Najlepsze wskazówki i porady Disney +

[ad_1]

Disney + podbił świat, zgłaszając miliony subskrybentów w pierwszym tygodniu, a kolejne miliony. Pomimo trudności technicznych i raczej pieszego interfejsu podczas premiery, obietnice Disneya, Pixara, Marvela, Gwiezdnych wojen i National Geographic, a także nowe oryginały, takie jak The Mandalorian, przyciągają użytkowników do serwisu. A na horyzoncie jest dużo więcej.

Jeśli już zarejestrowałeś się w Disney +, prawdopodobnie dobrze się bawisz, odkrywając stare klasyki i nowe ulubione. Ale jeśli chcesz w pełni skorzystać z usługi, oto kilka pomocnych wskazówek i wskazówek. Aby uzyskać bardziej wyczerpującą listę sposobów resetowania hasła i rozwiązywania problemów, zobacz stronę pomocy technicznej Disney + tutaj.

Jak uzyskać Disney + za darmo

Każdy może otrzymać siedem bezpłatnych dni Disney + po prostu rejestrując się. Następnie naliczymy 7 USD miesięcznie lub, jeśli Ty pakiet Disney + z ESPN + i Hulu, dostaniesz wszystkie trzy za 13 USD / miesiąc.

Jednak następujący klienci Verizon mogą uzyskać Disney + dla pierwszy rok Absolutnie wolny:

 • Klienci Verizon Wireless na Nieograniczone plany i Klienci 5G Home Internet.
 • Nowy Klienci Fios Home Internet.

Aby dowiedzieć się, jak uzyskać tę ofertę i sprawdzić, czy się kwalifikujesz, zarejestruj się na stronie oferty Disney + w witrynie Verizon.

Jeśli właśnie zdałeś sobie sprawę, że w rzeczywistości kwalifikujesz się na rok bezpłatnej usługi Disney +, witryna pomocy technicznej Disney + może Ci pomóc.

Jak anulować subskrypcję

Jeśli zapisałeś się na bezpłatny okres próbny, ale nie chcesz kontynuować subskrypcji, możesz anulować przed naliczeniem opłaty. Ustalenie, jak anulować subskrypcję Disney +, zależy od sposobu rejestracji.

Jeśli zarejestrowałeś się przez Internet:

 • Zaloguj się na swoje konto na disneyplus.com.
 • Kliknij swój profil postaci.
 • Kliknij Konto.
 • Kliknij Szczegóły płatności.
 • Kliknij Anuluj subskrypcję.

Jeśli zarejestrowałeś się przez telefon komórkowy:

Dodaj lub usuń profile

Disney + umożliwia utworzenie maksymalnie dziesięciu profili użytkowników. Przy tak dużej ilości treści z tak wielu różnych światów opcja posiadania własnego profilu jest niezwykle wygodna. Jednak jednocześnie mogą być wyświetlane tylko cztery strumienie, więc jeśli udostępniasz hasło do swojego konta, upewnij się, że robisz to wybiórczo.

Aby dodać profil, musisz najpierw zalogować się do aplikacji Disney +. Następnie postępuj zgodnie z tymi instrukcjami:

 1. Na stronie głównej swojego głównego profilu dotknij lub kliknij swój Postać w prawym górnym rogu.
 2. Naciśnij lub kliknij ikonę Przełącz profil (ten, który wygląda jak prymitywna osoba ze strzałką pod nią skierowaną w prawo).
 3. Naciśnij lub kliknij Dodaj profil.
 4. Podaj nowe informacje o profilu.
 5. Naciśnij lub kliknij Zapisz i zamknij.

Aby usunąć profil:

 1. Na stronie głównej swojego głównego profilu dotknij lub kliknij swoją postać w prawym górnym rogu.
 2. Wybierz Kontrola rodzicielska z menu rozwijanego.
 3. Wybierz profil, który chcesz usunąć.
 4. Naciśnij lub kliknij Usuń profil, aby potwierdzić.

Jak utworzyć listę obserwacyjną

Każdy profil na koncie Disney + może tworzyć własną listę obserwowanych. W ten sposób możesz łatwo utworzyć listę programów lub filmów, które chcesz obejrzeć, ale nie masz czasu na oglądanie od razu.

Aby dodać tytuł do listy obserwowanych, po prostu kliknij tytuł, który Cię interesuje. Informacje o tytule otworzą się i będziesz mieć opcję Odtwarzaj, Zapisz lub Pobierz. Po prostu kliknij Zapisz. Twoja lista obserwacyjna może zawierać tyle tytułów, ile chcesz.

Jak pobierać treści

Disney + oferuje także nieograniczoną liczbę pobrań mobilnych do przeglądania offline. Nie ma również ograniczeń co do tego, ile razy możesz oglądać pobrany tytuł, pod warunkiem, że uzyskasz dostęp do Disney + co najmniej raz na trzydzieści dni. (Jeśli nie, pobrane treści zostaną usunięte z Twojego konta).

Możesz pobierać treści do maksymalnie dziesięciu telefonów lub tabletów, chociaż liczba tytułów przechowywanych jednocześnie zależy od ilości dostępnego miejsca na urządzeniu.

Aby pobrać, postępuj zgodnie z poprzednim procesem dodawania tytułów do listy obserwowanych, z wyjątkiem tego, że zamiast tego kliknij Pobierz.

Możesz usunąć dowolne z pobranych plików, wykonując następujące kroki:

 1. Na ekranie głównym przejdź do Pliki do pobrania w prawym dolnym rogu ekranu.
 2. Naciśnij lub kliknij Edytować.
 3. Wybierz element, który chcesz usunąć.
 4. Obok każdego kafelka zobaczysz puste pole. Stuknij pole, a następnie stuknij lub kliknij Kosz na śmieci w prawym dolnym rogu ekranu, aby usunąć element z pobranych plików.

Będziemy dodawać więcej wskazówek, ponieważ usługa wprowadza nowe funkcje, więc często z nami wracaj. Do tego czasu, szczęśliwy streaming!

Zalecenia redaktorów


[ad_2]