dostosowanie profilu dźwięku do aktualnej aktywności podczas aktywacji trybu przezroczystości, który pozwala kontrolować poziom hałasu z zewnątrz.

Beoplay E8 pozwala cieszyć się maksymalnie czterema godzinami odtwarzania, a jego możliwości szybkiego ładowania są najnowocześniejsze, ponieważ 20 minut zapewni dodatkową godzinę użytkowania. Skórzane etui to nie tylko luksusowy i elegancki design, ale może pomieścić dwa pełne ładunki lub osiem godzin zasilania. Ogólnie rzecz biorąc, kompaktowe i stylowe wkładki douszne mogą wytrzymać co najmniej 12 godzin muzyki i połączeń w dowolnym miejscu i czasie.

The Bang and Olufsen Beoplay E8 Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne jest odporny na pot i ogranicza wypadki dzięki indukcji magnetycznej bliskiego pola (NFMI). Mówiąc najprościej, dźwięk jest przesyłany między wkładkami dousznymi przez pole magnetyczne, aby zapewnić lepszą łączność i mniejszą degradację dźwięku. Za obniżoną cenę 210 USD Amazon pozwala zaoszczędzić prawie 100 USD, aby zwabić uszy.

Szukasz więcej opcji? Sprawdź naszą ofertę najlepszych bezprzewodowych słuchawek dousznych lub zdobądź najlepsze oferty słuchawkowe dla Prime Day dzięki naszej stronie z ofertami kuratorskimi.

Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc naszym czytelnikom znaleźć najlepsze oferty na produkty i usługi wysokiej jakości, a my starannie i niezależnie wybieramy to, co obejmuje. Ceny, szczegóły i dostępność produktów i ofert w tym poście mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Przed dokonaniem zakupu upewnij się, że nadal obowiązują.

Digital Trends może otrzymywać prowizję od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.