Słuchawki bezprzewodowe Skullcandy Hesh 3 kosztują zaledwie 50 USD za Cybernetyczny poniedziałek

[ad_1]

Skullcandy bezprzewodowe słuchawki douszne i słuchawki hesh head

Nie wszyscy porzucili tradycyjne słuchawki dla prawdziwych odmian bezprzewodowych, a jeśli jesteś tą osobą, Best Buy ma świetną ofertę na Cybernetyczny poniedziałek. Skullcandy's Słuchawki bezprzewodowe Hesh 3 mają 50 USD zniżki za dzień. Zwykle 100 USD, ta 50-procentowa zniżka stanowi niemal nie do pobicia wartość i jest to z pewnością jedna z najbardziej ekscytujących ofert Cybernetycznego poniedziałku.

Skullcandy zawdzięcza swoją nazwę głównie niedrogim przewodowym wkładkom dousznym i słuchawkom, ale produkty takie jak Hesh 3 pokazują ich wszechstronność inżynierską. Ta para nauszników ma minimalistyczny design z nausznikami w kształcie pigułek z dużymi przyciskami głośności i zasilania. Skręcają się i składają w pozycji złożonej na czas podróży. Te słuchawki zostały dobrze ocenione, a wiele przysięga na komfort oferowany przez piankową pamięć na miseczkach i pałąku. W wykończeniu odcień do cienia zastosowano połączenie odblaskowego i matowego plastiku, aby uzyskać subtelny styl, który wygląda pięknie w każdym stroju.

Z przetwornikami 40 mm i pasmem przenoszenia od 20 Hz do 20 kHz, Skullcandy Hesh 3 zapewnia zrównoważony dźwięk. Recenzenci przeskoczyli nad mocnym basem, który nie jest przytłaczający i nie robi się zbyt błotnisty na niższym końcu, cały czas przepychając się przez wyraźne wysokie i średnie tony. Piankowe kubki z pamięcią wykonują przyzwoitą pracę izolując dźwięk, pomimo braku aktywnego tłumienia hałasu. Imponujące, Skullcandy oferuje 22 godziny pracy na baterii, jednocześnie obiecując szybki czas ładowania. Możesz uzyskać do czterech godzin odtwarzania na dziesięć minut ładowania. Biorąc pod uwagę, że pełne naładowanie zajmuje tylko godzinę, nie powinno być trudności z utrzymaniem przepływu muzyki. Nie zapominaj, że można ich używać do połączeń dzięki wbudowanemu mikrofonowi.

Czy powinieneś kupić Skullcandy Hesh 3?

Jeśli 50 USD to wszystko, co musisz wydać, Skullcandy Hesh 3 to najlepsze słuchawki, jakie możesz kupić w Cybernetyczny poniedziałek. Jest to już konkurencyjny produkt w normalnej cenie, oferujący podstawowe produkty najlepszych marek, takich jak Sony i Sennheiser, i z łatwością pokona wszystkie tanie słuchawki, które lubimy.

Potrzebujesz redukcji szumów? Twój następny najlepszy zakład to Sony WH-CH700N od Best Buy, które obejmują lepszą żywotność baterii i technologię audio ulepszoną przez AI jednego z najlepszych nazwisk w kosmosie. Bądź na bieżąco, ponieważ bardziej soczyste okazje na słuchawki pojawią się przez cały Cyber ​​poniedziałek. Nie zapomnij sprawdzić naszej listy najlepszych słuchawek, aby upewnić się, że pokrywasz wszystkie bazy przed złożeniem zamówienia.

Staramy się pomagać naszym czytelnikom w znajdowaniu najlepszych ofert na wysokiej jakości produkty i usługi, a my wybieramy to, co obejmujemy ostrożnie i niezależnie. Ceny, szczegóły oraz dostępność produktów i ofert w tym poście mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Przed dokonaniem zakupu sprawdź, czy nadal działają.

Digital Trends może otrzymywać prowizję od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Zalecenia redaktorów


[ad_2]