R. Kelly's Record Label Wyemitowanie RCA No New Music in Wake of "Surviving" Documentary


R. Kelly

Etykieta wstrzymuje jego muzykę

… Wśród "przetrwania" ciepła

1/14/2019 1:00 AM PST

EKSKLUZYWNY

R. Kelly może równie dobrze być bez etykiety, bo jego obecny zamroził go … wkładając nową muzykę na lód, aż kurz opadnie w jego ostatnim skandalu … TMZ nauczył się.

Źródła znane z umowy R. Kelly'ego i relacje z RCA / Sony mówią nam, że wytwórnia nie będzie produkować żadnej z nowej muzyki piosenkarki, nie będzie ona lokować pieniędzy za żadne z jego projektów i nie wyda żadnej dodatkowej muzyki dopóki dochodzenia w sprawach karnych w Gruzji i Atlancie oraz inne awarie rozwiązują się w taki czy inny sposób.

Powiedziano nam, że R. Kelly jest wściekły, ponieważ był w studiu nagrywając nową muzykę, by wypełnić zobowiązania wynikające z kontraktu RCA … który wymaga 2 nowych albumów.

Nasze źródła podają, że jest szczególnie rozdrażniony. RCA / Sony nie dostarczy pieniędzy na teledyski.

RCA / Sony jest w trudnym położeniu – mogą czytać liście herbaty i wiedzieć, że będą musieli zapłacić za PR, jeśli wydadzą piosenki R. Kelly'ego w związku z rosnącym ruchem #muteRkelly.

Z drugiej strony, etykieta ma umowę z R. Kelly, a jeśli formalnie odejdą od niego teraz bez żadnych zarzutów kryminalnych, aby uzasadnić zakończenie umowy … mogą być pozwani. Nie wiemy, czy w umowie R. Kelly'ego istnieje "klauzula moralności" … która pozwoliłaby wytwórni dać mu but do przekroczenia linii.

Wygląda na to, że mogli się wspólnie zgodzić na zakończenie, ponieważ powiedziano nam, że R. Kelly jest bardzo nieszczęśliwy i jeśli wytwórnia go nie obejmuje, to on chce. Problem … gdzie się udać? Co więcej, nasze źródła podają, że inni artyści odmawiają mu współpracy w związku z możliwymi kolaboracjami.

Jeśli jeszcze tego nie zauważyłeś, Kelly publikuje nową muzykę za pośrednictwem mediów społecznościowych i SoundCloud przez minutę. Tak, R. Kelly jest piosenkarką SoundCloud … przynajmniej na razie.

Wyciągnęliśmy do RCA / Sony komentarz … jak dotąd, bez żadnego zwrotu.