Prezentacja misji Mars Playmobil: Enter, aby wygrać 6 zestawów Red PlanetDzwoniąc do wszystkich młodych aspirujących odkrywców Marsa! Czy chcesz kiedyś odkryć Czerwoną Planetę? Podczas gdy NASA wciąż zastanawia się, jak bezpiecznie wysyłać astronautów na Marsa, możesz zacząć ćwiczyć swoją przyszłą misję na Czerwoną Planetę z nową linią zestawów tematycznych Marsa od PLAYMOBIL.

Space.com rozdaje sześć zestawów PLAYMOBIL Mars Mission jednemu szczęśliwemu zwycięzcy! Aby wygrać, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania quizowe przed 12.00 EDT (0400 GMT) 21 lipca. Zwycięzca otrzyma:

Dzięki tym zestawom możesz wystrzelić na Marsa małe zabawki-astronautów, roboty i ładunek na rakiecie, która rozświetla realistyczne efekty dźwiękowe. Gdy dotrą do Czerwonej Planety, mogą rozbić obóz wewnątrz stacji kosmicznej, która obejmuje mały ogród do uprawy roślin. Zabierz łazik na spin, aby zbadać okolicę, i użyj pojazdu badawczego Mars, aby zebrać próbki skał i zabrać je z powrotem do laboratorium w celu analizy. I na wypadek, gdybyś napotkał wrogich Marsjan lub niebezpieczne asteroidy, te zestawy są wyposażone w mnóstwo miotaczy laserowych, aby utrzymać astronautów w bezpiecznym miejscu.

Poniżej znajdziesz formularz zgłoszeniowy i oficjalne zasady tego rozdania. Powodzenia, fani kosmosu!