Oferta świąteczna Nintendo Switch Best Buy obejmuje bezpłatną grę, kartę podarunkową


Ponieważ oferty świąteczne zaczynają pojawiać się w grudniu, znajdziesz oferty dotyczące różnego rodzaju przedmiotów, w tym gier wideo. Podczas gdy Czarny piątek i Cyberponiedziałek prezentują jedne z najlepszych okazji roku, pozostało kilka wiarygodnych ofert, w tym ekskluzywny pakiet Nintendo Switch firmy Walmart oraz .

Zestaw Nintendo Switch i Starlink

Za 300 USD można uzyskać zaktualizowaną wersję hybrydowej konsoli ręcznej / domowej Nintendo ósmej generacji (dostępnej w wariantach kolorystycznych Space Grey lub Neon Blue / Neon Red Joy-Con) oraz Starlink Battle for Atlas pakiet startowy za 300 USD. Jeśli jednak poczekasz do 9 grudnia, możesz kupić ten sam pakiet i otrzymać kartę upominkową Best Buy o wartości 30 USD bez dodatkowych kosztów, której możesz użyć do zakupu karty podarunkowej w cyfrowym sklepie Nintendo, Nintendo eShop. Możesz też użyć tej karty podarunkowej przy zakupie nowej gry na konsolę.

Interesujące w tym pakiecie jest włączenie Starlink: Battle for Atlas pakiet startowy. Nie tylko otrzymujesz kopię gry, ale pakiet startowy zawiera również kilka figurek, w tym statek Arwing z Star Fox seria. Wersja Nintendo Switch z Starlink zawiera także ekskluzywne treści, których nie znaleziono w innych wersjach, takie jak szansa na grę jako Fox McCloud.

W przeciwieństwie do oryginalnego modelu, zaktualizowany model Nintendo Switch ma zwiększoną żywotność baterii w zakresie od 4,5 do 9 godzin, w zależności od gry rozgrywanej podczas używania Switcha w trybie przenośnym. W przeszłości Nintendo było surowe, jeśli chodzi o systemy gier, które otrzymywały obniżki cen w ograniczonym czasie, szczególnie biorąc pod uwagę, że Nintendo Switch ma mniej niż trzy lata. Jego wersja przeznaczona wyłącznie do urządzeń przenośnych, Nintendo Switch Lite, została wydana zaledwie kilka miesięcy temu. Chociaż umowa nie jest hitem w porównaniu do konkurentów, takich jak PlayStation i Xbox, ta wyjątkowa oferta Best Buy nadal pozwala uzyskać bezpłatną grę oraz kartę podarunkową o wartości 30 USD, której można użyć do zakupu innej gry na Switcha biblioteka.

Staramy się pomagać naszym czytelnikom w znajdowaniu najlepszych ofert na wysokiej jakości produkty i usługi, a my wybieramy to, co obejmujemy ostrożnie i niezależnie. Ceny, szczegóły oraz dostępność produktów i ofert w tym poście mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Przed dokonaniem zakupu sprawdź, czy nadal działają.

Digital Trends może otrzymywać prowizję od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Zalecenia redaktorów