Odśwież swoją sypialnię dzięki noworocznym ofertom materaców i pościeli


Trendy cyfrowe mogą generować prowizję od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Chociaż w okresie świątecznym możesz sprawdzić kilka przedmiotów na liście życzeń, prawdopodobnie nie obudzisz się pod nowym choinką pod nowym materacem. Bardziej prawdopodobne jest to, że będziesz musiał sam zafascynować, a będziesz chciał mieć pewność, że uzyskasz najlepszą cenę na rynku.

Nowy materac to inwestycja, która może kosztować tysiące dolarów w zależności od tego, czego szukasz, dlatego ważne jest, aby poczekać na wyprzedaż przed uaktualnieniem zestawu. Obecnie wielu z najpopularniejszych sprzedawców materacy online organizuje noworoczne wyprzedaże, a produkty są sprzedawane w setkach dolarów po normalnych cenach. Zebraliśmy najlepsze rabaty od Casper, Nectar, Purple i innych, dzięki czemu możesz porównać nie tylko zasady dotyczące ceny, ale również produktu, wysyłki i zwrotów.

Casper

nowy rok materac oferty casper

Od 12 do 21 stycznia, Casper oferuje oszczędności w postaci kultowych materacy i pościeli w ramach Zimowej Weekendu Sprzedaży w 2019 roku. Wydaj ponad 1000 USD i otrzymaj 100 USD od zakupu. Chodzi o cenę królowej lub króla, lub jeśli kupujesz mniejszy materac, możesz zapakować poduszki i pościel Caspera, aby całkowicie odświeżyć swój zestaw. Ponadto do 21 stycznia otrzymasz kod za dodatkowe 25 USD od przyszłego zakupu w wysokości 100 USD lub więcej. Casper oferuje bezpłatną dostawę do domu i ma 100-dniowy zwrot kosztów – jeśli w końcu ci się nie podoba, firma odbierze go z domu, bez żadnych zobowiązań.

Kup Teraz

Nektar

nowy rok materac oferty nektar

Nektar życzy nowym klientom szczęśliwego Nowego Roku, oferując 125 $ z dowolnego rozmiaru materacem, a także dwie poduszki premium jako bonus. W przeciwieństwie do innych sprzedawców, którzy mają wiele dostępnych typów materacy, Nectar oferuje tylko standardowy materac w rozmiarach od Twin do California King. Technologia no-transfer obiecuje, że będziesz w stanie spokojnie zasnąć, nawet gdy twój partner rzuca się i skręca, podczas gdy technologia snu łagodnie reguluje twoją temperaturę przez całą noc. Wydaje się, że firma ta ma na względzie dobro klienta, z 365-dniową próbą, "wieczną" gwarancją oraz bezpłatną wysyłką i zwrotami.

Kup Teraz

DreamCloud

Nowy rok materac oferty dreamcloud

Luksusowe materace DreamCloud są zwykle nieco droższe od produktów Casper, ale obecnie można kupić dowolny cenowo materac za 200 USD. Po prostu wpisz swój e-mail, gdy pojawi się monit, a kupon zostanie automatycznie zastosowany przy kasie. Dzięki temu cena materacy osiąga poziomy porównywalne z ofertami innych firm, a Ty możesz cieszyć się najlepszymi materiałami, takimi jak ręcznie kaszlowana powłoka z kaszmirowej mieszanki i pianka z żelem. DreamCloud oferuje 365-dniowy okres próbny oraz bezpłatną wysyłkę i zwroty, a także opcjonalną usługę konfiguracji rękawicy białej za dodatkową opłatą.

Kup Teraz

Layla

nowy rok materac oferty layla spać

Od teraz do północy we wtorek, 8 stycznia, można kupić materac Layla za 100 USD poza normalną cenę. Podobnie jak w przypadku ofert Nectar i Bear, ta oferta zawiera dwie bezpłatne poduszki do dopasowania do Twojego materaca. Firma szczyci się oferowaniem czystszego snu, dzięki zaparzanej miedzią pianki. Oprócz odprowadzania ciepła i potu, miedź ma naturalne właściwości antywirusowe i antybakteryjne. Materac jest również wielofunkcyjny z miękkimi i stabilnymi bokami. Firma wyśle ​​twój materac za darmo, ale jego polityka zwrotu jest trochę uciążliwa – choć charytatywna. Musisz przekazać swój materac lokalnej organizacji charytatywnej w ciągu 120 dni od zakupu, zrób zdjęcie potwierdzenia darowizny i prześlij ją do Layla, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy. Ale hej, to wszystko dla dobrej sprawy.

Kup Teraz

Fioletowy

nowy rok materac oferty fioletowy

Może to być najkorzystniejsza opcja – jeśli szukasz czegoś więcej niż tylko swojego materaca. Firma Purple daje klientom do 100 USD zniżki przy zakupie dowolnego materaca, a także jeden z następujących produktów za darmo: arkusze (wartość 249 USD), poduszka (wartość 169 USD), materac pRotor (wartość 129 USD), koc (wartość 169 USD) lub poduszka do siedzenia (wartość 119 USD). Firma zyskała sobie sławę dzięki materacom "bezciśnieniowym", które ograniczają nacisk na stawy, punkty, wyboje i krawędzie. Ta oferta jest dostępna do wyczerpania zapasów, a firma oferuje 100-dniowy okres próbny z bezpłatną wysyłką i zwrotami.

Kup Teraz

Szukasz więcej świetnych rzeczy? Sprawdź naszą stronę z kuratorami i śledzić nas na Twitterze.

Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc naszym czytelnikom znaleźć najlepszą ofertę na produkty i usługi o wysokiej jakości, a także wybrać to, co oferujemy dokładnie i niezależnie. Jeśli znajdziesz lepszą cenę produktu wymienionego tutaj lub chcesz zasugerować własną, napisz do nas na adres dealsteam@digitaltrends.com.

Trendy cyfrowe mogą generować prowizję od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.