Najważniejsze problemy z wykrywalnością głosu, monetyzacją i pamięcią – oraz sposoby ich rozwiązywania


To jest podgląd raportu badawczego z Business Insider Intelligence, najwyższej klasy usługi Business Insider. Aby dowiedzieć się więcej o Business Insider Intelligence, kliknij tutaj. Obecni subskrybenci mogą przeczytać raport tutaj.

Ekosystem aplikacji głosowej kwitnie. W Stanach Zjednoczonych liczba samych umiejętności Alexy przekroczyła 25 000 w styczniu 2018 r., W porównaniu z 7000 w styczniu, w kategoriach od usług strumieniowania muzyki, przez gry, po połączone narzędzia domowe.

BI Intelligence

Ponieważ platformy głosowe nadal zyskują na znaczeniu w domach za pomocą inteligentnych głośników – podłączone urządzenia zasilane głównie przez asystentów głosowych z wbudowaną sztuczną inteligencją – możliwość korzystania z aplikacji głosowych staje się coraz bardziej głęboka.

Jednak, jak zauważyliśmy wraz z rozwojem aplikacji mobilnych pod koniec 2000 roku, każdy nowy ekosystem cyfrowy napotka na rosnące bóle, a aplikacje głosowe nie są wyjątkiem. Dzięki wizualnie bezpłatnemu formatowi aplikacji głosowych odkrywczość, monetyzacja i przechowywanie okazują się szczególnie problematyczne w tej rodzącej się przestrzeni. Stwarza to problem na rynku asystentów głosowych, który może utrudniać lepsze wykorzystanie, jeśli nie zostanie rozwiązany.

W Raport aplikacji głosowych, Business Insider Intelligence, najwyższej klasy usługa Business Insider bada dwa główne, rentowne sklepy z aplikacjami głosowymi. Określa ona trzy duże problemy, z jakimi muszą mierzyć się aplikacje głosowe – wykrywalność, monetyzacja i retencja – i przedstawia możliwe rozwiązania krótkoterminowe, wyprzedzając ogólnosystemowe poprawki.

Oto niektóre kluczowe wnioski z raportu:

 • Rynek inteligentnych głośników i platform głosowych szybko się rozwija. Zainstalowana podstawa inteligentnych głośników i liczba aplikacji głosowych, do których można uzyskać dostęp, każdego z nich przyniosły znaczące zyski w 2017 r. Jednak nowy format i wschodzące ekosystemy głosowe, które trafiają do inteligentnych domów wyposażonych w głośniki, jak dotąd nie są w stanie dostosowanie do potrzeb konsumenta.
 • Rozwijanie aplikacji głosowych to doskonały cykl z kilkoma uszkodzonymi komponentami. Rynek adresowalnych konsumentów rozwija się, co zachęca producentów i deweloperów do tworzenia aplikacji głosowych, ale możliwość zarabiania na nich i ich powtarzania jest ograniczona, co może hamować wzrost popularności aplikacji głosowych.
 • Zarabianie to tylko jeden uszkodzony element ekosystemu aplikacji głosowej. Wykrywalność i retencja użytkowników są równie problematyczne dla rozwoju aplikacji głosowych.
 • Podczas gdy dwa główne ekosystemy aplikacji głosowych – Amazon i Google – mają niektóre rozwiązania i obejścia w zakresie obsługi pasma, ich możliwości poprawy zarabiania, wykrywalności i przechowywania w aplikacjach głosowych są obecnie ograniczone.
 • Istnieją pewne strategie, które programiści i marki mogą stosować w najbliższym czasie, zanim pojawią się bardziej niezawodne narzędzia i rozwiązania.

W całości raport:

 • Rozmiary obecnego ekosystemu aplikacji głosowych.
 • Opisuje najbardziej palące problemy w rozwoju aplikacji głosowych i ewolucji w przestrzeni, badając trzy najpoważniejsze niedociągnięcia: monetyzację, wykrywalność i retencję.
 • Omówienie rozwiązań oferowanych przez dzisiejsze największe platformy głosowe.
 • Przedstawia rozwiązania zastępcze i alternatywne podejścia, które mogą pobudzać rozwój i ewolucję przed szerszymi, obejmującymi całą branżę poprawkami z platform.

Chcesz uzyskać pełny raport? Oto dwa sposoby uzyskania dostępu do niego:

 1. Kup i pobierz pełny raport z naszego sklepu badawczego. >>Kup i pobierz teraz
 2. Subskrybuj a Premia przejść do Business Insider Intelligence i uzyskać natychmiastowy dostęp do tego raportu i ponad 100 innych fachowo opracowanych raportów. Dodatkowym bonusem będzie także dostęp do wszystkich przyszłych raportów i codziennych biuletynów, aby zapewnić sobie przewagę i korzyści osobiste i zawodowe. >> Dowiedz się więcej teraz

Uzyskaj najnowszą cenę akcji Google tutaj.