Nigdy nie było lepszego czasu na zakup Chromecasta niż w Cybernetyczny poniedziałek


Cybernetyczny poniedziałek to najlepsza pora roku, w której można znaleźć wspaniałe oferty na wszelkiego rodzaju elektronikę. Jednym z gadżetów, których może brakować w domu, jest urządzenie do przesyłania strumieniowego, które pozwala wyświetlać mnóstwo najlepszych treści online z usług takich jak Amazon Prime Video, Netflix i Hulu na ekranie telewizora. Możesz naprawić to pominięcie, wprowadzając jedne z najlepszych ofert urządzeń do przesyłania strumieniowego w Cybernetyczny poniedziałek – w tym trzy wspaniałe oferty na urządzenia Google Chromecast dostępne teraz w Walmart.

Oto krótkie spojrzenie na wszystkie:

Walmart obniża ceny na większość, ale nie na wszystkich zestawach Google Nest Smart Home TV TV mini i chromecast

Ten pakiet, wyłączny dla Walmart, obejmuje zarówno Google Chromecast, jak i Google Home Mini za jedyne 35 USD. To sprawia, że ​​jest to idealny sposób na rozpoczęcie inteligentnego domu, z łatwą konfiguracją i możliwością sterowania telewizorem za pomocą poleceń głosowych. Po zainstalowaniu obu urządzeń możesz nakazać telewizorowi włączanie i wyłączanie, uruchamianie transmisji strumieniowych, wstrzymywanie i wznawianie odtwarzania oraz wiele innych za pomocą głosu. Zwykle oba produkty kosztują 84 USD przy zakupie osobno, więc otrzymujesz prawdziwą okazję z tym pakietem.

Chromecast 3. generacji
Dan Baker / Digital Trends

Klasyczny Google Chromecast to prosty sposób na konwersję dowolnego starego telewizora na jeden dzięki inteligentnej funkcjonalności. Walmart ma Chromecast trzeciej generacji za jedyne 25 USD, w porównaniu z 35 USD. Podłącz małe urządzenie do portu HDMI w telewizorze, a następnie możesz przesyłać strumieniowo filmy lub muzykę bezpośrednio z telefonu. Jeśli chcesz oglądać na telewizorze treści przesyłane strumieniowo, takie jak Netflix lub YouTube, ale nie chcesz szukać zupełnie nowego inteligentnego telewizora, ten mały klucz sprzętowy może dać ci te same możliwości za ułamek ceny.

Google Play filmy i telewizja wysokiej jakości chromecast ultra video HD

Jeśli chcesz przesyłać strumieniowo zawartość z telefonu do telewizora w rozdzielczości 4K, potrzebujesz Chromecast Ultra. Na szczęście Walmart ma Chromecast Ultra w sprzedaży za 49 USD, w porównaniu z 69 USD. Działa to tak jak zwykły Chromecast, ale umożliwia przesyłanie strumieniowe w wyższej rozdzielczości, jeśli masz telewizor obsługujący 4K Ultra HD.

Oprócz Chromecastów, w Cyberponiedziałek można zobaczyć całą masę produktów elektronicznych sprzedawanych przez masowych sprzedawców detalicznych, takich jak Amazon, Best Buy i Target. Aby być na bieżąco z najlepszymi ofertami w ciągu dnia, odwiedź naszą stronę z ofertami w Cyber ​​poniedziałek, na której będziemy na bieżąco informować o wszystkich najgorętszych ofertach.

Staramy się pomagać naszym czytelnikom w znajdowaniu najlepszych ofert na wysokiej jakości produkty i usługi, a my wybieramy to, co obejmujemy ostrożnie i niezależnie. Ceny, szczegóły oraz dostępność produktów i ofert w tym poście mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Przed dokonaniem zakupu sprawdź, czy nadal działają.

Digital Trends może otrzymywać prowizję od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Zalecenia redaktorów