Przypominamy sushi, sałatki i sajgonki ze względu na możliwe zanieczyszczenie Listeria

[ad_1]

Najnowsze wiadomości na temat chorób zakaźnych

ŚRODA, 4 grudnia 2019 r. (HealthDay News) – Możliwe zanieczyszczenie listerią spowodowało wycofanie gotowych do spożycia sushi, sałatek i sajgonek produkowanych przez Fuji Food Products i sprzedawanych w dużych sklepach detalicznych w 31 stanach USA.

Wycofane produkty są sprzedawane w takich lokalizacjach, jak Trader Joe's, 7-Eleven, Walgreens, Food Lion, Hannaford, Giant Eagle, Porky Products, Bozzuto's, Supreme Lobster i Superior Foods, Wiadomości CBS zgłoszone.

Przywołane produkty są pakowane w plastikowe tace z przezroczystymi pokrywkami. Fuji powiedział, że konsumenci, którzy kupili te produkty, powinni je wyrzucić. Konsumenci z pytaniami mogą dzwonić na numer (888) 667-1504.

Operacje w fabryce Fuji w Brockton w stanie Massachusetts zostały zawieszone, ponieważ według firmy prowadzone jest dochodzenie, Wiadomości CBS zgłoszone.

Listeria monocytogenes może powodować poważne, a czasem nawet śmiertelne, infekcje u dzieci, osób słabych lub starszych oraz innych z osłabionym układem odpornościowym.

MedicalNews
Prawa autorskie © 2019 HealthDay. Wszelkie prawa zastrzeżone.

PYTANIE

Regularność jelit oznacza ruch jelit każdego dnia.
Zobacz odpowiedź[ad_2]