Nasze wykupione nagrody rodzinne Travel 2019


Nie jestem blogerem podróżującym na Instagramie i nigdy nie odwiedzę każdego kraju na świecie, ale zdobywam wystarczającą liczbę punktów za nawigację po najlepszych kartach kredytowych, aby sfinansować dużą część naszej corocznej podróży. Jesteśmy pięcioosobową rodziną, w tym małym dzieckiem, więc wykupujemy bilety na rodzimą klasę ekonomiczną, aby zobaczyć dziadków zamiast miejsc w klasie biznes w bungalowie nad wodą w Malediwach. Podróżujemy również w godzinach szczytu z powodu harmonogramów szkolnych, więc trudniej jest polować na możliwości o wysokiej wartości. Martwiłem się o to, ale teraz po prostu je zarabiamy i palimy.

Podążamy do Kauai jeszcze w tym miesiącu, które obejmowały te umorzenia:

Loty ekonomiczne na Hawaje – 15 000 do 40 000 mil amerykańskich w obie strony

Rzeczywista kwota wykupu zależy od dat i godzin. Loty międzymiastowe są 7500 mil w jedną stronę (zarówno AA / Hawajskie), jak i kontynentalne USA na Hawaje są 20 000 mil w jedną stronę.

Możesz zdobyć mile American Airlines z wielu kart kredytowych, ponieważ istnieją wersje z obie Citi i Barclaycard. Czasami jedna oferta jest o wiele lepsza od drugiej, w tej chwili obie są solidne. Punkty Marriott / SPG przechodzą również na mile amerykańskie. Karty pozwolą nam również otrzymać bezpłatne torby z czekami i pierwszeństwo wejścia na pokład, co pozwoli nam zaoszczędzić więcej pieniędzy.

Grand Hyatt Kauai – 25 000 punktów Hyatt za noc

Jestem podekscytowany, aby po raz pierwszy odwiedzić to, co jest konsekwentnie oceniane jako najlepszy ośrodek w Kauai. Możesz zdobyć punkty Hyatt również z wielu kart kredytowych. Istnieje karta Chase World of Hyatt, a Ultimate Rewards jest również natychmiast przenoszona w stosunku 1: 1 do Hyatt. Oznacza to, że Chase Sapphire Preferred, Sapphire Reserve, Freedom i Freedom Unlimited zdobywają wszystkie punkty, które mogą prowadzić do przyjemnego ośrodka na Hawajach. (Dostałem też mnóstwo punktów od Ink Business Preferred dla małych firm).

Przekazanie niektórych punktów pościgu pozwoli mi uzupełnić konto, aby osiągnąć dokładnie wymaganą liczbę punktów. Korzystanie z punktów Hyatt obejmuje również wszystkie podatki i pozwala uniknąć dziennej opłaty 35 USD / kurort. Oto zrzut ekranu pokazujący, że byłby to całkowity koszt gotówkowy naszego pobytu 701 USD za noc (2,8 centa za punkt Hyatt) po dodaniu opłaty klimatycznej:

Na święta udajemy się do rodziny w Austin w Teksasie:

Loty ekonomiczne do Austin – 20 000 lotów British Airlines Avios w obie strony

Loty odbywają się również w Ameryce, tylko za pomocą Aviosa. Choć daleko mi do mojego najlepszego odkupienia w Avios, wyszło na to, że British Airways pozwala ci „gospodarować” kontem. Mieliśmy poprzednią podróż, więc wiele mil zostało rozłożonych na kontach dzieci, a ta funkcja pozwala nam zebrać punkty i wykorzystać je wszystkie. Na przykład, jeśli miałbyś 18 000 punktów na pięciu różnych kontach, a nagroda, którą chciałeś, wynosiła 100 000 punktów? Avios umożliwia łączenie ich ze sobą, a także transferowanie niektórych nagród członkowskich American Express Membership Rewards lub Chase Ultimate Rewards do najlepszych rzeczy.

Oprócz poprzednich lotów, naszym głównym źródłem punktów Avios była karta Chase British Airways.

SpringHill Suites Austin – 14 000 punktów Marriott za noc

Nie ma tutaj bezpłatnych lekcji nurkowania ani zjeżdżalni wodnych. To jest po prostu ładny hotel apartamentowy, dzięki czemu możemy wygodnie zmieścić wszystkich pięciu z nas. W hotelu serwowane jest bezpłatne, bezpłatne śniadanie w formie bufetu, które jest bliskie rodzinie (a także grill Rudy).

Zobacz ten post na Instagramie

Piramida Żywności Teksasu

Post udostępniony przez Rudy'ego Bar-B-Q (@rudysbbq) w dniu 6 lipca 2019 r. O 10:05 w PDT

Zarówno moja żona, jak i ja staramy się o kilka nowych kart każdego roku, ale już więcej nie przechodzimy. Naszą podstawową ideą jest wypróbowanie jednej karty na raz. Czasami korzyści są znacznie lepsze niż oczekiwano, a innym razem są trudniejsze w użyciu niż oczekiwano.


„Treści redakcyjne tutaj nie są dostarczane przez żadną z wymienionych firm i nie zostały poddane przeglądowi, zatwierdzone lub w inny sposób zatwierdzone przez którykolwiek z tych podmiotów. Opinie wyrażone tutaj są wyłącznie autorami. Ten e-mail może zawierać linki, za pomocą których otrzymujemy rekompensatę po kliknięciu lub zatwierdzeniu oferty ”.

Nasze umorzenia nagród Family Travel Award 2019 z My Money Blog.


Copyright © 2018 MyMoneyBlog.com. Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie należy ponownie syndykować bez pozwolenia.