Przebieg dostaw piwa SpaceX, Sketchy Baby Yoda Merch i więcej aktualności

[ad_1]

Sprzedawcy oszukują, a wzmacniacze rakietowe się trzęsą, ale najpierw: kreskówka o tym, kiedy keto nie działa.

Oto wiadomości, które musisz znać za dwie minuty lub krócej.

Czy chcesz otrzymywać tę dwuminutową łapankę jako e-mail każdego dnia tygodnia? Podpisz tutaj!

Dzisiejsze wiadomości

SpaceX przyniesie naukę ognia, myszy i piwa do ISS

SpaceX z powodzeniem wystrzelił dziś rano swoją rakietę Falcon 9 w ramach misji uzupełniającej na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Ale ta rakieta ma nie tylko typowe zapasy. Niektóre z jego ładunków obejmują eksperymenty warzenia piwa i zachowania podczas pożaru, a także 40 żywych myszy, które zostaną wykorzystane do badania degradacji mięśni w przestrzeni. Rakieta z powodzeniem wylądowała z powrotem na statku na Oceanie Atlantyckim, a ładunek ma dotrzeć do ISS w tę niedzielę.

Produkty Baby Yoda są tam, ale musisz być ostrożny

Zdjęcia i memy MandalorianinYoda, dziecko, oficjalnie złamało Internet, inspirując także nową falę towarów. Ale zewnętrzni sprzedawcy w Internecie zaczęli przepakowywać wersje starszej Yody i sprzedawać je jako małą Yodę, a nawet kradnąć dzieła sztuki bez rekompensaty dla oryginalnych twórców. Kupujcie więc bezpiecznie; jakkolwiek urocze wydaje się, że to nie może być Yoda, której szukasz.

Szybki fakt: 100 centymetrów

To mniej więcej rozmiar cząstek asteroid, które eksplodują z asteroidy Bennu. Dlaczego to się dzieje? Nikt nie wie, ale służy to jako dowód, że te obce światy wcale nie są tak bezwładne.

WIRED poleca: najlepsze bezpłatne usługi przesyłania strumieniowego

Dzięki nowym usługom subskrypcyjnym, które cały czas walczą o Twoją uwagę, rachunki łatwo wymykają się spod kontroli. Wyrwij się z piekła subskrypcji, korzystając z niektórych z tych bezpłatnych usług.

Wiadomości, których możesz użyć

Oto najlepsze soundbary na każdy budżet.

To codzienne podsumowanie jest dostępne jako biuletyn. Możesz zarejestrować się tutaj, aby mieć pewność, że codziennie będziesz otrzymywać wiadomości do skrzynki odbiorczej!

[ad_2]