Prime Day 2019: AirPods, Echo Devices, Smartwatches i iPad Deals


amazon wypuszcza 6-miesięczne członkostwo studenckie dla studentów

Prime Day 2019 zbliża się szybko i codziennie pojawiają się świetne wczesne oferty. Śledziliśmy najgorętsze kategorie, w tym urządzenia inteligentnego domu, telewizory 4K, laptopy, produkty Apple i słuchawki, wyciągając najlepsze oferty, które znajdziemy po drodze.

Znaki są całkiem jasne, że będzie to największy Prime Day w historii dla Amazon i prawdopodobnie dla większości innych kupców, którzy wezmą udział w ekstrawaganckiej sprzedaży. Walmart pojawił się szczególnie mocno, prowadząc do Data rozpoczęcia Prime Day 15 lipca – dołączenie do Google w celu obniżenia cen inteligentnych urządzeń domowych i wzięcia udziału w Google Week przed rabatami Amazon Echo.

Jak dotąd najlepsze oferty Amazon Prime Day

Walmart i Google prawdopodobnie już pokazali swoje ręce na inteligentnych głośnikach Google Nest i innych urządzeniach inteligentnego domu, chociaż dwójka w największej konkurencji z Amazonem może nadal mieć oferty rezerwowe lub głębsze rabaty. Amazon, ze swoją bogatą ofertą inteligentnych domów Echo, Fire TV, Blink, Ring i marek Eero, w ciągu dwutygodniowego wyprzedzania przed Prime'em zaczął sporadycznie wyceniać ceny. Jedyną transakcją, w której Amazon grał i którą utknął, jest Echo Dot (3rd Gen) o wartości 25 $, zniżka 50% odpowiadająca cenie oferty Google Home Mini.

Widzieliśmy, jak Walmart utrzymuje doskonałe ceny za dzień lub dwa w telewizorach 4K, kategoria, w której jego przepastny ekwipunek zapewnia paliwo na pre-Prime Day, podczas gdy pożary są sprzedawane, ale Amazon walczył z oszałamiającymi okazjami. Widzieliśmy niesamowite ceny na Instant Pots, odkurzacze robotów Roomba, zestawy kamer bezpieczeństwa Arlo Pro 2, laptopy Dell i Lenovo, a nawet zegarki Apple i iPady. Najlepsze oferty przedpremierowe zmieniają się szybko, ale jeśli zobaczysz coś, co znajduje się na twojej gorącej liście, proponujemy przeskoczyć do tego, ponieważ kupcy mogą chcieć sprzedać swoje zapasy niektórych przedmiotów, aby utrzymać presję na konkurentów i wpływać na kupujących klikaj na ich stronie.

Czy powinienem dziś zarejestrować się w Amazon Prime?

Prime Day 2019 jest roczną sprzedażą Amazon specjalnie dla członków Prime. Jeśli nie jesteś jeszcze członkiem, w tym roku Amazon oferuje 30-dniowe bezpłatne członkostwo próbne przed Prime Day. Jeśli skorzystasz z oferty próbnej, nie masz nic do stracenia, a możesz zdobyć kilka niesamowitych ofert. Gdy masz członkostwo, sprawdź wszystkie dodatkowe korzyści, takie jak bezpłatna przesyłka tego samego dnia i 2 dni oraz bezpłatna muzyka strumieniowa, programy telewizyjne i filmy. Jeśli zdecydujesz, że nie chcesz kontynuować jako członek podstawowy po premierze, pamiętaj, aby anulować przed upływem 30-dniowego okresu próbnego.

Jakie umowy mogę spodziewać się 15 lipca?

Oferty, oferty i więcej ofert pojawią się na 48-godzinnym świętowaniu zakupów w Prime Day 2019. To prawda, że ​​marki własne Amazon będą głównymi bohaterami, więc możesz spodziewać się wysokich zniżek na Echo Dots i inne inteligentne głośniki, Echo Show i dodatkowe inteligentne wyświetlacze, czytniki Kindle, kamery bezpieczeństwa Blink, dzwonki do drzwi wideo, alarmy, kamery bezpieczeństwa i światła , Fire Tablets, Fire TV Sticks, Fire TVs i inne. Wszystko, co posiada i sprzedaje Amazon, może zawierać najlepsze oferty roku. Szukaj także imponującej sprzedaży w szerokim, szerokim świecie urządzeń współpracujących z Amazon Alexa.

Jesteśmy pewni, że zobaczycie fantastyczne oferty na telewizorach 4k, laptopach i słuchawkach, ale jeśli zobaczycie fantastyczną ofertę, nie zwlekajcie, ponieważ w zeszłym roku, a także podczas Czarnego Piątku, widzieliśmy niektóre z najbardziej poszukiwanych produktów wyprzedać. Jeśli zaczniesz od listy „koniecznych zakupów” na poziomie docelowej ceny, nie musisz dużo czasu sprawdzać z innymi sprzedawcami lub czekać na obniżkę ceny, jak możesz stracić. Podobnie jak w poprzednich dniach Prime, możesz również spodziewać się krótkoterminowej sprzedaży pod nazwą Lightning, z ustalonym terminem, przy założeniu, że zapasy się utrzymają. Oferty błyskawic zazwyczaj sprzedają się bardzo szybko.

Najlepszą radą, jaką możemy dać, jest to, że jeśli wiesz, że Amazon sprzedaje się w kategorii produktów, spodziewaj się doskonałych ofert podczas Prime Day. Ponieważ w sprzedaży będzie tak dużo, skup się na priorytetowych pozycjach na liście zakupów. To będzie niesamowite, ale możesz się również spodziewać, że będziesz trochę przytłoczony.

Jakie oferty Amazon Prime Day należy szukać po raz pierwszy?

W tym ogromnym wydarzeniu jest więcej sprzedaży niż jakakolwiek osoba może naprawdę obsłużyć, a jeśli nie wiesz, po co kupować po raz pierwszy, możesz przegapić. Choć detaliczny tytan może wydawać się mieć niekończące się zapasy, niektóre przedmioty znikną znacznie szybciej niż inne. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że jeśli chcesz uzyskać najlepszą możliwą ofertę telewizyjną, musisz działać szybko. 55-calowe telewizory TCL i Toshiba będą prawdopodobnie pierwszymi.

Inną rzeczą, na którą należy uważać, są smartfony. Poprzednie lata pokazały, że najlepsze oferty smartfonów idą dość szybko. Niezależnie od tego, czy jest to telefon Essential, Samsung Galaxy, czy iPhone, będziesz chciał skorzystać z tych oszczędności tak szybko, jak to możliwe.

Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc naszym czytelnikom znaleźć najlepsze oferty na produkty i usługi wysokiej jakości, a my starannie i niezależnie wybieramy to, co obejmuje. Ceny, szczegóły i dostępność produktów i ofert w tym poście mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Przed dokonaniem zakupu upewnij się, że nadal obowiązują.

Digital Trends może otrzymywać prowizję od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.