Pierwszy zwiastun pogromców duchów: życie pozagrobowe pełne jest duchów przeszłości

[ad_1]

Załóż paczki protonów i przygotuj pułapki duchów. Sony Pictures wydało pierwszy zwiastun Pogromcy duchów: życie pozagrobowe.

Nadchodząca kontynuacja oferuje nową historię osadzoną na osi czasu dwóch filmów z serii Ghostbusters (i gry wideo), ale z udziałem grupy młodych aktorów w głównych rolach. Stranger Things aktor Finn Wolfhard i The Haunting of Hill House aktorka McKenna Grace wcieliła się w rodzeństwo, które odkrywa, że ​​dom wiejski odziedziczony po dziadku to nie tylko miejsce wielkich tajemnic, ale także to, że we krwi krąży duchy niszczące.

The Pogromcy duchów: życie pozagrobowe zwiastun nie stroni od dostarczania wielu usług dla fanów, w tym wielu ujęć kultowego sprzętu Pogromców Duchów i niektórych scen z oryginalnego ECTO-1 w akcji. Zapewnia również kilka subtelnych oddzwonień do oryginalnej serii, w tym ujęcie dzieci odwiedzających „Shandor Mining Co.” – prawie na pewno nawiązanie do Ivo Shandora, lidera Kultu Gozera, który zbudował budynek Manhattanu w pierwszy Pogromcy duchów film w celu przywołania boga Gozera.

Sądząc po nadprzyrodzonych wydarzeniach pokazanych w zwiastunie, nowa generacja Pogromców Duchów będzie musiała poradzić sobie z długoterminowymi skutkami nadprzyrodzonych machinacji Shandora.

Wraz z Wolfhardem i Grace obsadą Pogromcy duchów: życie pozagrobowe obejmuje Carrie Coon jako matkę rodzeństwa i Paula Rudda jako nauczyciela w ich szkole – obaj aktorzy występują w zwiastunie. Oryginalny Pogromcy duchów gwiazdy, Bill Murray, Dan Aykroyd, Ernie Hudson, Sigourney Weaver i Annie Potts również powinni powtórzyć swoje role w filmie. Wspierający członkowie obsady to Logan Kim, Celeste O’Connor, Bokeem Woodbine i Oliver Cooper.

Pogromcy duchów: życie pozagrobowe jest oficjalnie trzecią częścią kanonicznego serialu Ghostbusters, ale czwartym filmem z serii. Jest to bezpośrednia kontynuacja 1989 roku Ghostbusters IIi ignoruje wydarzenia 2016 roku Pogromcy duchów remake (aka Pogromcy duchów: Odbierz telefon), który osiągał gorsze wyniki zarówno pod względem krytycznym, jak i komercyjnym. Pogromcy duchów: życie pozagrobowe jest reżyserem i współautorem czterokrotnego nominowanego do Oscara Jasona Reitmana (W powietrzu), syn oryginału Pogromcy duchów reżyser Ivan Reitman.

Pogromcy duchów: życie pozagrobowe ma trafić do kin 10 lipca 2020 r.

Zalecenia redaktorów


[ad_2]