Samsung zaprezentuje Galaxy S10 20 lutego w San Francisco – TechCrunch


CES nigdy nie był dużym show mobilnym dla Samsunga – a nie z Mobile World Congress nieco ponad miesiąc. Jednak w tym tygodniu firma wykorzystała swoją wielką platformę, aby ogłosić ogłoszenie swojego kolejnego flagowego smartfona.

Okazuje się, że Samsung nie odsłania Galaxy S10 w Barcelonie. W rzeczywistości, telefon zadebiutuje na tydzień przed wielkim mobilnym pokazem w Barcelonie na niezależnym wydarzeniu Unpacked w San Francisco. Dziękuję, Samsung, za te dodatkowe, częste przeloty.

Zauważyliśmy już kilka przebłysków słuchawki za pośrednictwem wielu przecieków, która stała się dla firmy tradycją. Ale to daje nam jeszcze półtora miesiąca, aby zobaczyć resztę tego, co ma do zaoferowania telefon premium.

Najwyraźniej do tej pory firma zdecydowała się zrezygnować z wycięcia, na rzecz projektu wycięcia z kamery Huawei pomógł pionierem. Również podobno po dotknięciu słuchawki jest możliwość bezprzewodowego ładowania kompatybilnych urządzeń w kontakcie.

W notatkach z zaproszeniami jest to dziesiąta rocznica linii Galaxy. Pomiędzy tym a naleganiem firmy na organizowanie samodzielnego wydarzenia tym razem wydaje się prawdopodobne, że zobaczymy więcej niż tylko S10. Być może uzyskamy więcej informacji na temat nadchodzącego składanego telefonu i trochę więcej wiadomości na temat 5G.

Zasięg CES 2019 - TechCrunch