Nie martw się, Disney + będzie dostępny na urządzeniach Amazon Fire TV podczas uruchamianiaSprowadziło się to do drutu, ale Disney + w końcu dodał swój ostatni brakujący element. Nowa usługa przesyłania strumieniowego Disneya będzie dostępna na wszystkich urządzeniach Amazon, w tym na urządzeniach Amazon Fire TV, tabletach Amazon Fire i inteligentnych telewizorach Fire TV Edition, gdy zostanie uruchomiona 12 listopada 2019 r., Zgodnie z komunikatem prasowym.

Wcześniej Disney potwierdził, że aplikacja Disney + będzie dostępna na urządzeniach Roku, Chromecast i Apple TV, smartfonach i tabletach z systemem iOS i Android oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Jednak rodzina urządzeń do przesyłania strumieniowego Amazon, które stanowią około 29% całego sprzętu do przesyłania strumieniowego w amerykańskich domach, nie została wymieniona, a raporty twierdzą, że Disney i Amazon walczyły o przychody z reklam.

Wszelkie potencjalne różnice wydają się być rozwiązane. Disney + nie tylko udaje się na urządzenia Amazon w dniu premiery, ale obsługuje także asystenta głosowego Amazon, Alexę, a jego programowanie pojawi się w ogólnych wynikach wyszukiwania Amazon Fire.

Disney + to nowa usługa przesyłania strumieniowego od Disneya, która jest właścicielem dawnych nieruchomości 21st Century Fox, Marvel Entertainment, Lucasfilm (siedziba Gwiezdnych Wojen), National Geographic, Pixar i innych. W momencie premiery Disney + będzie miał ponad 600 programów telewizyjnych i filmów z wszystkich tych marek, w tym zarówno klasyczne starsze filmy, jak i oryginalne seriale, takie jak serial Star Wars na żywo Mandalorianin. Abonament Disney + kosztuje 7 USD miesięcznie. Tygodniowy okres próbny będzie dostępny w dniu premiery.

Disney + to nie jedyna duża usługa przesyłania strumieniowego uruchomiona w przyszłym roku. Apple TV + (która obecnie nie jest dostępna na urządzeniach Amazon Fire) zadebiutowała 1 listopada w środkowych recenzjach, a WarnerMedia i NBCUniversal wypuszczą odpowiednio HBO Max i Peacock wiosną 2020 r. Tymczasem istniejące usługi, takie jak Netflix, Hulu i Amazon Amazon Prime Video nadal kwitnie, oferując klientom głębokie i różnorodne biblioteki, które łączą starsze treści z oryginalnymi seriami i filmami fabularnymi.

Innymi słowy, jeśli poświęcasz się oglądaniu każdego dużego programu na rynku, Twoje życie będzie o wiele, wiele droższe. Na szczęście oferty na Disney + można znaleźć, jeśli będziesz na nie uważał – a teraz nie będziesz musiał kupować żadnego nowego sprzętu, aby go obejrzeć.

Zalecenia redaktorów