Najlepsze playlisty na Spotify: Indie, hip-hop, nowa muzyka i więcejlista odtwarzania kuratorów spotify jabłko muzyka rapcaviar rap kawior listy odtwarzania

Mimo że strumieniowanie muzyki dominuje w czasie odsłuchiwania, dobra playlista może być trudna do znalezienia. Dzięki dziesiątkom milionów dźwięków, niezliczonym artystom i niekończącym się zapasom nowych melodii, które zatykają uszy, odkrycie, komu zaufać, jeśli chodzi o kompilacje, może być zniechęcającym zadaniem. Nawet pobieżne przeszukanie listy list w Wikipedii nie ujawnia niczego muzycznego (i sprawia nam ból głowy). Dla wielu, Spotify jest głównym źródłem wszystkich utworów muzycznych, i jest pełne zarówno wyselekcjonowanych, jak i domowych list odtwarzania. Oczywiście wszystko to jest subiektywne, ale uważamy, że najlepsze playlisty na Spotify to te z jednolitym motywem – listy odtwarzania, które możesz narzucić i cieszyć się, nawet jeśli nie znasz wszystkich piosenek.

Możesz utworzyć własną listę odtwarzania, ale oznacza to znaczne zaangażowanie w czasie, gdy przeglądasz głębiny usługi. Czasem fajniej jest odkrywać muzykę niż ją wybierać! Mając to na uwadze, zmęczone serpentyny, nie szukaj dalej: przeszliśmy przez naszych faworytów, słuchaliśmy godzinami i stworzyliśmy listę najlepszych list odtwarzania na Spotify w nadziei, że twoje stresujące poszukiwania nowej muzyki zostaną uproszczone. Dorzuciliśmy też kilka playlist stworzonych przez celebrytów i kilka zebranych przez użytkowników kolekcji, w których możesz zatopić zęby. Pasek na niektórych słuchawkach i podkręć zacięcia – to nasze wybory do najlepszych list odtwarzania na Spotify. Koniecznie sprawdź naszą cotygodniową najlepszą nową kolumnę muzyczną.

Miłego dnia!

Nie zawsze możesz być w dobrym nastroju, zwłaszcza jeśli pracujesz dla Soundcloud. Najlepszym sposobem na złagodzenie złego nastroju jest wesoła muzyka, a właśnie to Spotify's Have A Great Day! playlista jest stworzona dla. Cieszący się entuzjastycznym wyborem zarówno klasycznych artystów, jak i nowicjuszy, nawet ci przerażający cięciki – patrzę na ciebie, Counting Crows – będą podnosić pozytywne wibracje na swój sposób.

Nowa muzyka w piątek

W każdy piątek, świetni ludzie z Spotify montują tę playlistę z nową muzyką, aby sprawdzić w ciągu tygodnia, pop-centryczną mieszankę, która pomoże nawet najbardziej zasymilowanym słuchaczom nadążyć za tym, co dzieje się w dzisiejszym muzycznym świecie.

USA 40 najlepszych uderzeń

Śledzenie największych nowych hitów muzyki pop może być trudne, więc dlaczego nie chcesz, aby Spotify zrobił to za Ciebie? Dzięki tej stale aktualizowanej liście Top 40, użytkownik Kieron śledzi największe single tego dnia, dzięki czemu możesz wyglądać modnie dla nastoletnich dzieci i młodych współpracowników, a także bez kłopotów z słuchaniem osobowości radiowych w pop-upie.

Wejdź w swoje miejsce

Niezależnie od tego, czy masz dużą grę, wielki wywiad, czy wielką randkę, te utwory są muzycznym odpowiednikiem mimochodem. Jest to gwałtowny podmuch wielkiej pewności siebie, która może po prostu zwiększyć twoją grę.

Kocham moje lata 90. R & B

Kto nie chce tańczyć dookoła salonu do klasycznych dźwięków Lauryn Hill, odwiedzić aptekę z Boyz II Men w tle, czy podnieść przyjaciela podczas wybuchu TLC? Ta lista odtwarzania jest doskonałym zwrotem w języku policzkowym; jest wypełniona doskonałą muzyką, ale to wszystko, o czym mogłeś zapomnieć, odkąd Spice Girls opuściły radio.

Rockowy renesans lat 90

Zawiera wiele hity, które uczyniły Seattle stolicą muzyki na chwilę, lista jest pełna grunge, alt-rock i przemysłowych dżemów. Rzuc na przemytych kwasem denim i wytartą czerwoną flanelę i załóż swój rowek.

Gold School

Klasyczne hip-hopowe arcydzieła w dzisiejszych czasach nie trafiają do radia, ale Gold School umieszcza mnóstwo ulubionych w jednym miejscu. To jedno miejsce (oczywiście inne niż Thugz Mansion), w którym 2Pac i Biggie świetnie się dogadują.

Rockowe hity z lat 80.

Lista odtwarzania winy. Tak, wszyscy nienawidzą włosów, ale w głębi duszy wiemy, że to uwielbiasz. Nie mogło zabraknąć niektórych rzeczy z lat 80. – kaszlu, kaszlu, włosów – ale był to niewątpliwie świetny czas na muzykę. Nie ma nic lepszego niż wyłamanie suszarki do włosów, użycie jej jako prowizorycznego mikrofonu i synchronizacja z wargami Juke Box Hero.

Oryginalni wyjęci spod prawa

W czasach pop-country może być trudno znaleźć kraj wyjętego spod prawa, ale ci, którzy szukają klasycznych południowych hitów, nie muszą szukać dalej niż lista Outlaws Spotify. Dzięki piosenkom legendarnych prawodawców, takich jak Willie Nelson i Merle Haggard, a także aktywistom takim jak Kris Kristofferson, te hity skutecznie wyciągną twoje uszy wprost z bluesa Brada Paisleya.

Throwback czwartek

Lista starszych hitów, Throwback Thursday to lista, na którą warto zwrócić uwagę, gdy jesteś na polowaniu High and Low na moment "Ah-ha". Te wybuchające z nostalgii wybuchy przeszłości spowodują uśpione chwile głęboko w mózgu i ustawienia dawno zapomniane.

Szczęśliwe dni

Jak to się mówi, oldies … ale gadżety. Optymistyczne hity z lat 50. i 60. łączą się w trzygodzinną mieszankę singli dobroczynnych. Dzięki dżemom klasycznych artystów, takich jak Jackie Wilson i Sam Cooke, na pewno wkrótce się uśmiechniesz.

Funky Jazz, Blues i Soul

Od kiedy to "muzyka soul" ogranicza się do powolnych dżemów? Ta ogromna playlista (ma prawie 500 piosenek) jest po prostu przepełniona soulowymi melodiami, od instrumentalnego jazzu po bolesne kawałki bluesa. Wybór muzyki na tej liście odtwarzania sięga prawie 100 lat i na pewno sprawi, że poczujesz jakiś sposób.