Najlepsze oferty Cyber ​​Tygodnia Garmin: duże zniżki na smartwatche outdoorowe

[ad_1]

Wiele najlepszych ofert w Cybernetyczny poniedziałek dobiegło końca, ale najlepsze oferty dla smartwatchów są nadal dostępne dla zainteresowanych. Wyprzedaż Amazon w Cyber ​​Tygodniu obniża obecnie znaczne obniżki cen na smartwatchach Fitbit i Samsung Galaxy. Jeśli jednak szukasz czegoś bardziej wytrzymałego, w tej chwili dzieje się mnóstwo sprzedaży Garmin, która towarzyszy najlepszym dostępnym ofertom na smartfony i iPhone'y.

Chociaż marka nie oferuje nic tak wyszukanego jak najnowszy zegarek Apple, Garmin radził sobie naprawdę dobrze, jeśli chodzi o smartwatche na zewnątrz. Obecnie w sprzedaży jest wiele modeli Forerunner, Vivoactive i Fenix ​​5, więc jest to idealny moment, aby kupić solidny zegarek ze zniżką.

Garmin Instinct – 200 USD (100 USD zniżki)

Jako marka, Garmin oferuje ogromną różnorodność różnych urządzeń do noszenia na zewnątrz w różnych punktach cenowych. Jeśli jednak chcesz złapać naprawdę dobry model, nie płacąc nawet 500 USD, Garmin Instinct to doskonała opcja. Daliśmy mu solidną recenzję dzięki wytrzymałej konstrukcji, funkcjom zewnętrznym i wygodnemu dopasowaniu. W przeciwieństwie do wielu wytrzymałych inteligentnych zegarków dostępnych na rynku, noszenie nie jest zbyt niezręczne i denerwujące. Zawiera również ponad 25 różnych działań, które można śledzić, rozpoczynając nowe przygody na świeżym powietrzu.

Dodatkowo zapewnia do 14 dni pracy na baterii w trybie smartwatch i do 16 godzin w trybie GPS. Ze zniżką w wysokości 100 USD w Cyber ​​Tygodniu możesz dziś kupić Garmin Instinct za jedyne 200 USD na Amazon.

Więcej ofert zegarków Garmin wciąż w magazynie

  • Garmin Vivoactive 3 (105 USD zniżki): Dzięki GPS, płatnościom zbliżeniowym i wbudowanym aplikacjom sportowym Vivoactive 3 jest jednym z najbardziej przystępnych cenowo inteligentnych zegarków marki.
  • Gamin Forerunner 35 (70 $ zniżki): Ten łatwy w użyciu smartwatch GPS został zbudowany z myślą o biegaczach, a za jedyne 100 USD jest to najtańszy smartwatch na naszej liście.
  • <span data-placement = "deeplink" data-deeplink = "1" class = "dtcc-deeplink" data-cloudcity = "1" data-align = "" data-type = "textlink-deeplink" data-merchant = " 5b9be81f89f4b3242158adcd "data-url =" https://www.amazon.com/dp/B07D9BNZPV "data-title =" Garmin Fenix ​​5 Plus "data-cta ="Garmin Fenix ​​5 Plus„> Garmin Fenix ​​5 Plus (200 $ zniżki): Jeśli szukasz najlepszego zegarka outdoorowego, jest to bardzo zbliżone. Ta bestia smartwatcha ma wysoką cenę, ale ma więcej funkcji, niż można potrząsnąć kijem.
  • <span data-placement = "deeplink" data-deeplink = "1" class = "dtcc-deeplink" data-cloudcity = "1" data-align = "" data-type = "textlink-deeplink" data-merchant = " 5b9be81f89f4b3242158adcd "data-url =" https://www.amazon.com/Garmin-Smartwatch-Touchscreen-Monitoring-010-02173-11/dp/B07WLN9RYD "data-title =" Garmin Venu "data-cta ="Garmin Venu„> Garmin Venu (100 $ zniżki): Wbudowany GPS i jasny ekran dotykowy oddzielają Venu od tyłu. Za pomocą tego konkretnego modelu możesz także pobierać muzykę i śledzić energię ciała.
Staramy się pomagać naszym czytelnikom w znajdowaniu najlepszych ofert na wysokiej jakości produkty i usługi, a my wybieramy to, co obejmujemy ostrożnie i niezależnie. Ceny, szczegóły oraz dostępność produktów i ofert w tym poście mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Przed dokonaniem zakupu sprawdź, czy nadal działają.

Digital Trends może otrzymywać prowizję od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Zalecenia redaktorów


[ad_2]