Najlepsze rękawiczki z ekranem dotykowym do smartfona


Radzenie sobie z ostrym zimowym zimnem może stanowić dylemat: Czy nosisz ciepłe rękawiczki, które nie działają na ekranie dotykowym telefonu, czy akceptujesz zamarznięte palce, gdy tweetujesz na mrozie? Powód, dla którego nie można używać smartfona ze zwykłą parą rękawiczek, ma związek ze sposobem działania ekranów dotykowych. Pojemnościowe ekrany dotykowe – takie, jakie znajdziesz we wszystkich najlepszych smartfonach – są pokryte elektrodami. Gdy materiał przewodzący, taki jak ludzka skóra, zetknie się z nimi, obwód jest kompletny, a obwody te rejestrują się jako dotknięcia, dotknięcia i przeciągnięcia na ekranie.

Skóra nie jest oczywiście jedynym świetnym przewodnikiem elektrycznym, a przyjazne rękawice dotykowe wykorzystują ten fakt. Najlepsze rękawiczki z ekranem dotykowym są wykonane częściowo, a czasem całkowicie, z materiału, który emuluje właściwości przewodzące skóry. Ale rękawiczki z ekranem dotykowym nie wszystkie są wycięte z tej samej tkaniny. Oto nasz przewodnik po najlepszych rękawiczkach z ekranem dotykowym do smartfonów. Te działają najlepiej, jeśli masz telefon z bezpiecznym odblokowaniem twarzy, taki jak iPhone 11 Pro lub Pixel 4, ponieważ nadal musisz zdjąć rękawiczki, aby odblokować telefony za pomocą czujnika linii papilarnych.

Izolowane rękawiczki dotykowe Mujjo

Izolowane rękawiczki dotykowe Mujjo

Jest kilka powodów, dla których naprawdę lubimy te rękawiczki z ekranem dotykowym od Mujjo. Po pierwsze, działają pięknie – możesz użyć dowolnej części dowolnego palca, aby stuknąć lub przesunąć palcem po ekranie dotykowym. Są również zaniżone, w kolorze czarnym z prostym logo na mankiecie. Mają trójwarstwową konstrukcję z 3M Thinsulate i miękkim polarem w środku, ale wszystko jest ze sobą połączone, więc nie kończy się rozdzielaniem warstw, gdy się je szybko zdejmuje. Są bardzo wygodne, przytulne i mają mankiet na nadgarstku, który chroni przed zimnem. Mujjo zmienił silikonowe linie uchwytów w tegorocznej parze, aby zapewnić bezpieczne trzymanie telefonu. Izolowane rękawiczki z ekranem dotykowym są odpowiednie dla umiarkowanie zimnych klimatów, ale zawsze możesz wybrać parę z podwójną izolacją, jeśli mieszkasz w naprawdę zimnym miejscu. Występują w małych, średnich, dużych i bardzo dużych.

Rękawiczki dotykowe Moshi Digits

Rękawiczki dotykowe Moshi Digits

Jeśli potrzebujesz tradycyjnie wyglądającej pary rękawiczek, cyfry Moshi mogą być idealne dla Ciebie. Szara dzianina jest tkana włóknem przewodzącym, które sprawia, że ​​każdy czubek palca reaguje na ekrany dotykowe. Wewnątrz znajduje się bardzo miękka podszewka z mikropolaru, która zapewnia większy komfort, a dwuwarstwowa dzianina została specjalnie zaprojektowana, aby chronić przed zimnym wiatrem. Aby mieć pewność, że Twój telefon nie ześlizgnie się z twojego zasięgu, Moshi zastosował wzór linii GripTrak wzmocniony kropkami, który zakrywa dłonie i dolną część palców i zapewnia lepki chwyt. Cyfry Moshi występują w dwóch kolorach: ciemnoszarym i jasnoszarym, i można je uzyskać w małych, średnich lub dużych rozmiarach. Na miękkim metce naszytym mankietem znajduje się logo Moshi. Te rękawiczki z ekranem dotykowym są bardzo wygodne, ciepłe i dobrze współpracują z ekranami dotykowymi. Jedyną rzeczą, której nie lubimy, jest to, że wewnętrzna podszewka może czasami oddzielić się od zewnętrznej dzianiny, gdy je szybko zdejmujesz.

Rękawiczki dotykowe HiCool

najlepsze rękawiczki rowerowe z ekranem dotykowym

Zwykłe rękawiczki nie są idealne, jeśli jesteś aktywny i oczekujesz, że będziesz na zewnątrz przy każdej pogodzie; wełna ma tendencję do zamoknięcia, niekoniecznie są wiatroszczelne i nie zapewniają wystarczającej przyczepności. W tym miejscu pojawiają się rowerowe rękawiczki dotykowe Lycra HiCool. Wykonane z elastycznej tkaniny Lycra, te rękawice dobrze przylegają, są wystarczająco grube, aby chronić przed zimnem, i zapewniają dużo dodatkowej przyczepności dzięki antypoślizgowemu silikonowemu wzorowi na dłoniach i palce. Z tyłu znajduje się odblaskowe logo dla lepszej widoczności, co jest świetne, gdy biegasz lub jeździsz na rowerze. Co najważniejsze, w tym podsumowaniu są one również wyposażone w opuszki palców zgodne z ekranem dotykowym, ale tak naprawdę są to przewodzące pady, które są ograniczone do opuszków palców. Występują w kolorze czarnym, szarym lub ciemnoniebieskim oraz w małych, średnich, dużych lub bardzo dużych rozmiarach. Jakość nie jest świetna, ale znajduje to odzwierciedlenie w cenie i są idealne, jeśli potrzebujesz tylko zapasowej pary na cykle i biegi, aby utrzymać główną parę w dobrym stanie.

Rękawice polarowe Black Diamond Heavyweight Screen Tap

Rękawice Black Diamond ScreenTap

Jeśli szukasz czegoś, co poradzi sobie z ekstremalnym mrozem i dobrze sprawdzi się na stokach narciarskich, podczas pieszych wędrówek lub po prostu wyprowadzając psa w czasie złej pogody, warto rozważyć te rękawiczki od Black Diamond. Elastyczna polarowa powłoka Polartec Power Stretch zapewnia ciepło dłoniom, a dłoń jest pokryta trwałą skórą kozą, idealną do noszenia na smyczy. Przekonasz się również, że działają one dobrze z ekranami dotykowymi, chociaż czułość może się nieco zużyć w miarę starzenia się rękawic, w zależności od tego, jak ciężko na nich jesteś. Ciężkie rękawice są przeznaczone do pracy w temperaturach od 25 do 40 stopni (-4 do 4 stopni Celsjusza), ale Black Diamond oferuje również lekkie i lekkie rękawice.

Dwuwarstwowe rękawiczki z ekranem dotykowym Mujjo

najlepsze rękawiczki z ekranem dotykowym mujjo

Charakterystyczne wełniane rękawiczki dotykowe Mujjo mają skórzany pasek zabezpieczający, który zapinany jest na sprytne zapięcie magnetyczne, podwójną miękką podszewkę izolacyjną i czarne skórzane kropki na mankietach pasujące do czarno-srebrnego wzoru rękawic. Antypoślizgowe silikonowe kropki w dłoni i na palcach doskonale zapobiegają przypadkowemu poślizgowi, a rozciągliwe, powlekane srebrem włókna nylonowe sprawiają, że cała rękawica (w tym kostki i dłoń) jest wrażliwa na dotyk. Dwuwarstwowe rękawiczki z ekranem dotykowym Mujjo są dostępne w jednym kolorze, czarno-szare oraz w małych, średnich i dużych rozmiarach. Jeśli nie potrzebujesz naprawdę ciepłych rękawiczek, możesz zaoszczędzić kilka dolców, wybierając wersję jednowarstwową. Podobnie jak cyfry Moshi, słabość tych rękawiczek polega na tym, że warstwy zdejmowane są czasami, gdy zdejmujesz rękawiczki, i może być trochę kłopotów, aby je wyrównać.

Rękawiczki dotykowe GliderGlove

najlepsze rękawiczki z ekranem dotykowym

Możesz wybierać spośród wielu dzianinowych wykończeń GliderGloves, które wykorzystują przewodzącą przędzę miedzianą, aby zapewnić, że cała ręka i wszystkie palce będą działać na ekranach dotykowych. Warstwowy nylon łączy się z miękkim, waflowym wnętrzem, aby zapewnić wystarczającą izolację, a akrylowa siatka zapewnia lepszą przyczepność wokół dłoni. Nie są to najcieplejsze rękawice na rynku, ale są dość wąskie i lekkie, a niewielka ilość elastanu pomaga im dopasować się do dłoni. Występują w dwóch stylach: zima powinna być przytulna, a Urban bardziej luźny. Rękawiczki dotykowe GliderGlove są dostępne w małych, średnich, dużych i bardzo dużych rozmiarach. Nie przetrwają wiecznie, ale są stosunkowo tanie i nadają się również do jazdy.

Ciepłe rękawiczki ze skóry ekologicznej z ekranem dotykowym

najlepsze rękawiczki z ekranem dotykowym ocieplają

Nie zawsze trzeba dużo wydawać, aby zdobyć parę fałszywych skórzanych rękawiczek z ekranem dotykowym. Ta para Warmen jest wykonana z trwałej, trwałej i łatwej w czyszczeniu skóry PU i zawiera wewnętrzną podszewkę z polaru z wełnianym mankietem, który wystaje nieco poza rękawicę, aby zapewnić pełne pokrycie. Czułość ekranu dotykowego jest ograniczona do opuszków palców, co jest wstydem, ale rękawiczki to absolutna okazja. Regulowany pasek na nadgarstek pozwala ci ścisnąć rękawiczki i są dość cienkie, ale nie wytrzymają naprawdę niskich temperatur, a skóra PU może początkowo być trochę śmierdząca. Występują w pięciu różnych rozmiarach.

Teraz masz uroczą parę rękawiczek z ekranem dotykowym, po co się tu zatrzymywać? Mamy świetne wskazówki, jak „zimować” samochód i mieć oko na pogodę dzięki najlepszym aplikacjom pogodowym na Androida i iPhone'a.

Zalecenia redaktorów