Powrót Apple do szkoły Darmowe promocje Beats Headphone


Bezprzewodowe słuchawki Beats Studio3

Roczny Apple Powrót do promocji Beats School wrócił, pozwalając Ci odebrać bezpłatną parę słuchawek Beats z zakupem iPada Air, iPada Pro lub Maca. Podczas gdy promocja dotyczy zarówno słuchawek Solo 3, jak i słuchawek BeatsX, takich jak w zeszłym roku, nowy w tym roku jest możliwość zastosowania kredytu w wysokości 199 USD na wysokiej klasy słuchawki bezprzewodowe 3 Studio.

Solo 3 i Beats X są bezpłatne po zaliczeniu, a Studio 3 to 150 USD. Chociaż żaden sprzęt firmy Apple nie jest sprzedawany w sezonie szkolnym, będziesz mógł kupić sprzęt w sklepie edukacyjnym firmy, aby skorzystać z promocji.

Pozwoli to zaoszczędzić do 200 USD, co oznacza oszczędności rzędu 5-10% w porównaniu z zakupami w zależności od tego, co kupujesz. Jedynym wyjątkiem w tej sprzedaży jest Mac Mini, każdy inny Mac będzie się kwalifikował. Ogłoszenie o sprzedaży jest jednocześnie niespodzianką dla obu linii produktów MacBook Pro i Air.

Największymi zmianami jest dodanie paska dotykowego na poziomie podstawowym Pro – 1199 USD ze zniżką na edukację – oraz dodanie procesora Intel 8. generacji znalezionego w pozostałej części linii. MacBook Air zaczyna się od 999 USD ze zniżką edukacyjną. Oba modele są dostępne do wysyłki natychmiast ze strony internetowej Apple.

Jeśli zastanawiasz się, czy nowy MacBook jest tego wart, na początku tego roku sprawdziliśmy zaawansowane MacBooki. W tym momencie musieliście wydać 500 dolarów więcej na lepszy procesor i Touch Bar, co uważaliśmy za nieco strome dla procesora Core i5. Zmiany w tym tygodniu sprawią, że MacBook Pro będzie bardziej zgodny z konkurencją, a dla wielu komputer będzie wystarczająco wydajny, aby wykonywać wiele różnych zadań.

Zdecydowaliśmy się także na MacBooka Pro przez Internet ze względu na wyjątkowe specyfikacje Pro, chyba że szukasz małego, cienkiego i lekkiego laptopa do bardziej ogólnych zadań. Ale oczywiście wszystko sprowadza się do osobistych preferencji.

Szukasz więcej ofert Apple? Znaleźliśmy oferty na iPada, oferty MacBooka i oferty Apple Watch przed Prime Day 2019.

Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc naszym czytelnikom znaleźć najlepsze oferty na produkty i usługi wysokiej jakości, a my starannie i niezależnie wybieramy to, co obejmuje. Ceny, szczegóły i dostępność produktów i ofert w tym poście mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Przed dokonaniem zakupu upewnij się, że nadal obowiązują.

Digital Trends może otrzymywać prowizję od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.