Plotki mówią, że AirPower może wkrótce nadejść


Abominable Snowman produktów Apple – AirPower – wynurza się. Ale uwierzymy, że technologiczny mit potworów jest prawdziwy, kiedy go zobaczymy.

Strona internetowa ChargerLAB z Hongkongu podała "wiarygodne źródło", że bezprzewodowe maty do ładowania AirPower są już w produkcji. Osobno, programista aplikacji oświadczył, że słyszał, że Apple pokonało ciągłe problemy produkcyjne z AirPower. Reasumując, wydarzenia te sugerują, że długo pracująca technika może w końcu stać się rzeczywistością.

Słyszeliśmy już tę piosenkę i taniec.

AirPower to bezprzewodowa mata do ładowania, którą firma Apple wprowadziła w 2017 roku. Ale od tego początkowego drażnienia, widzieliśmy nada, zip, zilch jakiejkolwiek faktycznej materializacji.

W marcu 2018 r. Pojawiły się również dowody na to, że AirPower nadciąga "każdego dnia", jak wcześniej informował Mashable. Ale w kwietniu raport Bloomberga pokazał, że produkt był nękany problemami.

Od tego czasu maty są wyraźnie nieobecne na imprezach Apple, gdzie zawsze pozostają niezauważone. Doniesienia krążyły, że produkcja boryka się z problemami z przegrzewaniem i zakłóceniami. Niektórzy nawet informowali, że projekt został całkowicie anulowany.

Równie sceptycznie podchodzi do siebie nastawiony do siebie korespondent technologiczny Raymond Wong.

Więc gdzie jesteśmy z AirPower? Anulowane lub już wkrótce?

W związku z ilością plotek krążących wokół tego produktu, po prostu zbyt wcześnie, aby to powiedzieć. Dopóki nie zobaczymy prawdziwego komunikatu od samego Apple, założymy, że AirPower jest tam, gdzie było od miesięcy: nigdzie.

[h/t MacRumors]

Https% 3a% 2f% 2fvdist.aws.mashable.com% 2fcms% 2f2017% 2f9% 2f4e95b582 2b4a 69e3% 2fthumb% 2f00001