Ostatnie dni składania wniosków o TC Top Picks w Disrupt SF 2019 – TechCrunch


Hej założyciele startupów – nie przegap okazji, aby otrzymać zabieg VIP i zaprezentować swój start-up na wczesnym etapie w Disrupt San Francisco 2019. Złóż wniosek o TC Top Pick i wystaw się w Startup Alley za darmo. Ale ruszaj się i wypełnij wniosek przed 19 lipca termin. Teraz jest godzina, ludzie.

Stosowanie jest proste, ale zdobycie oznaczenia TC Top Pick nie jest niczym innym. Oto, co musisz wiedzieć. Kwalifikujące się startupy muszą należeć do jednej z tych kategorii technologicznych: AI / Machine Learning, Biotech / Healthtech, Blockchain, Fintech, Mobility, Privacy / Security, Retail / E-commerce, Robotyka / IoT / Hardware, SaaS i Social Impact / Education.

Po tym, jak redaktorzy TechCrunch dokładnie przejrzą wszystkie kwalifikowane aplikacje, wybiorą do pięciu start-upów reprezentujących każdą kategorię. Jeśli wystawisz ocenę, otrzymasz darmowy Pakiet Wystawowy Alei Startowej na jeden pełny dzień wystawienia w Alei Startowej.

Projektanci TC Top Pick otrzymują również trzy przepustki założycieli i dostęp do CrunchMatch, naszej zautomatyzowanej platformy dopasowywania inwestora do uruchomienia, która upraszcza proces tworzenia sieci. Znajdź osoby, które chcesz spotkać na podstawie wspólnych celów biznesowych, zainteresowań i kryteriów. Będziesz mieć również dostęp do pełnej listy prasowej Disrupt SF 2019 i zaproszeń na wydarzenia VIP w Disrupt SF – podobnie jak odbiór inwestorów.

TC Top Picks prezentują się w specjalnej przestrzeni w Startup Alley i korzystają z naszego marketingu przedkonferencyjnego. Każdy chce spotkać się z TC Top Picks, a to z kolei przyciąga uwagę wpływowych mediów i inwestorów.

Caleb John, współzałożyciel Cedar Robotics, miał to do powiedzenia na temat swojego doświadczenia z Top Pick w Disrupt SF 2018:

„Nazwanie się TC Top Pick potwierdziło naszą starość i dało nam wiarygodność. Musieliśmy zaprezentować naszą technologię przed setkami ludzi. Otworzył drzwi dla inwestorów, klientów i sprzedawców. Pomogło to naszej firmie zwiększyć przyczepność. Ogólnie powiedziałbym, że to jedna z najfajniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek zrobiliśmy ”.

Oto kolejny profit, który zapewnia długotrwałą ekspozycję. Edytor TechCruncha przeprowadzi wywiad z każdym Top Pick – na żywo w Showcase Stage w Startup Alley. Nagrywamy wywiady i promujemy je na naszych platformach społecznościowych. To dar, który wciąż daje, twierdzi Vadim Rogovskiy, dyrektor generalny i współzałożyciel 3DLOOK:

„Nasze wideo z wywiadu w ramach Showcase Stage uzyskało ponad 150 000 opinii zbiorowych, co pomogło nam przyciągnąć znaczny ruch na naszą stronę. Wciąż korzystamy z wideo – i statusu Top Pick – gdy spotykamy się z VC i potencjalnymi klientami korporacyjnymi. ”

Tyle powodów, aby ubiegać się o TC Top Pick – i tak mało czasu. Termin składania wniosków upływa 19 lipca. Nie przegap tej okazji, aby wziąć swój start-up na zupełnie nową trajektorię w Disrupt San Francisco 2019. Nie masz nic do stracenia, a wszystko do zyskania.

Pro Tip: Jeśli przegapiłeś termin na start w bitwie startowej, masz jeszcze jeden strzał: Kup stół demo i wystaw w Startup Alley w Disrupt SF, aby mieć szansę na wygranie dzikiej karty do startowego pola bitwy.

Czy Twoja firma jest zainteresowana sponsorowaniem lub wystawianiem w Disrupt San Francisco 2019? Skontaktuj się z naszym zespołem ds. Sprzedaży sponsoringu, wypełniając ten formularz.