Oferty wczesnego dnia: MacBook, 4K TV, AirPods i Apple iPad Sprzedaż


Klienci na całym świecie z niecierpliwością oczekują na najlepsze oferty Prime Day, które spadną 15 lipca tego roku. W rzeczywistości jednak Prime Day jest już tutaj. Być może w tej chwili nie widzimy żadnych niskich zniżek, ale jeśli wszystko, czego szukasz, to inteligentny głośnik 4K TV, iPad lub Echo, naprawdę nie ma potrzeby, aby wytrzymać ten wielki dzień.

Mając to na uwadze, Prime Day jest mniej niż dwa dni drogi, a niektóre oferty wczesnego dostępu spadają już 14 lipca o 12.00. ET. Więc jeśli uważasz, że należy wstrzymać się z faktyczną datą rozpoczęcia, nie musisz długo czekać. Chociaż możesz chcieć przyjrzeć się bliżej podglądowi Pierwszego Dnia, aby dowiedzieć się, co się dzieje, zanim wrzucisz wszystkie swoje jaja do tego koszyka.

Najlepsze oferty Early Prime Day

Walmart i Google pokazali swoje ręce na inteligentne głośniki Google Nest i inne inteligentne urządzenia domowe. Amazon, ze swoją głęboką ofertą inteligentnych domów Echo, Fire TV, Blink, Ring i marek Eero, spada z czasem, oferując ceny z przerwami podczas dwutygodniowego okresu poprzedzającego Prime. Jedyną transakcją, w której Amazon grał i którą utknął, jest Echo Dot (3rd Gen) o wartości 25 $, zniżka 50% odpowiadająca cenie oferty Google Home Mini.

Widzieliśmy, jak Walmart utrzymuje doskonałe ceny za dzień lub dwa w telewizorach 4K, kategoria, w której jego przepastny ekwipunek zapewnia paliwo na pre-Prime Day, podczas gdy pożary są sprzedawane, ale Amazon walczył z oszałamiającymi okazjami. Widzieliśmy niesamowite ceny na Instant Pots, odkurzacze robotów Roomba, zestawy kamer bezpieczeństwa Arlo Pro 2, laptopy Dell i Lenovo, a nawet zegarki Apple i iPady. Najlepsze oferty przedpremierowe zmieniają się szybko, ale jeśli zobaczysz coś, co znajduje się na twojej gorącej liście, proponujemy przeskoczyć do tego, ponieważ kupcy mogą chcieć sprzedać swoje zapasy niektórych przedmiotów, aby utrzymać presję na konkurentów i wpływać na kupujących klikaj na ich stronie.

Czy powinienem dziś zarejestrować się w Amazon Prime?

amazon wypuszcza 6-miesięczne członkostwo studenckie dla studentów

Prime Day 2019 jest roczną sprzedażą Amazon specjalnie dla członków Prime. Jeśli nie jesteś jeszcze członkiem, w tym roku Amazon oferuje 30-dniowe bezpłatne członkostwo próbne przed Prime Day. Jeśli skorzystasz z oferty próbnej, nie masz nic do stracenia, a po drodze możesz zdobyć niesamowite oferty.

Gdy masz członkostwo, sprawdź wszystkie dodatkowe korzyści, takie jak bezpłatna przesyłka tego samego dnia i 2 dni oraz bezpłatna muzyka strumieniowa, programy telewizyjne i filmy. Jeśli zdecydujesz, że nie chcesz kontynuować jako członek podstawowy, pamiętaj, aby anulować przed upływem 30-dniowego okresu próbnego.

Jakie umowy mogę spodziewać się 15 lipca?

To prawda, że ​​marki własne Amazon będą gwiazdami, więc możesz spodziewać się niesamowitych zniżek na Echo Dots i inne inteligentne głośniki, Echo Show, czytniki Kindle, kamery bezpieczeństwa Blink, dzwonki Ring Video, alarmy, kamery bezpieczeństwa, inteligentne światła, Fire Tablets, Fire TV Sticks, Fire TVs i inne. Wszystko, co posiada i sprzedaje Amazon, może zawierać najlepsze oferty roku. Szukaj także imponującej sprzedaży w szerokim, szerokim świecie urządzeń współpracujących z Amazon Alexa.

Jesteśmy pewni, że zobaczysz fantastyczne oferty na telewizorach 4K, laptopach i słuchawkach, ale jeśli zobaczysz fantastyczną ofertę, nie zwlekaj, ponieważ w zeszłym roku, a także podczas Czarnego Piątku, widzieliśmy niektóre z najbardziej poszukiwanych produktów wyprzedać. Podobnie jak w poprzednich dniach Prime, możesz również spodziewać się krótkoterminowej sprzedaży pod nazwą Lightning, z ustalonym terminem, przy założeniu, że zapasy się utrzymają. Oferty błyskawic zazwyczaj sprzedają się bardzo szybko.

Najlepszą radą, jaką możemy dać, jest to, że jeśli wiesz, że Amazon sprzedaje się w kategorii produktów, spodziewaj się doskonałych ofert podczas Prime Day. Ponieważ w sprzedaży będzie tak dużo, skup się na priorytetowych pozycjach na liście zakupów. To będzie niesamowite, ale możesz się również spodziewać, że będziesz trochę przytłoczony.

PODGLĄD AMAZON PRIME DAY DEALS

Chociaż ten podstęp jest bardzo pomocny dla kupujących szukających nogi na Prime Day, wiele zniżek pozostało dość niejasnych. Najdokładniejsze informacje o cenach, jakie moglibyśmy zebrać, wydają się znajdować na własnych urządzeniach Alexa z obsługą Amazon. Jeśli widzisz coś, co lubisz na poniższej liście, teraz może być idealny moment, aby odebrać bezpłatną wersję próbną Amazon Prime, zanim rozpocznie się wielkie wydarzenie zakupowe.

 • 25 USD zniżki na Fire TV Stick z funkcją Alexa Voice Remote, do zaledwie 15 USD
 • 25 $ zniżki na Fire TV Stick 4K z funkcją Alexa Voice Remote, do zaledwie 25 $
 • 50 $ od Fire TV Cube, do zaledwie 70 $
 • 50 $ od Echo, do zaledwie 50 $
 • 70 $ od Echo Show, do zaledwie 160 $
 • 20 USD od tabletu Fire 7, do zaledwie 30 USD, lub dwa do 50 USD – oszczędności 50 USD
 • 30 dolarów od tabletu Fire HD 8, tylko 50 USD, lub dwa za 80–80 USD oszczędności
 • 50 $ od tabletu Fire HD 10, do 100 $, lub dwa do 180 $ – 120 $ oszczędności
 • 40 USD od zupełnie nowego tabletu Fire 7 Kids Edition, do 60 USD, lub dwa do 100 USD – rabat 100 USD
 • Zaoszczędź 50 USD na tablecie Fire HD 8 Kids Edition, do 80 USD, lub zdobądź dwa za 140 USD – 120 USD oszczędności
 • Zaoszczędź 25 $ na Echo Dot Kids Edition, do 45 $
 • 50 $ od Kindle Paperwhite, a także kredyt w wysokości 5 $ i trzy miesiące bezpłatnego Kindle Unlimited, już od 85 $
 • 30 dolarów od nowego Kindle, a także otrzymasz kredyt w wysokości 5 USD i trzy miesiące za darmo Kindle Unlimited, tylko 60 USD
 • Uzyskaj Amazon Smart Plug and Echo za jedyne 55 USD
 • Do 200 USD od systemów eero WiFi
 • Do 30 USD dzwonka do dzwonka wideo, do 70 USD
 • 80 USD wyłączone z systemu Blink XT2 2-Cam, do 100 USD

Jakie oferty Amazon Prime Day należy szukać po raz pierwszy?

W tym ogromnym wydarzeniu jest więcej sprzedaży niż jakakolwiek osoba może naprawdę obsłużyć, a jeśli nie wiesz, po co kupować po raz pierwszy, możesz przegapić. Choć detaliczny tytan może wydawać się mieć niekończące się zapasy, niektóre przedmioty znikną znacznie szybciej niż inne. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że jeśli chcesz uzyskać najlepszą możliwą ofertę telewizyjną, musisz działać szybko. 55-calowe telewizory TCL i Toshiba będą prawdopodobnie pierwszymi.

Inną rzeczą, na którą należy uważać, są smartfony. Poprzednie lata pokazały, że najlepsze oferty smartfonów idą dość szybko. Niezależnie od tego, czy jest to telefon Essential, Samsung Galaxy, czy iPhone, będziesz chciał skorzystać z tych oszczędności tak szybko, jak to możliwe.

Jakie inne sklepy mają oferty Prime Day?

Chociaż oferty Amazon są nadal głównym losowaniem Prime Day, prawie wszyscy główni detaliści dołączają do walki w tym roku. Walmart, Best Buy i Target oferowały jak dotąd najbardziej bezpośrednią konkurencję, z urządzeniami Google wiodącymi na czele.

Powinieneś również mieć na uwadze sprzedaż na całym świecie od producentów. Firmy produkujące laptop, takie jak Dell, HP i Lenovo, znane są z tego, że upuszczają wysokie rabaty, gdy ludzie są w nastroju do kupowania.

Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc naszym czytelnikom znaleźć najlepsze oferty na produkty i usługi wysokiej jakości, a my starannie i niezależnie wybieramy to, co obejmuje. Ceny, szczegóły i dostępność produktów i ofert w tym poście mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Przed dokonaniem zakupu upewnij się, że nadal obowiązują.

Digital Trends może otrzymywać prowizję od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.