Skryty Neuralink Elona Muska ma wydarzenie w przyszłym tygodniu


Elon Musk jest dyrektorem naczelnym tak wielu firm, że ciężko jest śledzić. Więc jeśli zapomniałeś o Neuralink, nie będziemy tego trzymać przeciwko tobie.

Tajna firma AI, której ostatecznym celem jest połączenie ludzkiego umysłu z maszyną, została sprofilowana w (niesłychanie) szczegółowym raporcie autorstwa Czekaj, ale dlaczego Tim Urban w kwietniu 2017 r., A potem dwa lata (głównie) nic.

To zmieni się we wtorek, 16 lipca, kiedy Neuralink organizuje wydarzenie w San Francisco, aby „podzielić się trochę tym, co pracowaliśmy przez ostatnie dwa lata”.

A dobrą wiadomością jest to, że wydarzenie będzie transmisja na żywo, więc cały internet będzie mógł się dostroić.

Poza tym tweetem i tym zaproszeniem, firma nie przekazała żadnych szczegółów na temat tego, co może być wydarzeniem. Strona internetowa firmy jest skromna, jak nigdy dotąd, składająca się z listy otwartych pozycji w Neuralink oraz krótkiego opisu mówiącego, że firma „opracowuje interfejsy mózg-maszyna o bardzo dużej przepustowości, aby połączyć ludzi i komputery”. Nawet sam Musk, zwykle bardzo gadatliwy na Twitterze, nie dzielił się niczym więcej niż powtórzeniem tweetów i historii Urbana Neuralinka z 2017 roku.

Ale wydarzenie może być bardzo interesujące, sądząc po wcześniejszych komentarzach Muska. We wrześniu 2018 r. Musk powiedział Joe Roganowi, że Neuralink będzie miał „coś ciekawego do ogłoszenia za kilka miesięcy, co najmniej o rząd wielkości lepszy niż cokolwiek innego; prawdopodobnie lepiej niż ktokolwiek myśli, że jest to możliwe”. Od tego czasu minęło więcej niż kilka miesięcy, ale możliwe, że jest to wydarzenie, o którym mówił Musk.

Raport Urban z 2017 r. Zawierał niezwykle obszerny przegląd tego, o co chodzi w Neuralink, ale brakowało szczegółowych informacji na temat tego, co firma faktycznie robi. Mówiąc ogólnie, celem krótkoterminowym Neuralink było wprowadzenie „czegoś” na rynek, które mogłoby pomóc w określonych rodzajach urazów mózgu. Ale celem tego krótkoterminowego celu (oprócz pomocy ludzkości) było sfinansowanie długoterminowego celu, jakim jest rozwój technologii implantacji neuronowej do punktu, w którym ludzki mózg połączy się z pewnego rodzaju sztuczną inteligencją.

Biorąc pod uwagę szeroki zakres Neuralink i ogólną tajemnicę, trudno powiedzieć, co dokładnie usłyszymy o wtorku. Ale jesteśmy całkiem pewni, że to będzie interesujące.

Cms% 252f2019% 252f6% 252ff0b99d93 0f24 3cbe% 252fthumb% 252f00001.jpg% 252foriginal.jpg? Signature = h2aqaqlhgy09v11amxd4dvst4bq = & source = https% 3a% 2f% 2fvdist.aws.mashable