Najlepsze oferty Apple Watch na Cyber ​​poniedziałek na 2019 rokNajlepsze oferty Cybernetycznego poniedziałku 2019 są w końcowych godzinach, a jeśli szukasz imponującego prezentu dla miłośnika iPhone'a w swoim życiu, trudno jest pomylić się z nowym zegarkiem Apple Watch. Dzięki precyzyjnym funkcjom śledzenia zdrowia, błyskawicznie reagującemu WatchOS 6 i oszałamiającemu wyglądowi, zegarek Apple jest najlepszym smartwatchem na rynku i koniecznością dla każdego, kto ma iPhone'a.

Czarny piątek to tradycyjnie świetny czas na znalezienie ofert Apple Watch, ale – ups – wydaje się, że je przegapiłeś. Ale nie musisz się martwić, ponieważ najlepsze oferty w Cyber ​​Tygodniu przyniosły huk. Przeszukaliśmy wszystkich sprzedawców detalicznych biorących udział w świątecznych wyprzedażach, aby zapewnić Ci listę najlepszych dostępnych rabatów związanych z Apple Watch.

Znaleźliśmy też kilka innych ofert smartwatchów z Cybernetycznego poniedziałku od Fitbit, Samsung i Garmin.

Najlepsze oferty na Apple Watch w Cyber ​​poniedziałek są nadal dostępne

Szukasz więcej niż tylko zegarków Apple? Znaleźliśmy również wiele ofert na iPada, wyprzedaż iPhone'a i ogromne zniżki na MacBooki.

Cybernetyczny poniedziałek przyniósł nadmiar promocji Apple Watch Series 5 z niewielkimi spadkami cen, od 15 do 50 USD mniej. Zniżki w Cyber ​​Tygodniu nie różnią się w przypadku najnowszych smartwatchów Apple. Spodziewaj się, że zobaczysz większe 50 USD rabatów na modele komórkowe i GPS, podczas gdy modele tylko GPS prawdopodobnie będą mniejsze, 15 USD rabatów w tym tygodniu.

Ale seria 5 nie jest jedynym Apple Watch w okolicy, a jeśli jesteś zadowolony z nieco starszego sprzętu, spodziewamy się również, że znajdziesz mnóstwo okazji do zegarków Apple Watch z serii 4 i 3. Widzieliśmy serię 4 spadają nawet do 300 USD w Czarny piątek, podczas gdy wciąż imponujący zegarek Apple Watch Series 3 został obniżony do zaledwie 200 USD – i to również w wariancie komórkowym i wyposażonym w GPS. Podobnie jak w Czarny piątek, nie zawracaj sobie głowy starszymi modelami Apple Watch w sprzedaży, takimi jak Series 2 i Series 1.

Szukasz oszczędności w Cyber ​​Tygodniu? Znaleźliśmy oferty Apple Watch, oferty smartfonów i najlepsze oferty na iPada do przejrzenia.

Staramy się pomagać naszym czytelnikom w znajdowaniu najlepszych ofert na wysokiej jakości produkty i usługi, a my wybieramy to, co obejmujemy ostrożnie i niezależnie. Ceny, szczegóły oraz dostępność produktów i ofert w tym poście mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Przed dokonaniem zakupu sprawdź, czy nadal działają.

Digital Trends może otrzymywać prowizję od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Zalecenia redaktorów