Samsung Galaxy Watch Active 2: wszystko, co musisz wiedzieć


samsung galaxy watch active
Julian Chokkattu / Digital Trends

Zegarek Galaxy Watch Active, który jest teraz na twoim nadgarstku, może zostać zastąpiony w krótkim czasie, jeśli pogłoski są dokładne. Samsung Galaxy Watch Active 2 wyciekł, a jego wypuszczenie na rynek nastąpi w najbliższej przyszłości, mimo że pierwszy zegarek Watch Active pojawi się w lutym. Oto, co wiemy na temat zegarka Galaxy Watch Active 2 do tej pory:

Projekt

samsung galaxy watch aktywne 2 renderowanie wiadomości

Samsung nie zmieni ogólnej formuły Watch Active dla Watch Active 2; ale może sprawić, że będzie bardziej wszechstronny. Nowy render zegarka, uważany za przykład oficjalnej kampanii marketingowej Samsunga, pokazuje, że nie będzie on miał obrotowej ramki i zachowa kręty okrągły kształt. Pasek zegarka wykonany jest ze skóry na zdjęciu, inne podejście do sportowych silikonowych opasek oferowanych na pierwszym.

Sugeruje to, że Samsung nie chce, aby Watch Active 2 pozostał na sali gimnastycznej, co może również spowodować wprowadzenie łączności komórkowej. Wcześniejsza plotka mówiła o zamiarze Samsunga wydania wersji LTE zegarka Active 2 obok zwykłego modelu Wi-Fi. Spójrz ponownie na render, zwłaszcza przy jednym z przycisków z boku – dolny okrągły przycisk ma wokół niego czerwony pierścień.

Apple zastosował czerwoną kropkę na przycisku zasilania Apple Watch Series 3 oraz czerwoną linię wokół niego na Serii 4, aby odróżnić model LTE od wersji standardowej. Samsung może również zdecydować się na użycie podobnego systemu, aby odróżnić modele od siebie. Plotka głosi, że Samsung może wprowadzić dwa rozmiary – 40 mm i 44 mm – oraz w trzech różnych kolorach: czarnym, złotym i srebrnym.

W przeciwnym razie projekt Watch Active 2 nie różni się znacząco od obecnego zegarka Galaxy Watch Active.

Specyfikacja

Galaxy Watch Active 2 może mieć jedną z głównych funkcji Apple Watch Series 4 – monitor EKG. Może to być funkcja towarzysząca monitorowi ciśnienia krwi wprowadzonemu w Galaxy Watch Active, choć mamy nadzieję, że jest bardziej niezawodny. Może również wymagać instalacji oddzielnej aplikacji, dzięki czemu jest mniej zintegrowana niż wersja Apple. Plotki wspominają również o dodawaniu wykrywania upadków jako funkcji.

Spodziewaj się, że model LTE będzie miał większy akumulator o pojemności 340mAh, aby poradzić sobie z dodatkowymi wymaganiami dotyczącymi zasilania, w porównaniu z akumulatorem 237mAh podobnym do zegarka Wi-Fi. Możliwe jest również, że Samsung użyje nowej wersji oprogramowania One UI – One UI 1.5 – ale nie wiadomo, jak będzie się różnić.

Uruchomić

Kiedy zostanie ogłoszony Galaxy Watch Active 2? Samsung wprowadził na rynek pierwszy zegarek Galaxy Watch aktywny w lutym, więc prawie w każdym momencie w 2019 r. Będzie uważany za szybki zwrot. Jeśli jednak obrazy marketingowe zostały stworzone zgodnie z plotkami, niespodziewane uruchomienie może nie być daleko.

Samsung ujawni Galaxy Note 10 8 sierpnia, kiedy to Galaxy Watch 2 może zostać pokazany, teraz potencjalnie może dołączyć także Galaxy Watch Active 2. Ponadto pokaz technologii IFA na początku września jest często platformą startową dla różnych urządzeń do noszenia. Na razie jednak Galaxy Watch 2 jest nieoficjalny.