Sklep Space.com z czapkami, koszulami, kubkami i nie tylko!


Hej fani kosmosu, towar Space.com wylądował!

Przez lata nasi czytelnicy pytali nas, gdzie mogą znaleźć czapki, które nosimy (często zauważane na głowie redaktora naczelnego Space.com Tariq Malik) i jak mogą wyrazić swój fandom Space.com poprzez moda w szkole i pracy.

Ale nie bój się! Możesz wreszcie zaimponować swoim kolegom, rodzinie i przyjaciołom swoim oddaniem kosmicznym, ponieważ Space.com otworzyło sklep pełen wszelkiego rodzaju kosmicznych towarów.

Sklep można znaleźć tutaj.

Oczywiście strona oferuje klasyczną czapkę bejsbolową Space.com (w stylistyce czapki trucker, snapback i tata), ale zawiera również garść przedmiotów, które przypadną do gustu każdemu fanowi kosmosu. Takie przedmioty to projekt „Astronaut Ugly Sweater”, wraz z małym astronautą otoczonym świątecznym, świątecznym stylem, na bluzie z kapturem (oczywiście), a także w koszulce, kubku i torbie.

Sklep ma również koszulki, kubki, bluzy, torby na zakupy, a nawet naklejki z logo Space.com, uroczą stylizacją „paliwa rakietowego”, obrazem nawiązującym do projektu NASA Mercury oraz projektem „Searching Space”, który świętuje eksplorację kosmosu przez nasz gatunek.

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem kosmosu, który pragnie reprezentować swoją pasję, czy szukasz idealnego prezentu dla osoby w swoim życiu, która ma obsesję na punkcie wszystkiego, co pozaziemskie, zapoznaj się z zapasem kosmicznych rzeczy Space.com!

A kiedy już nadejdą wakacje, być może szukasz ofert kosmicznych dla swoich małych astronautów (i dużych) w domu. Jeśli tak, oto nasze przydatne przewodniki po niektórych pozaziemskich ofertach kosmicznych.

Śledź Chelsea Gohd na Twitterze @chelsea_gohd. Śledź nas na Twitterze @Spacedotcom i dalej Facebook.

Wszystko o Space Holiday 2019

Potrzebuje więcej miejsca? Subskrybuj nasz siostrzany tytuł „All About Space” najnowsze niesamowite wiadomości z ostatniej granicy! (Źródło zdjęcia: All About Space)